Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(ezytee @ 2009 01 30, 12:18)
pvz. aš manau,kad laikas yar neįkainojamas, bei už pinnigus nei už kitką laiko nenusipirksi  ax.gif

na taip, jis sunkiai įkainojamas, bet galima rinktis- ar pusę (gal net visą) dieną praleisti tvarkant namus, ar tą laiką skirti šeimai ax.gif Tada ir mąstai kokia suma tai vertinti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu pasiklausti, kaip jums išsakomos pastabos ir kaip reaguojate?
Neseniai pas mane pradėjo valyti namus, pirmą kartą viskas super, o antrą kartą ir stalas nenuvalytas liko, kriauklės kraštas visas riebaluotas, kranų apačios (kur nesimato iš viršaus) pajuodę, salione ant grindų palikta delno didumo lipni dėmė...
Galvoju, gal žmogus skubėjo, bet kažkaip noriu, kad ateity man nereiktų perplauti grindų, kriauklės tą pačia dieną po valymo. Tai val ir galvoju, kaip čia taktiškai pasakyti, kad tikiuosi didesnio kruopštumo g.gif

Nes nerimauju, kad jei supyks ar pan, tai gali paskiau kokiu nesamoniu daryti (pati pamenu is studentisko darbo JAv dirbant kambarine - su ranksluosciais valydavo viska - tiek puodelius, stala, tiek unitaza ir vonia). Tai po siai dienai viesint kokiam viesbuty, visas stiklines perskalauju pries naudojant blush2.gif

Mano galva, uz valymamoku padoriai(80 lt uz 95kv). Ir moteris rekomenduota g.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2009 01 30, 11:07)
Paskaiciuokim - 150 Lt x 20 d.d. = 3000 Lt.

Skaičiuok neskaičiavusi, bet tiek reikia dar ir turėt,kad kas norėtų,kad kasdien jam namus tvarkyt,arba surast tiek darbdavių mirksiukas.gif O ir tokį darbą nepajėgčiau kasdien dirbt. Nes rankos po cheminių priemonių patikėkt,kaip susigadina. O vat dirbt su pirštinėm niekaip neįprantu,kad ir savo namuose doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Sienna @ 2009 01 30, 13:45)
Sveikos,
Noriu pasiklausti, kaip jums išsakomos pastabos ir kaip reaguojate?

Labai paprastai ir pasakyk viską wink.gif beabejo,ramiu tonu ir pasakyk,kad moki pinigus ir nori gaut truputėlį geresnį rezultatą wink.gif Pasakyk,kur nenuvalė,ką paliko nuvaliusi ne taip wink.gif
Aš nė kiek nepygdavau,kai man pasakydavo,kad vat,rado ten ir ten nenuvalyt, kai kelis kartus gavau pastabas,tuomet jau automatiškai žinai,kad vat ten reikia išvalyt pasiurbt, išvalyt... kad vat ten daugiausiai voratinklių kaupiasi, tuomet automatikšai žinai,kad visad visus kampus praeit reikia. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 30 sausio 2009 - 13:53
QUOTE(Osvile @ 2009 01 30, 12:10)
Reali situacija kiek kitokia. Jei samdyti moterį tvarkymui vieną kartą į savaitę ar vieną kartą į dvi savaites, tai ir darbo juk ohoho. Turint dideles erdves, daug lyginimų, valgio darymo ir pan., samdant žmogų visai darbo savaitei (visą mėnesį) atlyginimas atitinkamai mažesnis mirksiukas.gif  Jokių stebuklų čia nėra.


As neskaiciuoju, kad zmogus dirba toje pacioje seimoje, menesi. As skaiciuoju, koks yra to zmogaus uzdarbis, jei jis dirbtu pilna darbo savaite - kiek zinau, daugelis tvarkytoju taip ir daro, tik kasdien valo vis kita buta/nama.

Nesudievinkim sio darbo. Kas ka nori, kas ka gali, tas ta dirba. Jei yra kas dirba ir dirba gerai uz 50 Lt, as ir rinksiuos, kas dirba uz tiek. Jei matysiu, kad uz 50 truksta kokybes, o uz 70 galiu gauti kokybe, pasversiu, kas man svarbiau. Dabar tokia situacija, kad atlyginimai mazeja visur (beveik). Ir galim visi rekti, kad neteisinga, kad man moka tiek - bet tiesa tokia, kad jei netenkina tas atlyginimas, einame ieskoti, kur moka daugiau.


Atsakyti
QUOTE(Sienna @ 2009 01 30, 14:45)
Mano galva,  uz valymamoku padoriai(80 lt uz 95kv). Ir moteris rekomenduota g.gif

Ar čia Vilniuje? Tiesiog bandau išsiaiškinti kainas biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kedrė @ 2009 01 30, 14:31)
Ar čia Vilniuje? Tiesiog bandau išsiaiškinti kainas biggrin.gif .

