Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(icetea.home @ 2009 09 21, 14:05)
as ir tesiu namu tvarkytojos paieskas kaune. pasidalinsiu patirtimi blink.gif daviau skelbima supermamoje kad kas karta per savaite sutvarkytu nama, issirinkau pagyvenusia moteriske .daug reikalavimu nekeliau, tiesiog kad karta per savaite ateitu nuvalytu dulkes, isvalytu vonias, grindis, kasd tris menesius langus. Po primojo sutvarkymo galvojau zmogui nauja tiek to, nu bet jau isvale tris kartus ir daugiau nekviesiu...toki tvarkyma as pavadinciau tik aptvarkymu. Dulkes nuvalomos tik matomose vietose ir tai kai kur , grindys taip pat tik priekyje, uz kampu ar po spintelem geriau neziuret nes sviecia...stiklai tie kurie valyti apmozoti bet daugelis net neliesti, veidrodine spinta kaip buvo su pirstu anspaudais taip ir likus, valgomojo stalas taip pat nemate skudurelio, galiu pasakyti kad atliktas siurbimasir tai matomose vietose, voniose isvalyti toletai ir kriaukles, bet kranai, dusas kalkiuoti , purvini, siuksliu taip pat nepriklauso isnest.... va tokia patirtis kad nereikia imti be rekomendaciju, o tiesiog norinciu prisidurti. Visas sis 3 val malonumas kainuoja 50lt, menki cia pinigai bet kaip uz siurbima tai ir tai ziauriai gaila...

pritariu kad sunku rasti gerai dirbantį žmogų, bet manau kad jei pirmą kartą blogai išvalė tai vėliau bus tik blogiau doh.gif juk pirmą kartą jau įpatingai žmogus nori pasistengti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2009 09 22, 10:03)
pritariu kad sunku rasti gerai dirbantį žmogų, bet manau kad jei pirmą kartą blogai išvalė tai vėliau bus tik blogiau  doh.gif  juk pirmą kartą jau įpatingai žmogus nori pasistengti  4u.gif

tikrai taip, pirma kart bent jau dusa apvalem aisku kalkes buvo likusios, bet bent jau vale, o daugiau nereikia.
Atsakyti
Mano žiniomis 70 kv butas kainuotu apie 60-70 lt. Priklauso dar, ar norėsite, kad išlygintų drabužius.

O dėl rekomendacijų - na ką, pati turėjau 2 moteris su rekomendacijom, bet pati rekomenduoti tų žmonių negaliu schmoll.gif
Valo neatidžiai, kažkodėl nevalo kur akivaizdžiai reikia, o valo pvz. stalčių, kur buvau parodžius kad nereikės blink.gif
Grindų plovimas irgi atskira tema - jei per 10 min išplaunami 2 kambariai, tai kokia kokybė? Taip aš ir pati ant greičio galiu su šluota perbraukt.
Taigi, radus žmogų, siūlau detaliai aptarti, kas ir kaip. Netgi parodyti pirštu - čia reikia pavalyti, o čia nereikia (pvz. spintų vidų ar pan).
Ir būtinai susitarti, kokias priemones kam naudos, nes man pvz stiklo valiklį supurkšdavo per porą kartų (ne langų valymui, tiesiog paviršiams įvairiems), o tada ir kvėpuot nėra kuo, tik tuo valikliu bigsmile.gif

P.S. Double Latte, jei gerą rasite, parekomenduokite ir man mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sienna: 22 rugsėjo 2009 - 11:21
Va dabar noreciau pranesti sios valytojos uz akiplesiskuma pirmiausia. Cia jos nikas yra Pievos19[B], prisistato ji rasmute, gyvena Silainiuose kaina, tel.865816112.pagyvenusi, letu apsisukimu, nelabai malonios isvaizdos moteriske.
As jai pranesiau kad daugiau neateitu , o ji atrase " buk apsisidirbus iki ausu" neturiu zodziu... pasistengsiu paskebt kuo placiau apie ja. Beje, ar neturetu ji tureti kokio verslo liudijimo norint uzsiimti sia veikla?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo icetea.home: 22 rugsėjo 2009 - 12:46
QUOTE(icetea.home @ 2009 09 22, 13:44)
" buk apsisidirbus iki ausu" neturiu zodziu... pasistengsiu paskebt kuo placiau apie ja. Beje, ar neturetu ji tureti kokio verslo liudijimo norint uzsiimti sia veikla?

