Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Dėl tų rekomendacijų, tai ir aš turiu patirties - pasiūlė man super duper tvarkytoją, tipo nereali....aišku aš išbandžiau ir likau nusivylus unsure.gif Nes manęs toks darbas netenkino, o va kitiems tinka ir keli metai tvarko jų namus rolleyes.gif

Turėjau ir dar vieną su diiiiidelėm rekomendacijom, kur kaina litas už kvadratinį metrą blink.gif Žodžiu man iškart pasakė, kad kainuos 150, bet aš kadangi buvau išvykus mėnesiui ir namie tik vyras gyveno, kuris aišku nieko netvarkė, tai man po menesio pagalbos laaabai reikėjo ir aš pasiūliau 100 iš nevilties (šiaip 70 mokėjau iki tol) - bet ta "profė" kaip sutvarkė blink.gif blink.gif Su viena šluoste viską blink.gif ir dulkės ir WC ir TV blink.gif žodžiu katostrofa - žiūrėjau ir negalėjau patikėti savo akim, ašaros pačios nevalingai riedėjo, norėjau kad greičiau išsinešdintų doh.gif

O labiausiai man patiko jauna moteris, kuri pati save man parekomendavo thumbup.gif Vat tooookios tai tikrai su žiburiu reikia ieškoti, nes ne tik, kad nuvalo, bet dar ir iš visų pusių apžiūri ar tikrai neliko jokių šešėlių ir panašiai thumbup.gif Nei viena valytoja kuri save laikė profe šioje srity tokio rūpestingumo neparodė schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(LOOLA @ 2009 08 13, 09:53)
Norėčiau parekomenduoti šaunią, tikrai sąžiningą, pareigingą ir savo darbą išmanančią supermamytę zi-zi.


pritariu thumbup.gif As labai patenkinta - greitai, tyliai ir tikrai puikiai bigsmile.gif niekur nepalikta "nedavalyta" ir pan. tikiuosi mums pavyks susitart del nuolatinio tvarkymo ax.gif
Atsakyti
As dirbu panasioje srityje .tik valau ne butus,o kaimo turizmo sodyba.Uz 8 darbo valandas gaunu 40lt.Tenka netik valyt,patalyne keist,bet ir gelynus ravet.Dabar krenta lapai,tai tenka ir su grebliu padirbet.Po tokios darbo dienos,buna kaip sakoma-atsisedau ir patiko.Kojas lyg adatelem badomos.
Atsakyti
Sveiki. Kreipiuosi i Jusu nes ne zinau kur daugiau kreiptis. Man pasiule valyti buta Danijoje. Taciau nezinau kaip teisingai tai daryti. blush2.gif Nes kaip sutvarkai savo namus jiems netinka....
Nuo kuo jus pradedat? Nuo dulkiu valymo, ar nuo siurbimo? Kaip plaunat parketa?
Atsakyti
[quote=valiar,2009 10 26, 20:22]
Sveiki. Kreipiuosi i Jusu nes ne zinau kur daugiau kreiptis. Man pasiule valyti buta Danijoje. Taciau nezinau kaip teisingai tai daryti. blush2.gif Nes kaip sutvarkai savo namus jiems netinka....
Nuo kuo jus pradedat? Nuo dulkiu valymo, ar nuo siurbimo? Kaip plaunat parketa?

Labukas, metus teko ir man padirbėti Danijoje, vienoje valymo firmoje, tvarkėme namus ir butus. Šiaip yra bendros taisyklės ; pirmiausia viskas yra siurbiama, kadangi jei pirma nuvalysite dulkes nuo paviršių, o grindys, kamapai bus dulkėti, tai atitraukiant baldus, kilimus, dulkės vėl nusės ant paviršių. Išsiubus, yra valomi paviršiai nuo viršaus į apačią ir pabaigiama grindų plovimu. smile.gif Parketas yra plaunamas specialiu mikrofibriniu mopu, jei labai purvina, tai plaunama tris kartus, jei daugmaž švaru, tai du... Pirmą kartą gerai išgręžtu mopu, t.y. vos drėgnu plauname, po to gerai turėti antrą mopą, kuriuo blizginame ir surenkame drėgmės likučius. Šių grindų, kaip ir laminato negalima plauti šlapiai, nes gali iškilnoti parketą. Na, kartas nuo karto, jei to nori šeimininkai, parketas yra vaškuojamas... Dar daug kas priklauso nuo naudojamų priemonių, šluoščių ir pan. Man buvo papraščiau, nes tris mėnesius dirbau kartu su instruktore, kuri pamokė visokių paslapčių... smile.gif Šiaip ten nelabai pripažysta tokio tvarkymosi,,kaip pas save namuose< biggrin.gif Mėgsta, kad tvarkytoja dirbtų greitai, tyliai ir nesimaišytų po kojomis šeimininkams, t.y. ji pati turi susiprasti ką tuo metu tvarkyti, kad kuo mažiau suleltų nepatogumų šeimininkams. Man, asmeniškai, tai buvo labai gera mokykla, po kurios čia Lietuvoje, nei viena šeimininkė, pas kurią dirbu nėra pasakiusi, kad jai kas nors blogai ax.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau parekomenduoti 39 metų tvarkingą, sąžininką, patyrusią moteriškę. Ji jau 4 metus tvarko namus ir butus. Vairuoja automobilį, atvykti į užmiestį jai problemų nėra. Dirba su savo priemonėmis ir įrankiais, tai įeina į tvarkymo kainą, taigi sutaupote ant priemonių. Dirba greitai, tyliai ir kruopščiai, žino kaip ir ką tvarkyti. Ji tvarkosi pas kelias mamas iš mūsų forumo, todėl, jei norėsite, gausite rekomendacijas. Turi patirties ir generaliname tvarkyme ar postatybiniame valyme, taip pat ir specialias priemones postatybiniam tvarkymui. Šiuo metu viena šeima, pas kurią ji tvarkėsi du kartus per savaitę išvyksta į užsienį, todėl jei kas nori turėti švarius ir kvepiančius namus, bei patikimą pagalbininkę namuose, galite skambinti tel 867278217,
Atsakyti
QUOTE(valiar @ 2009 10 26, 20:22)
Sveiki. Kreipiuosi i Jusu nes ne zinau kur daugiau kreiptis. Man pasiule valyti buta Danijoje. Taciau nezinau kaip teisingai tai daryti. blush2.gif Nes kaip sutvarkai savo namus jiems netinka....
Nuo kuo jus pradedat? Nuo dulkiu valymo, ar nuo siurbimo? Kaip plaunat parketa?

