Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(Osvile @ 2008 11 10, 13:37)
Maišytuvų valyme esmė: nenaudoti abrazyvinių dalelių turinčių valiklių, nes gali subraižyti paviršių, ir, pagrindinis dalykas, su kuo bevalytumėte, priemonę kuo greičiau ir gausiai nuskalauti. Net nelabai svarbu kokią, specialią ar nespecialiai maišytuvams valyti skirta ta priemonė, svarbu ilgai jos nelaikyti ir LABAI gerai nuplauti 4u.gif  Deja, dėmelių nebepanaikinsite.

Dar dėl dėmių,kad nuplaut tik ŠALTU vandeniu,o ne šiltu, šiltas paaktyviną dar labiau dėmės atsirast wink.gif
Atsakyti
Dar kartą aš, man dar būtų įdomu toks dalykas. O kaip daryti, jei pvz. kažką sugadina namų tvarkytoja, tai kaip tuo atveju elgiamasi? Man tai labai aktualu, nes mes gyvename nuomojamame bute su gana aukštos kokybės baldais ir pan., tai jei bus kokie nuostoliai, mes pagal nuomos sutartį turėsime juos padengti.
Atsakyti
QUOTE(sssssss @ 2008 11 11, 14:21)
Dar kartą aš, man dar būtų įdomu toks dalykas. O kaip daryti, jei pvz. kažką sugadina namų tvarkytoja, tai kaip tuo atveju elgiamasi? Man tai labai aktualu, nes mes gyvename nuomojamame bute su gana aukštos kokybės baldais ir pan., tai jei bus kokie nuostoliai, mes pagal nuomos sutartį turėsime juos padengti.


Mano nuomone gera valytoja turi žinoti, su kuo ką valyti, jei sugadintu tai turėtu atlyginti žala.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Bandysiu ir as pasisakyti.Gyvenam naujam name.turim moteri kuri ateina du kartus i savaite valyti namu. Pati esu pedante ax.gif
Namas 180 kv. , mokam 45lt uz karta , kaina ji nustate pati kaip apziurejo namus., sake kad nesudetinga nes nedaug baldu ir niekur neapkrauta daiktais.Pirmi kartai buvo lyg ir nieko, bet dabar jau nelabai suprantu ka ji atejusi daro, nes tvarkymas vyksta 2 valandas.
Visus daiktus ji randa sudeliotus i savo vietas .Jos darbas dulkes, wc, duso kabina vonia , zinoma kriaukles ir kranai grindys ir pagal jos nuoziura langai .Vienu zodziu kad namai butu svarus ir grazus.
I kranus jau darosi gaila ziureti blink.gif nes kalkiu ji nemato, kiek suprantu juos ji valo su langu valikliu, kadangi priemones mano tai matau kas buna panaudota.Veidrodzius daznai po jos pervalau unsure.gif .Daiktai kurie stovi ant grindu patraukti nereik,jei skalbiniu dezes neuzkeliu ant stalvirsio tai ir nepatrauks.Vakar po jos tvarkymo sugalvojau susitvarkyti gelytes tai kaip pradejau kelti vazonus nuo grindu tai baisu pasidare blink.gif nejaugi taip sunku juos pakelus pavalyti.Virtuveje ant stalvirsio stovi net duonine ir virdulys, bet apvalyti sugeba tik aplink juos doh.gif
Pradesiu ir as jau ieskoti naujos moterytes ax.gif
Nu ir prirasiau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sssssss @ 2008 11 11, 01:11)
Sveikos,

ir mane domintų namų tvarkytojos, nes jau nebesuspėju nieko, nesinori, kad viskas "apželtų"...
Mane taip pat domintų, kiek kainuotų 70 kv. buto valymas Vilniaus senamiestyje, kartą į savaitę, pirmą kartą turbūt reiktų daugiau, nes langai ir pan. Ir ar visokias priemones reikia savo turėt?
Kaip rasti patikimą tvarkytoją?..  unsure.gif

