Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Sveikos,

domina ši temelė smile.gif

gal ne viską čia įdėmiai perskaičiau, gal ką praleidau
kiek supratau 50-80kv kainuotų `50lt.? ir visai nepriklauso nuo "švarumo dydžio" būste? g.gif
o pvz.langų plovimo atskira kainelė? o pvz. pora balkonų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2009 01 26, 11:00)
Mielosios, sis darbas yra toks pats kaip ir kiti darbai. Kiekvienas darbas turi ir pliusu, ir minusu. Tikrai neskauda kai zmogus saziningai[SIZE=7] ji atlikdamas uzsidirba savo pragyvenimui. Is patirties zinau, kad saziningai dirbant, atsiranda ir geri klientai, kurie tikrai nera suinteresuoti kaitalioti kas savaite zmones. Sekmes, visoms 4u.gif

Butent, kad toks pat. Ir uz ji mokama kaip ir uz visus.

PS Tvarkytoja nedirbu, bet siaip keistas tas skaiciavimas.
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2009 01 27, 07:45)
PS Tvarkytoja nedirbu, bet siaip keistas tas skaiciavimas.

Skaičiuoja tam,kad numušt kainas mirksiukas.gif Kažkodėl aš taip manau g.gif
Nes jau šia tema buvo kalbėta ir neperseniausiai, tad nėr čia ko skaičiuot kitų uždirbamus pinigus, tai "juodas" darbas ir tegul jį vertina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 27 sausio 2009 - 11:09
Sveikos,

Ar gerai suprantu, kad kainos krenta g.gif Gal galit pakomentuoti kaip skaičiuojamos kainos užmiestyje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2009 01 25, 11:23)
Negrazu - nemoketi mokesciu mirksiukas.gif Kas visa diena klavetura kapsi ir lupas dazosi uzdirba mazai  smile.gif Kiek gi reik moktis ir arti, kad tapti valytoja profesionale?

Man valo du kartus i savaite - 100 kv. - vienas kartas 40 Lt  smile.gif









skaitau komentarus ir nesuprantu ar jus cia didziuojates,kad radot kvaisa kur pusvelciui dirba,ar kainose visai nesiorientuojat?ar pati rirbtumete toki darba uz tokia kaina? vien is pagarbos tam zmogui,kuris du kartus per savaite nuima nuo jusu peciu namu tvarkos rupescius turetumete bent jau dvigubai moketi.dekoju dievui,kad man nepasitaike tokie nesupratingi darbdaviai ir dekoju darbdaviam kurie vertina darba ir pastangas.
Atsakyti
Laba diena! Noreciau patarimo is namu tvarkytoju, kurios jau nusimano pagal atlikto darbo turi, ploto matmenis apie kainas. Mes su seimininke noretume suzinoti koki uzmokesti ji turetu moketi uz mano atlikta darba. Valiau apie 50kv buta. Jame gyvena mamyte ir du vaikiukai, kurie eina i darzeli, ji i darbeli. Tad jie buna vakarais, rytais ir savaitgaliais. Dariau generaline tvarka gyvenamajame kambaryje, kuriame kampe yra virtuve, jame ir miega, ir gyvena, bei vonios kabary. Sveiciau plyteles, kai kur sienas, virykle, saldytuva, spinteles, valiau dulkes, apvaliau langus is vidaus, visur grindis ir vonios kambary nuo grindu iki lubu. Uztrukau taip nuosirdziai viska atsveisdama 4val. Ir noreciau patarimo kiek uz toki darba reiktu seimininkei man sumoketi! Labai dekojame uz pararimus! smile.gif

Atsakyti
QUOTE(dolytee @ 2009 01 29, 13:12)
Laba diena! Noreciau patarimo is namu tvarkytoju, kurios jau nusimano pagal atlikto darbo turi, ploto matmenis apie kainas. Mes su seimininke noretume suzinoti koki uzmokesti ji turetu moketi uz mano atlikta darba. Valiau apie 50kv buta. Jame gyvena mamyte ir du vaikiukai, kurie eina i darzeli, ji i darbeli. Tad jie buna vakarais, rytais ir savaitgaliais. Dariau generaline tvarka gyvenamajame kambaryje, kuriame kampe yra virtuve, jame ir miega, ir gyvena, bei vonios kabary. Sveiciau plyteles, kai kur sienas, virykle, saldytuva, spinteles, valiau dulkes, apvaliau langus is vidaus, visur grindis ir vonios kambary nuo grindu iki lubu.  Uztrukau taip nuosirdziai viska atsveisdama 4val. Ir noreciau patarimo kiek uz toki darba reiktu seimininkei man sumoketi! Labai dekojame uz pararimus!  smile.gif

