Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(zi-zi @ 2007 07 03, 18:38)
su langų valymo skysčiu ir spec. stiklams šluoste (šeimininkė turi, tai  thumbup.gif  išvalo, net blizga), prieš tai išorinį stiklą pervalius šlapiu skudurėliu. Pati sau tokią nusipirksiu, jei kur rasiu.

o gal žinai bent pavadinimą? butu puiku... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zi-zi @ 2007 07 03, 18:38)
su langų valymo skysčiu ir spec. stiklams šluoste (šeimininkė turi, tai  thumbup.gif  išvalo, net blizga), prieš tai išorinį stiklą pervalius šlapiu skudurėliu. Pati sau tokią nusipirksiu, jei kur rasiu.

Turiu as ta sloste,pirkou per platintoja kainavo 39lt. No man nera ipac stebuklus. schmoll.gif O Klink stiklo valiklis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(cudo @ 2007 07 03, 18:44)
Turiu as ta sloste,pirkou per platintoja kainavo 39lt. No man nera ipac stebuklus. schmoll.gif O Klink stiklo valiklis  thumbup.gif

TRENT-active made in Austrio.
Atsakyti
QUOTE(Žvaira sraigė @ 2007 07 03, 18:44)
o gal žinai bent pavadinimą? butu puiku... ax.gif

paklausiu kur šeimininkė pirko mirksiukas.gif
Atsakyti
o su kuo dar , jei ne sluoste neaiskia kazkokia? biggrin.gif gal yra kokiuose senuikuose ar siaip paruotuvese spec sluosciu stiklams?
Atsakyti
QUOTE(Žvaira sraigė @ 2007 07 03, 18:54)
o su kuo dar , jei ne sluoste neaiskia kazkokia?  biggrin.gif gal yra kokiuose senuikuose ar siaip paruotuvese spec sluosciu stiklams?

popieriniai rankšluoščiai, bet ne tie kur labai minkšti ir su pūkeliu, o tokie kietesni. Bandžiau su langų spec. valytuvu, bet daugiau terliojimosi. Daugiau gali pasiskaityti čia
Atsakyti
namie tai su laikrasciu valaau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaira sraigė @ 2007 07 03, 18:54)
o su kuo dar , jei ne sluoste neaiskia kazkokia?  biggrin.gif gal yra kokiuose senuikuose ar siaip paruotuvese spec sluosciu stiklams?

As dar venus perkou Tome Filipse apie 7lt.
Atsakyti
Gerą temą, zi-zi, sukūrėt thumbup.gif

Kaip tik norėčiau paklausti, po remonto savo namus stengiatės valytis pačios ar geriau samdote žmogų, firmą, kuriam patikit tokį darbą? Kiek už tai mokate?
Atsakyti
Tokį darbą dirbu jau ne vienerius metus . Teko valyti ir namus , ir butus. Bet man asmeniškai geriau valyti namą. Bute kol išvalai sekciją , prikrautą niekučių , name per tą patį laiką visas aukštas švarus. Nes ten yra daug erdvės ir mažai baldų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niklide @ 2007 07 04, 10:04)
Tokį darbą dirbu jau ne vienerius metus . Teko valyti ir namus , ir butus. Bet man asmeniškai geriau valyti namą. Bute kol išvalai sekciją , prikrautą niekučių , name per tą patį laiką visas aukštas švarus. Nes ten yra daug erdvės ir mažai baldų  smile.gif

Su kokem priemonem ka valei,seip idomu,kas gereuse.
Atsakyti
QUOTE(niklide @ 2007 07 04, 10:04)
Teko valyti ir namus , ir butus. Bet man asmeniškai geriau valyti namą. Bute kol išvalai sekciją , prikrautą niekučių , name per tą patį laiką visas aukštas švarus. Nes ten yra daug erdvės ir mažai baldų  smile.gif

bet gal ne kiekvieną kartą tą sekciją reikia valyti smile.gif , beto butas butui nelygus, kaip ir namas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 04 liepos 2007 - 13:10
Dar norėjau pasiteiraut, kaip susirandat tvarkymo darbelio, neskaitant
supermamos.lt ?
Atsakyti