Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 04 01, 17:05)
nezinau ar cia tik man ar visom kitom tvarkytojom seimininkai palieka kaip ir spastu pirmai dienai g.gif pirma darbo diena po servetele radau nemaza suma pinigu.ar jie tycia taip paliko ar netycia kaip manot.as tvarkau virs 2simtu kvadratu nama.jame 2 vonios kambariai sukuos kaip vovere,bet greiciau kaip per 5 valandas nesutvarkau nu niekaip schmoll.gif jie laiko kate tai ta kate.....myliu kates,bet sita....kur pazvelgsi visur jos plaukiukai.jei dezute nesvari tai kakoja salia.karstosi palangem televizoriu stalais.zodziu butu mano valia as ta kate nuskusciau plikai lotuliukas.gif

Dėl pinigų g.gif O katė, taigi žinojai, kad namuose bus ir "plaukus jos tvarkyt " reiks.. Šuo , kuris pirmyn atgal - laukas- kiemas marširuoja ir pritapnoja vos išvalius, irgi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2009 04 01, 20:21)
Dėl pinigų g.gif O katė, taigi žinojai, kad namuose bus ir "plaukus jos tvarkyt " reiks.. Šuo , kuris pirmyn atgal - laukas- kiemas marširuoja ir pritapnoja vos išvalius, irgi doh.gif

ju suo irgi laukines duris buvo apmindziojes sutvarkai ir tiek,o veliau pinigu nebepalikdavo g.gif
Atsakyti
Reikia patarimo - kiek kainuoja lyginimo paslauga? Ta prasme, namų tvarkymas savo ruožtu, o jei reikia išlyginti pvz. 2 skalbimo mašinas rūbų, tai kiek tuomet tas kainuotų? Čia Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Sienna @ 2009 04 08, 14:27)
Reikia patarimo - kiek kainuoja lyginimo paslauga? Ta prasme, namų tvarkymas savo ruožtu, o jei reikia išlyginti pvz. 2 skalbimo mašinas rūbų, tai kiek tuomet tas kainuotų? Čia Vilniuje.

Na, manyciau gal kokie 10-15lt. vienas skalbiniu reisiukas, bet jeigu ten vien pvz vyriski marskiniai, tai jau brangiau gal g.gif Manau priklauso nuo lyginamu rubu kieko, juk nelyginat absoliuciai visu rubu smile.gif
Atsakyti
ar esat namu tvarkytojos seimininkam nuostoliu padariusios g.gif as vakar padariau,sudauziau kai ka doh.gif palikau vakarykste alga kaip kompencacija.o kaip jus pasielgtumet g.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 04 09, 19:18)
ar esat namu tvarkytojos seimininkam nuostoliu padariusios g.gif as vakar  padariau,sudauziau kai ka doh.gif palikau vakarykste alga kaip kompencacija.o kaip jus pasielgtumet g.gif


Aš irgi būčiau taip pat pasielgusi.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 04 09, 18:18)
ar esat namu tvarkytojos seimininkam nuostoliu padariusios g.gif as vakar  padariau,sudauziau kai ka doh.gif palikau vakarykste alga kaip kompencacija.o kaip jus pasielgtumet g.gif

Man tvarkytoja buvo sudauzius staline lempa. Pasakiau kur ja buvau pirkusi, tai atpirko nauja.

Lyginant sudegino mano naujus marskinius. Tipo atsiprasau, atlyginsiu zala. Tai is tos dienos atlyginimo paliko 20 lt blink.gif , nors marskiniai buvo brandiniai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2009 04 09, 21:15)
Man tvarkytoja buvo sudauzius staline lempa. Pasakiau kur ja buvau pirkusi, tai atpirko nauja.

Lyginant sudegino mano naujus marskinius. Tipo atsiprasau, atlyginsiu zala. Tai is tos dienos atlyginimo paliko 20 lt blink.gif , nors marskiniai buvo brandiniai verysad.gif

as nezinau kiek tas daigtas kainavo jei reikes dar karta dirbsiu be uzmokescio.uz ziopluma reikia moket,kad ir kaip nesinori.kokie marskiniai g.gif
Atsakyti
turiu kalusima.ar uz valomus langus imt atskira mokesti ar ieina i iprasta kaina.namas didelis per diena nesutvarkysiu namo ir langu neisvalysiu.kai mane prieeme apie tai nekalbejom.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 04 28, 08:14)
turiu kalusima.ar uz valomus langus imt atskira mokesti ar ieina i iprasta kaina.namas didelis per diena nesutvarkysiu namo ir langu neisvalysiu.kai mane prieeme apie tai nekalbejom.

atskira kaina mirksiukas.gif
Pradedant dirbti naujame name, visuomet geriau viską aptarti iškart: kokie darbai generaliniame valyme ar pastoviam valyme įeina. Taip pat aptarkite dėl garažų, mansardų, balkonų, pirčių ir pan. valymo, jei tokie yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 28 balandžio 2009 - 09:38
QUOTE(zi-zi @ 2009 04 28, 11:37)
atskira kaina  mirksiukas.gif
Pradedant dirbti naujame name, visuomet geriau viską aptarti iškart: kokie darbai generaliniame valyme ar pastoviam valyme įeina. Taip pat aptarkite dėl garažų, mansardų, balkonų, pirčių ir pan. valymo, jei tokie yra.

kai mane priemem nemaniau,kadiki langu valymo dagyvensiu blush2.gif uzsiemiau kaip laikinu darbu,bet dabar tapo pastoviu.o kiek mazdaug prasyt uz ta valyma
namas 3 aukstu.verandos langai plastikiniai su mazais skyriukais.butu paie 11 normaliu langu ir kokie 6 mazuciai nu kaip laiptinese buna.siauruciai tokie.aciu.
Atsakyti
Sveikos... Mačiau kelis svartymus dėl įkainių, tai radau visai neblogą skaičiuolę... smile.gif

http://www.frekenbok.lt/t11.php
Atsakyti