Nesupykite mirksiukas.gif Bet jeigu jus nezinote nuo ko pradeti namu tvarkyma doh.gif Tikrai jiems neitiksite doh.gif Danai nera isrankus ax.gif :ax:Bet svara megsta, o priemones pas juos tikrai kokybiskos,reikia tik zinoti ka ir kaip naudoti mirksiukas.gif
Ir butinai pasinaudok kristeaiva patarimais,jeigu vis del to gausite ta darbeli :mirksiukas
P.S nenusimazinkite kainoje,danai megsta skaiciuoti valandini darba, tad valandos kaina apie 100kr nenusimazinkite valandu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirste: 27 spalio 2009 - 20:26
QUOTE(Sienna @ 2009 09 22, 12:19)
Mano žiniomis 70 kv butas kainuotu apie 60-70 lt. Priklauso dar, ar norėsite, kad išlygintų drabužius.

O dėl rekomendacijų - na ką, pati turėjau 2 moteris su rekomendacijom, bet pati rekomenduoti tų žmonių negaliu schmoll.gif
Valo neatidžiai, kažkodėl nevalo kur akivaizdžiai reikia, o valo pvz. stalčių, kur buvau parodžius kad nereikės blink.gif
Grindų plovimas irgi atskira tema - jei per 10 min išplaunami 2 kambariai, tai kokia kokybė? Taip aš ir pati ant greičio galiu su šluota perbraukt.
Taigi, radus žmogų, siūlau detaliai aptarti, kas ir kaip. Netgi parodyti pirštu - čia reikia pavalyti, o čia nereikia (pvz. spintų vidų ar pan).
Ir būtinai susitarti, kokias priemones kam naudos, nes man pvz stiklo valiklį supurkšdavo per porą kartų (ne langų valymui, tiesiog paviršiams įvairiems), o tada ir kvėpuot nėra kuo, tik tuo valikliu bigsmile.gif

P.S. Double Latte, jei gerą rasite, parekomenduokite ir man mirksiukas.gif


Turėjau ir aš vieną "gerą" labai senai. Valė neblogai, bet vis skūsdavosi, kad per sunku arba jai nepriklauso kažkokie darbai. rolleyes.gif
O dabar buvo tokia su rekomendac ijom, bet profesionalių valiklių naudoti nemoka, garintuvu nemoka, langus valo su laikraščiais blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif

Man kažkaip atrodo, kad didžiausias nemandagumas pasakyt šeimininkui, kad pas jį dirbti per sunku. Matai, kad tau netinka ir viskas. Viso gero.
Ir pirštu badymas man schmoll.gif , jei aptari, o paskui padaro taip kaip jam atrodo schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norėčiau paklausti, kokie yra patalpų valymo įkainai, jei žmogus reiklalingas tik vienai dienai (1 kartą) iškuopti patalpas? Darbo, manau, būtų geram pusdieniui. (Baldų nėra, reikia tik išplauti grindis, nuvalyti langus (vienas yra labai didelis), ir šiaip pavalyti pašveisti kampus gal virtuvėle, wc). Plotas 50 kv. m. Veiksmas Kaune.
Atsakyti
oi... pasirodo ne taip paprasta su tom tvarkytojom... paskaiciau cia visokiu pasisakymų apie jas tai hmm... g.gif
man vis tiek tada neaišku kokios kainos dabar (mane domina 80kv.m. buto savaitinis sutvarkymas) ir ar tuo metu, kai tvarko namus geriau pačiai būti namie ar ne. o dėl šuns kaip... (mūsiškis labai draugiškas, jei ka)
Atsakyti
Laba,
gal galetu kas parasyti kiek siuo metu kainuotu namo valymas, namas yra Vilniaus raj., Rieses sen., 100kv.m vieno auksto, vienas san. mazgas, miegamasis, vaiko kambarys, darbo kambarys, svetaine su virtuve ir prieskambaris. Tvarkyti reiktu viska ax.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2010 03 08, 16:09)
Paitaisysiu reik man pradzei generalinio aptvarkymo o paskum karta pora kart i menesi Va.


Galiu rekomenduoti savo tvarkytoja, pas mane dirba jau pora metu ax.gif Sake, jog siuo metu ieskosi papildomu darbuku, tai manau, kad sutiktu ax.gif Dirba labai kruopsciai, atsakinga, neveluoja, neruko, patikima labai. Laisvai atiduodu jai raktus ir nesijaudinu del nieko smile.gif
Man tvarko 100kv. nama, moku 80lt, bet tai be skalbiniu lyginimo ax.gif
Jei reikia kontaktu, tai rasykite per AZ 4u.gif
Atsakyti