Ačiū  4u.gif  4u.gif

Pirmoj eilėj renkantis valytoją tai reiktu paklausinėt ką ir kuom ji valo, jei valo šeimininkės priemonėm tai paklausinėt kokias galėtu patart geriausiai nupirkt. Valytoja kuri žino ką ir kuom valyti, mažesnė tikimybė kad kažką sugadins. Jei jos manymu pakanka tik grindų valiklio ir Universalaus valiklio, ir pienelio tai tokios reiktu jau vengti rolleyes.gif
Patikima valytoja tikrai patars kuom valyti, galiausiai net ir rekomenduos pakeisti priemones kurias naudojot iki šiol. O profesionnali valytoja pasiūlys naudot jos priemones už kurias ji gali atsakyt.
Jei valytoja namus išvalo per 2-3val tai nesitikėkit švaros nes per tiek laiko gali tik grindis perbraukt su drėknu skuduru praktiškai jo neperskalaujant jau nekalbu apie dulkes nuo šviestuvų, stalinių lempų, durų ir dulkes po lovomis ir jų kraštų, o kur dar daiktai kurie būna sudėti ant stalų kėdžių patraukimas. Gal geriau nesiplėsiu į visas smulkmenas kurisa tvarkant uždtrunki tikrai nemažai laiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2008 11 11, 15:43)
Sveikutes 4u.gif Bandysiu ir as pasisakyti.Gyvenam naujam name.turim moteri kuri ateina du kartus i savaite valyti namu. Pati esu pedante ax.gif
Namas 180 kv. , mokam 45lt uz karta , kaina ji nustate pati kaip apziurejo namus., sake kad nesudetinga nes nedaug baldu ir niekur neapkrauta daiktais.Pirmi kartai buvo lyg ir nieko, bet dabar jau nelabai suprantu ka ji  atejusi daro, nes tvarkymas vyksta 2 valandas.
Visus daiktus ji randa sudeliotus i savo vietas .Jos darbas dulkes, wc, duso kabina vonia , zinoma kriaukles ir kranai grindys ir pagal jos nuoziura langai .Vienu zodziu kad namai butu svarus ir grazus.
I kranus jau darosi gaila ziureti blink.gif  nes kalkiu ji nemato, kiek suprantu juos ji valo su langu valikliu, kadangi priemones mano tai matau kas buna panaudota.Veidrodzius daznai  po jos pervalau  unsure.gif .Daiktai kurie stovi ant grindu patraukti nereik,jei skalbiniu dezes neuzkeliu ant stalvirsio tai ir nepatrauks.Vakar po jos tvarkymo sugalvojau susitvarkyti gelytes tai kaip pradejau kelti vazonus nuo grindu tai baisu pasidare blink.gif nejaugi taip sunku juos pakelus pavalyti.Virtuveje ant stalvirsio stovi net duonine ir virdulys, bet apvalyti sugeba tik aplink juos doh.gif
Pradesiu ir as jau ieskoti naujos moterytes ax.gif
Nu ir prirasiau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Labai dažnai pasitaikantis variantas - kad pirmi kartai būna čiki piki, o paskui vis prastyn prastyn..... unsure.gif


Beje, ačiū atsakiusioms, "nusiraminau", sukramčiau ir neimsiu į galvą tų dėmelių kol po šimto metų keisiu santechniką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniegas4 @ 2008 11 11, 21:51)
Pirmoj eilėj renkantis valytoją tai reiktu paklausinėt ką ir kuom ji valo, jei valo šeimininkės priemonėm tai paklausinėt kokias galėtu patart geriausiai nupirkt. Valytoja kuri žino ką ir kuom valyti, mažesnė tikimybė kad kažką sugadins. Jei jos manymu pakanka tik grindų valiklio ir Universalaus valiklio, ir pienelio tai tokios reiktu jau vengti  rolleyes.gif
Patikima valytoja tikrai patars kuom valyti, galiausiai net ir rekomenduos pakeisti priemones kurias naudojot iki šiol. O profesionnali valytoja pasiūlys naudot jos priemones už kurias ji gali atsakyt.
Jei valytoja namus išvalo per 2-3val tai nesitikėkit švaros nes per tiek laiko gali tik grindis perbraukt su drėknu skuduru praktiškai jo neperskalaujant jau nekalbu apie dulkes nuo šviestuvų, stalinių lempų, durų ir dulkes po lovomis ir jų kraštų, o kur dar daiktai kurie būna sudėti ant stalų kėdžių patraukimas. Gal geriau nesiplėsiu į visas smulkmenas kurisa tvarkant uždtrunki tikrai nemažai laiko  doh.gif


Na taip, sutinku, kad greitai tikrai neįmanoma gerai visko išvalyt, nes aš pati jei jau tvarkausi, tai labai kruopščiai, tai žinau, kaip sunku ir kiek daug laiko tas užtrunka...
Ačiū, na bandysiu rinktis smile.gif
Pasirodo, ne taip lengva išsirinkt, tiek visokių niuansų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 07 15, 23:14)
Va čia tokios iškadėlės, Nubraižytas gartraukis, tikriausia šveistuku brūžino g.gif  nubraižyta kriauklė ir vonia, sakau gal ten laikrodis trynėsi jai bevalant, nes tikrai nenusibrūžina man daugiau rolleyes.gif
Įsiurbė užuolaidas, suplyšo, teko išmesti.