Kiek matau,jos profilije parašytas,kad Vilnius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2009 01 30, 15:38)
Kiek matau,jos profilije parašytas,kad Vilnius ax.gif

Ačiū.
Atsakyti
Noriu, kad pasidalintumet patirtim. Ir is anksto dekui uz atsakyma. Ar imanoma beveik 300 kv.m. nama isvalyti per 4 val. - 5 val.?
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2009 01 31, 16:31)
Noriu, kad pasidalintumet patirtim. Ir is anksto dekui uz atsakyma. Ar imanoma beveik 300 kv.m. nama isvalyti per 4 val. - 5 val.?

Viskas priklauso nuo kiek baldų, kiek WC kambarių, kokia virtuvė (ar daug plytelių), bet šiaip neįsivaizduoju,kad per tiek laiko sutvarkyt 300 kv.m namą doh.gif
Mano mama tvarkydavo kažkur tokį namą, rūsyje net sporto salė buvo ir ją tvarkyt reikdavo,tai ji visą namą per 2d tvarkydavo (bet žinoma,reikdavo vaikams pietus išvirt),o tai laiko irgi užima mirksiukas.gif O dar name gyveno dvi katės,jau vien nuo kačių kiek plauko visur būdavo doh.gif oranžeriją kol sutvarkydavo, tai kažkur 3h doh.gif Nu žodžiu,reik mažadaug bent žinot,kiek ko yra Jūsų name,kad taip greit sutvarkyt.
Per tokį laiką suspėčiau dulkes nuvalyt, grindis išplaut it WC kamabrius prabėgt,bet ne daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2009 01 31, 17:31)
Noriu, kad pasidalintumet patirtim. Ir is anksto dekui uz atsakyma. Ar imanoma beveik 300 kv.m. nama isvalyti per 4 val. - 5 val.?


Na jei tame name nera gyvunu, gyvena tik du suauge asmenys ir naudojasi tik vienu vonios kambariu - tai turbut imanoma per 5val. sutvarkyti tongue.gif bet jau reikia suktis kaip ziurkenus ratuke...

turejau objekta 110kv.m. 2wc, 3miegamieji, svetaine su virtuve, zmones be galo tvarkingi, bet uztrukdavau 4val.
Atsakyti
4u.gif
Gal tom, kas samdosi tvarkytojas, pasirodys keista ar juokinga, bet man sunku net įsivaizduoti, kad svetimas žmogus liečia viską mano namuose.Man tai yra visiškai nepriimtina, ir nemalonu.Mano namai-mano tvirtovė.
Ir dar aš visada įsivaizduodavau, kad šis darbas turėtų būti geriau apmokamas ...
Nes pati gyvenu 200k/m name ir tvarkymosi visai dienai.Dar esu pedantė, ir manau,kad nei viena tvarkytoja taip nelaižytų namų, na nebent už kokius 300LT.
Darbas tikrai nelengvas ir su chemija, tad nepavydėkite sunkiai valytojų uždirbtų pinigų.
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2009 01 29, 14:09)
Šiaip,labai greit apsitvarkėt :ax:Na, gal kokį 70lt tikrai paprašyčiau mirksiukas.gif
Aš galiu pasakyt,kiek man mokėjo wink.gif Vien už visos vonios sutvarkymą (vonia gal ~10-12 kv.m) Dušo kabina, kriauklė didžiulė, veidrodis, wc, bidė, vonia ir visos plytelės Užtrukau apie 6h ir sumokėjo 100lt thumbup.gif
Vien už viso virtuvinio generalinio sutvarkymo, visą virtuvinį nušveist,išvalyt lentynas, nu nučiustint viską,kažkur irgi užtrukau apie 6h ir vėl sumokėjo 100lt. Aš tikrai pati būdavau patenkinta tokiu geru atlygiu. Ką jau ką,tokiais darbdaviais net skųstis negaliu wub.gif  thumbup.gif

Atsiprasau uz replika, bet gal jus ja su dantu sepetuku sveitete g.gif As panasaus dydzio vonia, su plyteliu plovimu iki lubu pati max per 2 val issisveiciu, ir tai neskubedama g.gif

QUOTE(Geikutux @ 2009 01 31, 16:31)
Noriu, kad pasidalintumet patirtim. Ir is anksto dekui uz atsakyma. Ar imanoma beveik 300 kv.m. nama isvalyti per 4 val. - 5 val.?

Priklauso nuo valytojos. Turejau viena moteriske, kuri sukdavosi kaip viesulas, tekina visur. Aisku, namie tuo metu but nelabai noredavosi, nes ziauriai trankydavosi lotuliukas.gif , bet mano 180 kv nama sutvarkydavo ir islygindavo per 3 val. blink.gif Galiu sakyt, kad gerai sutvarkydavo.
Ir tai verkdavo, kad jai neapsimoka, nes labai ilgai pas mane uztrunka blink.gif Ji per diena tvarkydavo 3-4 "objektus" blink.gif
Atsakyti