blink.gif Oho!
Manau, kad verslo liudijimas reikalingas norint užsiimti bet kokia veikla.
Atsakyti
QUOTE(icetea.home @ 2009 09 22, 12:44)
Va dabar noreciau pranesti sios valytojos  uz akiplesiskuma pirmiausia. Cia jos nikas yra Pievos19[B], prisistato ji rasmute, gyvena Silainiuose kaina, tel.865816112.pagyvenusi, letu apsisukimu, nelabai malonios isvaizdos  moteriske.
As jai pranesiau kad daugiau neateitu , o ji atrase " buk apsisidirbus iki ausu" neturiu zodziu... pasistengsiu paskebt kuo placiau apie ja. Beje, ar neturetu ji tureti kokio verslo liudijimo norint uzsiimti sia veikla?

blink.gif O siaube. Per tokius zmones negales rasti darbo tokios kaip as(neturincios dar nei vienos rekomendacijos,taip sakant pradedancios,juk kazkada visoms pradzia yra). Laba negerai kad sitaip nepasiseke su valytoja. Sekmes paieskose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kedrė @ 2009 09 22, 13:51)
blink.gif Oho!
Manau, kad verslo liudijimas reikalingas norint užsiimti bet kokia veikla.


manau susizinosiu jos pavarde ir ar turi issiemus verslo liudijima, galiu garantuot kad ne, nors akis draskyti drysta tai gal... nu paziuresim
Papildyta:
QUOTE(pumpocka @ 2009 09 22, 13:59)
blink.gif  O siaube. Per tokius zmones negales rasti darbo tokios kaip as(neturincios dar nei vienos rekomendacijos,taip sakant pradedancios,juk kazkada visoms pradzia yra). Laba negerai kad sitaip nepasiseke su valytoja.  Sekmes paieskose  4u.gif


ivedziau per googla jos numeri telefono tai pridejus ji visuose portaluose skelbimu su skirtingais vardais, dar ir apgavike pasirodo...
Atsakyti
Ups, buvo ji ir pas mane kai tik įsikėlėm į namą, aš paskutines dienas su pilvu vaikščiojau ir man jau buvo per sunku grindis išsiplauti rolleyes.gif
Baldų name beveik nebuvo - vaiko lova, mūsų lova, 2 WC ir 2 kriauklės, na ir virtuvinis komplektas jau stovėjo, tai tik kad grindų plotas nemažas, bet visur tuščia buvo dar rolleyes.gif Įėjus pirmi žodžiai buvo OHOOO koks didelis plotas (namas vidutinis ) blink.gif blink.gif Apie 2 valandas lėtai ir apsisuko tik dulkes nuo palangių ir virtuvėj, ir grindis išplovė, daugiau jokių darbų)......užbaigus sako "nu ir sunku" blink.gif blink.gif
Sumokėjau 50, čia sakė kaip minimum tiek biggrin.gif
Paskui po gimdymo po CP man labai reikėjo pagalbos, nu galvoju dzin, tegu ateina, nors grindis išplaus, bet parašė sms, kad labai daug darbo turi ir lengvesnio nei pas mane ir negali blink.gif blink.gif Taip ir baigėsi mūsų draugystė, kuo aš labai džiaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
su tokiais apsisukimais tik dulkes apvalyti ir speja... apie supratima ka su kuo valyt neturi, su dratelem indukcine kaitlente sveicia, i kibira prisipylus vandens su tuo paciu ismazgoja viska aplink ir dar neimanoma zodzio pasakyt kad blogai...
Atsakyti
QUOTE(icetea.home @ 2009 09 21, 22:41)
Sutinku kad ir be rekomendaciju zmogus gali labai gerai dirbti, tiesiog norisi greiciau rasti zmogu tvarkanti namus. O rekomendacijos uzsitarnaujamos geru darbu smile.gif Gerai dirbanti zmogu tikrai rekomenduociau draugams. manau geros  Namu tvarkytojos tikrai turi pakankamai darbo, ir reikia ju paieskoti gerai wink.gif


