Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Prie šitos diskusijos dar galiu pridurt vieną dalyką apie patirti.
Patirtis nelygi patirtyje, jei tvarkytojai 40metų, o jos patirtis savo namų tvakymas tai dar nereiškia kad bus gera valytoja. Tai bus tik žmogaus būdas. Nes vienam gerai svarbu nieko nesimato ir nekrenta į akis, o kitai ir 1 taškelis ant veidrodžio neduos ramybės. Kita gali tik pusmetį padirbti pas labai pedantiškus žmones, išvalys kur kas geriau negu metuose moterėlė ale patirtis, nes visą gyvenimą tvarkė savo namus.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2008 11 11, 15:43)
Sveikutes 4u.gif Bandysiu ir as pasisakyti.Gyvenam naujam name.turim moteri kuri ateina du kartus i savaite valyti namu. Pati esu pedante ax.gif
Namas 180 kv. , mokam 45lt uz karta



Na, tikrai, kokia kaina, tokia ir tvarka.. Nesu namų tvarkytoja, esu studentė, gana tvarkinga, bet savo kambarėlį (tikrai nedaug daiktų, nes gyvenu užsienyje), virtuvę ir vonią su tualetu vos spėju per tris valandas aptvarkyt... Net nekalbu apie iščiustijimą... Dirbu tikrai greitai, man visai patinka tvarkytis (tik nekenčiu lyginimo...), bet sutvarkyti tokį didelį plotą per tokį trumpą laiką... Tikrai neįmanoma... ir už tokią kainą...
Atsakyti
Noriu padėkoti kristeaiva už puikų darbą ir gražiai sutvarkytą butą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
as valau pora namu ne Lietuvoje-viename seimininku reikalavimai tikrai nedideli,jiems gal svarbiau,kad kazkas ateina pastoviai isvalo grindis WC,dusa-darbo 3val,namas kvadratais negaliu pasakyti,bet nemazas.Kitas namas gana didelis-3aukstu,dirbu 5val ir begom,dar plius sutvarkius lyginu rubus,daugiausia vyro baltinius,pati ir skalbiu,dziaustau,surusiuoju sausus-darau kaip sau ir nors seimininke inoringa,bet patenkinta,sutvarkiusi pries lyginima prisedu isgeri kavos ir sumustiniui,tikrai nesinaudoju laiku 10-15min.tvarkydama prisiduriu prie atlyginimo,paprasciausiai turiu pora laisvu dienu tai per jas ir "uzdarbiauju".Sia savaite atsisveikinau su seimininkais,nes gristu namo-ir seimininke susigraudino,ir man gaila pasidare-rodos visus kampus zinau......as esu is Kauno,jeigu kamreiktu pagalbos vienakrt per savaite parasykite i AZ smile.gif
Atsakyti
mano seneliai gyvena kitam mieste, tolokai nuo musu (Klaipedoje) ir patys tikrai jau nebeapsitvarko. Kiek galetu kainuoti generalinis namo pirmo auksto sutvarkymas (reiktu gerai pasveisti ir panasiai ). Plotas manau nedaugiau 70 kv. metru.
O po generalines, jau lengvesni pasitvarkymai : grindys, dulkes, vonia, kartais indai ir panasiai?
Atsakyti
Paskaiciau temele ir man parupo parasyti ax.gif Anksciau neilgai dirbau kambarine viename senamiescio viesbutyje, dabar tvarkau butus. Neisivaizduoju kaip imanoma 160 - 200kv nama sutvarkyti per 2-3val. Gal esu krapstuke, bet man vien tik vonios kambario valymas uzima 1val. (duso kabinos, sienu, tualeto, kriaukles valymas, lentyneliu, veidroziu...) juk siems darbams nepakanka tik perlieti vandeniu ir nusausinti smile.gif.

Kai pradejau dirbti paprasiau, kad seimininkai man pateiktu pastabu, nes nesu tobula ax.gif viena mano kliente, suklijavo lipnius lapelius tose vietose, kur noretu, kad as atkreipciau demesi. Kai pamaciau buvo labai geda blush2.gif , bet dabar daugiau klaidu nedarau... ax.gif

Ps. turiu laisvu dienu ir ieskau tvarkytojos darbo Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita: 13 gruodžio 2008 - 16:54
Sveikos, ar buvo kam taip nutikę, kad po valytojos tvarkymo dingtų namuose koks daiktas? Jei buvo, tai ką darėte? Lauksiu žinučių į a.z. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliuke8 @ 2008 12 14, 01:51)
Sveikos, ar buvo kam taip nutikę, kad po valytojos tvarkymo dingtų namuose koks daiktas? Jei buvo, tai ką darėte? Lauksiu žinučių į a.z. 4u.gif



Jeigu jūs turite žmogaus asmens duomenis, tai negi galvojat, kad tvarkytoja - visiška idiotė ir vogs jūsų daiktą, kai jūs galite ją rasti? Ir kodėl vieną daiktą? Jei jau vogti - tai vogti. biggrin.gif
Man atrodo paieškokit jūs to savo daikto - būna gi, kad paimi ir autopilotu padedi visiškai ne ten, kur įprasta, o po to ieškai užsimušdamas doh.gif
Daryti kriminalą tokiu atveju nemanau, kad protinga.
Atsakyti
Labas vakaras,
Noriu paklausti ar pas ka nors dirba moteris SM pasivadinusi katininke?
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2008 12 18, 11:30)
Na jei apsiemei dirbti, tai turi dirbti. Nes tarkim, jei pas zmogu sveciai turi atvaziuoti, namai apvelti. Man tai negrazu butu pavesti.. Reiktu numatyti, kas bus su vaikais, kai sirgs ar kas pacia pavaduos.. Tai kaip pati siulote tartis su jumis del darbo dienu?? tartis ,kad tvarkysit, kai vaikai nesirgs rolleyes.gif  Kitos jaunos mamytes su mazais vaikais, "organizuojasi" pagalba - arba ateina kas vaikus paziureti ar kokia pavaduojanti tvarko, kai vaikai serga.

