Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas


 i 
Šioje temoje diskutuojame apie namų tvarkytojas, jų darbą ir pan., todėl temos neatitinkančios žinutės buvo ištrintos.
Skelbimus apie ieškomus namų tvarkytojus ar siūlomas namų tvarkymo paslaugas skelbkime Skelbimų lentoje.
Ačiū už supratingumą.
Moderatorė AŠA
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2009 01 25, 10:23)
Negrazu - nemoketi mokesciu mirksiukas.gif


O jus pasielkite labai graziai ir idarbinkit PATI savo namu tvarkytoja ir PATI mokekite uz ja mokescius, kaip eiline darbdave mirksiukas.gif Bus grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Gerbiamos Moterys,norejau pasidometi ar kas nors naudojate AMWAY namu prieziuros priemones?Gal galite pakomentuoti ka nors apie jas.
Atsakyti
QUOTE(audraa @ 2010 03 24, 19:15)
Gerbiamos Moterys,norejau pasidometi ar kas nors naudojate AMWAY namu prieziuros priemones?Gal galite pakomentuoti  ka nors apie jas.

nueikit i skyreli "Parduotuves, prekes ir nuolaidos" ir rasit ten visa tema apie tai (o gal net ir ne viena).
Atsakyti
sakykit, kur ieškot namų tvarkytojų? iš gatvės neimsi, nežinomo žmogaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2010 06 02, 20:00)
sakykit, kur ieškot namų tvarkytojų? iš gatvės neimsi, nežinomo žmogaus  g.gif


ir man tas idomu.... g.gif
neturiu pazystamu, kas rekomenduotu, tad nezinau, kiek patikimos internetines rekomendacijos..... kokiu budu dar galima surasti gera namu tvarkytoja?
Atsakyti
As pati dirbu namu tvarkytoja...jau daugiau nei metus.Neturejau jokiu rekomendaciju.Visus darbus gaudavau jau po pirmo pokalbio su seimininke.Cia manau jau is zmogaus matosi ar saziningas ar ne...nors buna ir kitaip zinoma.Tos rekomendacijos kiek prisiklausiau tai duoda savo draugiu numerius o tos jau visko prisneka ko reikia.Ar priraso.Pati buvau ne karta tikrinta,ir nematau cia nieko blogo nes pati daryciau ta paty ir dar daugiau.Tai sekmes visoms susirasti patikima namu tvarkytoja.Beje patarimas manau kad del viso pikto reiktu paso kopijos.Na del viso pikto...
Atsakyti
QUOTE(ingrida1979 @ 2010 06 20, 23:18)
As pati dirbu namu tvarkytoja...jau daugiau nei metus.Neturejau jokiu rekomendaciju.Visus darbus gaudavau jau po pirmo pokalbio su seimininke.Cia manau jau is zmogaus matosi ar saziningas ar ne...nors buna ir kitaip zinoma.Tos rekomendacijos kiek prisiklausiau tai duoda savo draugiu numerius o tos jau visko prisneka ko reikia.Ar priraso.Pati buvau ne karta tikrinta,ir nematau cia nieko blogo nes pati daryciau ta paty ir dar daugiau.Tai sekmes visoms susirasti patikima namu tvarkytoja.Beje patarimas manau kad del viso pikto reiktu paso kopijos.Na del viso pikto...

ir mane tikrino doh.gif paliko matomoj vietoj koki 1000 lt...nesusigundiziau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida1979 @ 2010 06 20, 21:18)
As pati dirbu namu tvarkytoja...jau daugiau nei metus.Neturejau jokiu rekomendaciju.Visus darbus gaudavau jau po pirmo pokalbio su seimininke.Cia manau jau is zmogaus matosi ar saziningas ar ne...nors buna ir kitaip zinoma.Tos rekomendacijos kiek prisiklausiau tai duoda savo draugiu numerius o tos jau visko prisneka ko reikia.Ar priraso.Pati buvau ne karta tikrinta,ir nematau cia nieko blogo nes pati daryciau ta paty ir dar daugiau.Tai sekmes visoms susirasti patikima namu tvarkytoja.Beje patarimas manau kad del viso pikto reiktu paso kopijos.Na del viso pikto...

Del paso kopijos tikrai pritariu! Juk svetima zmogu i namus isileidi.
Bet va del rekomendaciju... g.gif as namu tvarkytojos neturiu, bet jei ir tureciau, na ka as zinau.... as nenoreciau rasyt rekomendacijos vien del to, kad visas miestas paskui zinotu, kad turejau namu tvarkytoja. Man tai kazkaip nepriimtina. Na, drauges, gimines gali zinoti, kad kazkas man padeda, bet kam skelbtis kazkokiems zmonems. Kitas dalykas parekomenduoti pazistamiems zodziu.
(bet cia tik mano nuomone)
Atsakyti

 ! 
Merginos, ir vėl pamiršote, kad čia ne skelbimų lenta ar paieškų/pasiūlymų biuras. Daugiau žodinių įspėjimų nebebus...
Moderatorė AŠA
Atsakyti
QUOTE(audraa @ 2010 03 24, 20:15)
Gerbiamos Moterys,norejau pasidometi ar kas nors naudojate AMWAY namu prieziuros priemones?Gal galite pakomentuoti  ka nors apie jas.


Amway priemones yra naturalios, nelabai stiprios, todel geriausiai tinka blizginimui arba tvarkymui kiekviena diena. Bet jei namai tvarkomi tik kas koki menesi, geriau chemikalai isvalo mirksiukas.gif
Atsakyti
Amway priemonės nėra natūralios!!

Yra atskira tema, paieška pagelbės. smile.gif
Atsakyti