Na nesutinku, kad visos geros tvarkytojos turi pakankamai darbo. Aš vieną pažįstu, kuri gerai tvarko, bet darbo jai trūksta, nes nori pastovaus, o pasitaiko vienkartiniai sutvarkymai. Rekomendacijos.. na jos negarantuoja, nes susitinka įvairūs žmonės, vienam patiks, o kitam gal ir ne.
Tad jei kas ieškote galiu rekomenduoti moterį Vilniuje, kažkur buvo atsiliepimai apie ją, rasčiau, pateikčiau.
Atsakyti
nu su rekomendacijom sudetinga g.gif vieniem gali patikti kitiem ne.as daugiau nei puse metu pradirbau namu tvarkytoja.stengiausi is paskutiniuju doh.gif bet vistiek kazko nedavalydavau blush2.gif nepiktybiskai,bet...seiminikam pasakius pasitaisydavau blush2.gif namas buvo virs 200kv.uztrukdavau virs 5 valandu.pripazystu darbas nera lengvas.mielai dirbciau ir dabar jei tik kas pasiulytu. blush2.gif
Atsakyti
Tik norejau pasiklaust kurios valotes kaip nuvalot dazus nuo langu? taip pat grunta, kuriuo yra gruntuojamas namas? dazus tai as valiau su tuo spec gramdekliu, bet langai milziniski, o lasiuku milijonas, o gruntas tai is vis su nieko nenusivalo schmoll.gif tai net ir nezinau ka daryti, semininke man nieko nesako, nes zino kad nenusivalo, bet as net uzmigti negaliu matydama tuos purvinus langus blush2.gif
dar klausimelis, kaip valote staliukus televizoriui kurie yra tokie stikliniai? nes ant ju beveik is kart nusesta dulkes tik nuvalius smile.gif


Sveikos mamytės, atsiprašau, kad nelabai turiu laiko antroje temoje diskutuoti, taip pat atsiprašau, kad truputuką vėluoju atsakyti į jūsų paklausimus per až, tiesiog turiu daug darbelio, bet visoms parašiusioms pasistengiu atsakyti. Na, dažus nuo lango galima nuvalyti tirpikliu arba skiediniu, kuris yra parduodamas statybinėse prekėse, išimtis tonuoti stiklai, dėl grunto tas pats, dar yra tokia profesionali priemonė BENDUROL, skirta postatybiniam valymui, ją naudoja valymo firmos. Na kas dėl staliukų, tai padės tik mikrofibrinė šluostė, arba speciali taip vadinama "Įelektrinta" kuri pritraukia dulkes, šiaip tokie daiktai yra nuvalomi jau baigus tvarkytis kambarį arba namus.
Taip pat noriu truputuką užsiminti apie valandinį atlygį, patarčiau visoms samdančioms namų tvarkytoją tuo nesižavėti, nes tvarkytoja tvarkytojai nelygi, taip pat žmogus nebus suinteresuotas sutvarkyti ir išeiti, bet krapštysis vietoje, o rezultatas dažniausiai bus blogesnis, nei sutarus atlygį už sutvarkytą namą arba butą.
Kitas patarimas, samdykitės tvarkytoją dirbančią su savo priemonėmis, nes toks žmogus žinos kuo ir ką valyti ir jums nereikės kvėpuoti "Valikliu" visą dieną. Jei nepasitikite tvarkytoja, kartas nuo karto pažiūrėkite ką ir kuo ji valo ir pan., nors apie viską parodys rezultatas.
Iki merginos, jei kas lauksiu klausimų į a.ž., manau, kad vėl dažniau pasimatysime forume bigsmile.gif



Atsakyti