na pas mane budavo tokia situacija kad man ryte i darba reikia ruostis o vaikas su temperatura,tai juk i darzeli nevesi vaiko su temperatura o ryte atsikelusi 6valanda nera pas ka kreiptis o seip isanksto jaigu suserga tai susitariu kad mociute atvaziuoja pabuti,o del darbo tai as tik tvarkau ,neliginu,valgit negaminu nes tvarkau kruopsciai daug laiko iseina ,spinteles isvalau is vidaus ir isores,buna papraso su soda isbalinu puodukus ir stalo irankius isblizginu. saldytuva isvalau,pliteles, visus kampus issiurbiu ir isplaunu,dulkes nuvalau,su siulymais rasyti man asmeniskai i mano pasto dezute. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 12 13, 18:50)
Paskaiciau temele ir man parupo parasyti  ax.gif  Anksciau neilgai dirbau kambarine viename senamiescio viesbutyje, dabar tvarkau  butus. Neisivaizduoju kaip imanoma 160 - 200kv nama sutvarkyti per 2-3val. Gal esu krapstuke, bet man vien tik vonios kambario valymas uzima 1val. (duso kabinos, sienu, tualeto, kriaukles valymas, lentyneliu, veidroziu...) juk siems darbams nepakanka tik perlieti vandeniu ir nusausinti  smile.gif.

Kai pradejau dirbti paprasiau, kad seimininkai man pateiktu pastabu, nes nesu tobula ax.gif  viena mano kliente, suklijavo lipnius lapelius tose vietose, kur noretu, kad as atkreipciau demesi. Kai pamaciau buvo labai geda    blush2.gif  , bet dabar daugiau klaidu nedarau...  ax.gif

Ps. turiu laisvu dienu ir ieskau tvarkytojos darbo Vilniuje.

drinks_cheers.gif Ir as labai greita,no man reike 8val kad sutvarkit namus.Viena mama man visada palikdavo pilna kreukle indu,podu preziuvose blink.gif tai tik indam buvo po 2 val,o dar visa kita.Sunkeuse duso kabinos ir veidrozei. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vladule @ 2008 12 20, 17:25)
na pas mane budavo tokia situacija kad man ryte i darba reikia ruostis o vaikas su temperatura,tai juk i darzeli nevesi vaiko su temperatura  o ryte atsikelusi 6valanda nera pas ka kreiptis o seip isanksto jaigu suserga tai susitariu kad mociute atvaziuoja pabuti,o del darbo tai as tik tvarkau ,neliginu,valgit negaminu nes tvarkau kruopsciai daug laiko iseina ,spinteles isvalau is vidaus ir isores,buna papraso su soda isbalinu puodukus ir stalo irankius isblizginu. saldytuva isvalau,pliteles, visus kampus issiurbiu ir isplaunu,dulkes nuvalau,su siulymais rasyti man asmeniskai i mano pasto dezute. smile.gif


nemanau, kad jei viena karta taip nutiko, tai seimininke iskarto jau taip ir supyksta..., bet jei tai kartojasi periodiskai g.gif , tai nereikia tokiu seimininkiu vadinti besirdemis, nes cia nera jokiu asmeniskumu! Tai yra darbo santykiai! Ir taip kaip daugumoje imoniu darbdaviui nerupi tavo asmenines problemos (darbas yra darbas ir turi buti padarytas), taip ir cia seimininkes juk samdo zmogu, moka pinigus uz tai, kad zinotu konkreciai kada ju namai bus sutvarkyti!!! Juk buna, kad turi kokie sveciai atvaziuoti vakare ar dar kas svarbaus, zino, kad ta diena bus sutvarkyti namai, o cia ryte pries iseidama i darba suzino, kad jos namai nebus tvarkomi! Pati visa diena darbe ir jokiu sansu iki kol vakare atvaziuos sveciai, susitvarkyti jau nebera...Kaip jai tada jaustis? Bet kokiame darbe jei dirbi, tai viena, kita karta darbdavys patoleruos "staigius" neatejimus i darba del seimyniniu priezasciu, bet jei tai pradeda periodiskai kartotis, tai tikrai tokio darbuotojo darbdavys atsisakys, nes jis nebera garantuotas ar darbas bus atliktas laiku! Taip, kad eidama dirbti (nesvarbu, kad ne i imone, o pas privacius zmones) turite apgalvoti ka tokiais atvejais kai suserga vaikai darysite, kad nepavesti zmoniu! O dar geriau, is anksto, pries pradedant dirbti, seimininkes ispeti, kad gali buti tokiu atveju, tada gal jums nereikes ju vadinti besirdemis ir ju palikti, nes greiciausiai jos ir pacios jusu nesamdys rolleyes.gif
Atsakyti