Šiaip,labai greit apsitvarkėt :ax:Na, gal kokį 70lt tikrai paprašyčiau mirksiukas.gif
Aš galiu pasakyt,kiek man mokėjo wink.gif Vien už visos vonios sutvarkymą (vonia gal ~10-12 kv.m) Dušo kabina, kriauklė didžiulė, veidrodis, wc, bidė, vonia ir visos plytelės Užtrukau apie 6h ir sumokėjo 100lt thumbup.gif
Vien už viso virtuvinio generalinio sutvarkymo, visą virtuvinį nušveist,išvalyt lentynas, nu nučiustint viską,kažkur irgi užtrukau apie 6h ir vėl sumokėjo 100lt. Aš tikrai pati būdavau patenkinta tokiu geru atlygiu. Ką jau ką,tokiais darbdaviais net skųstis negaliu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 29 sausio 2009 - 14:12
Paskaičiau ir ką. Eilinį kartą stebiu lietuvio "sąmoningumą".
Jei tavo darbas nekvalifikuotas, tai nesitikėk uždirbti po 150 lt. Net jei tvarkei visą dieną? blink.gif Prie ko čia nemosumokami mokesčiai? Jei labai spaudžia širdelę dėl to, gi samdykit švaros tarnybą. mirksiukas.gif
Ir kodėl valytojos darbas - nekvalifikuotas?
Ir dar geriau, iš kur, ieškančios tvarkingos, sąžiningos ir atsakingos, žino, kad ji baigusi tik 5 klases? doh.gif
Žinokit, juokinga paskaičius. Dabar pilna bedarbių ir su aukštaisiais. Ir save gerbianti moteris geriau eis kuopti namų neturintiems laiko to padaryti patiems, nei sėdės namuose ir guosis, kaip nepragyvena. smile.gif
Tik štai mūsuose gyva nuomonė, jog... Turėtų būti atvirkščiai. Dirbi, tai ir atlygį atitinkamą gauk.
Žinoma, turi dirbti gerai. Čia jau vienareikšmiškai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio_audra @ 2009 01 30, 10:01)
Paskaičiau ir ką. Eilinį kartą stebiu lietuvio "sąmoningumą".
Jei tavo darbas nekvalifikuotas, tai nesitikėk uždirbti po 150 lt. Net jei tvarkei visą dieną? blink.gif Prie ko čia nemosumokami mokesčiai? Jei labai spaudžia širdelę dėl to, gi samdykit švaros tarnybą. mirksiukas.gif
Ir kodėl valytojos darbas - nekvalifikuotas?
Ir dar geriau, iš kur, ieškančios tvarkingos, sąžiningos ir atsakingos, žino, kad ji baigusi tik 5 klases? doh.gif
Žinokit, juokinga paskaičius. Dabar pilna bedarbių ir su aukštaisiais. Ir save gerbianti moteris geriau eis kuopti namų neturintiems laiko to padaryti patiems, nei sėdės namuose ir guosis, kaip nepragyvena.  smile.gif
Tik štai mūsuose gyva nuomonė, jog... Turėtų būti atvirkščiai. Dirbi, tai ir atlygį atitinkamą gauk.
Žinoma, turi dirbti gerai. Čia jau vienareikšmiškai.  mirksiukas.gif



Paskaiciuokim - 150 Lt x 20 d.d. = 3000 Lt. Ar Lietuvoj dabar daug kas tiek uzdirba? Saunu, jei kas nors tiek moka, ir kas nors tiek uzdirba. Bet gal atsizvelkim i realia situacija - nemanau, kad mokytojo ar gydytojo darbas vertas tiek pat kiek tvarkytojos.... Kad ir kaip gerai, kad ir kaip sunkiai zmogus dirbtu, darbas yra priskiriamas nekvalifikuotu darbu kategorijai, nes jam nereikia jokio specialaus issilavinimo bei patirties. As nenuvertinu tu zmoniu darbo, bet kiekvienas darbas turi savo atlyginimo kartele. O neteisybes yra labai daug....
Atsakyti
QUOTE(smėlio_audra @ 2009 01 30, 10:01)
Ir kodėl valytojos darbas - nekvalifikuotas?

O kokią kvalifikaciją ir kur reikia įgyti, norint dirbti valytoja? g.gif
Man tas darbas atrodo vertas tiek, kiek kainuoja sutaupytas laikas netvarkant namų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2009 01 30, 11:07)
Paskaiciuokim - 150 Lt x 20 d.d. = 3000 Lt. Ar Lietuvoj dabar daug kas tiek uzdirba? Saunu, jei kas nors tiek moka, ir kas nors tiek uzdirba. Bet gal atsizvelkim i realia situacija ...

Reali situacija kiek kitokia. Jei samdyti moterį tvarkymui vieną kartą į savaitę ar vieną kartą į dvi savaites, tai ir darbo juk ohoho. Turint dideles erdves, daug lyginimų, valgio darymo ir pan., samdant žmogų visai darbo savaitei (visą mėnesį) atlyginimas atitinkamai mažesnis mirksiukas.gif Jokių stebuklų čia nėra.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 30, 13:34)
O kokią kvalifikaciją ir kur reikia įgyti, norint dirbti valytoja?  g.gif
Man tas darbas atrodo vertas tiek, kiek kainuoja sutaupytas laikas netvarkant namų  ax.gif



pvz. aš manau,kad laikas yar neįkainojamas, bei už pinnigus nei už kitką laiko nenusipirksi ax.gif
Atsakyti