Nesugalvojot pareikalaut tvarkytojos, kad atlygintų žalą? smile.gif

QUOTE(Vaidulė @ 2008 10 02, 23:33)
Žinau, kad nereikėjo, bet bandžiau ant plytelių purkšti - koks poveikis ir aišku pataikiau ir ant krano...turbūt dar ir mano vaikas pakartojo,nes matė ką darau ir klausė kam...  cool.gif

Naudojant reiktų žinoti, kad purkšti pirma ant kempinėlės ir po to valyti norimą paviršių, o ne taikyti bele kur ir gailėtis sugadinto daikto. unsure.gif



Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2008 11 11, 15:43)
Sveikutes 4u.gif Bandysiu ir as pasisakyti.Gyvenam naujam name.turim moteri kuri ateina du kartus i savaite valyti namu. Pati esu pedante ax.gif
Namas 180 kv. , mokam 45lt uz karta , kaina ji nustate pati kaip apziurejo namus., sake kad nesudetinga nes nedaug baldu ir niekur neapkrauta daiktais.Pirmi kartai buvo lyg ir nieko, bet dabar jau nelabai suprantu ka ji  atejusi daro, nes tvarkymas vyksta 2 valandas.
Visus daiktus ji randa sudeliotus i savo vietas .Jos darbas dulkes, wc, duso kabina vonia , zinoma kriaukles ir kranai grindys ir pagal jos nuoziura langai .Vienu zodziu kad namai butu svarus ir grazus.
I kranus jau darosi gaila ziureti blink.gif  nes kalkiu ji nemato, kiek suprantu juos ji valo su langu valikliu, kadangi priemones mano tai matau kas buna panaudota.Veidrodzius daznai  po jos pervalau  unsure.gif .Daiktai kurie stovi ant grindu patraukti nereik,jei skalbiniu dezes neuzkeliu ant stalvirsio tai ir nepatrauks.Vakar po jos tvarkymo sugalvojau susitvarkyti gelytes tai kaip pradejau kelti vazonus nuo grindu tai baisu pasidare blink.gif nejaugi taip sunku juos pakelus pavalyti.Virtuveje ant stalvirsio stovi net duonine ir virdulys, bet apvalyti sugeba tik aplink juos doh.gif
Pradesiu ir as jau ieskoti naujos moterytes ax.gif
Nu ir prirasiau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif



kokie pinigai tokia ir tvarka (atleisk, kad taip žiauriai išsireiškiau). Aš gerai suprantu, kad jinai pati pasakė tokia kainą, bet tuo ir yra viskas pasakoma, kad žmogus nedirbes tokio darbo ir net nežino kainų. Aš pavyzdžiui irgi tvarkau maždaug panašios kvadratūros namą, bet man moka 150Lt ir aš tvarkausi 7 val.
Atsakyti
QUOTE(Varskyte @ 2008 11 12, 19:58)
kokie pinigai tokia ir tvarka (atleisk, kad taip žiauriai išsireiškiau). Aš gerai suprantu, kad jinai pati pasakė tokia kainą, bet tuo ir yra viskas pasakoma, kad žmogus nedirbes tokio darbo ir net nežino kainų. Aš pavyzdžiui irgi tvarkau maždaug panašios kvadratūros namą, bet man moka 150Lt ir aš tvarkausi 7 val.



Nu kad ji jau dirba ne vienus metus toki darba. Kainos velgi labai priklauso nuo miesto ,nes Alytaus su Vilnium ar Kaunu tikrai negalima lyginti.O namus valytos irgi randa labai skirtingus vienur per daiktus gali nebuti kur kojos padeti doh.gif ,o kitur viskas savo vietoi mirksiukas.gif
Musu valytoja mano kad mes net valgyti nedarom namie:rolleyes: , tai jau daug pasako kokia tvarka pas mus namie ji randa.
O valgyti darom kaip ir visi zmones kiekviena diena. 4u.gif
Juk labai priklauso ir kiek kartu ji ateina. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 13 lapkričio 2008 - 10:08
QUOTE(zi-zi @ 2007 07 03, 18:38)
su langų valymo skysčiu ir spec. stiklams šluoste (šeimininkė turi, tai  thumbup.gif  išvalo, net blizga), prieš tai išorinį stiklą pervalius šlapiu skudurėliu. Pati sau tokią nusipirksiu, jei kur rasiu.

Keista skaityt, kai žmonės, turėdami spec. priemones, nemoka jomis naudotis. smile.gif Kam langų valymo skystis? Jei jau ta šluostė prisotinta priemonių. mirksiukas.gif


QUOTE(cudo @ 2007 07 03, 18:49)
TRENT-active  made in Austrio.

Išbandyta. Labiau tinka veidrodžiams. Nes langus valyt (iš lauko) su ta šluoste būtų gaila. Kad ir galima ją skalbti. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Varskyte @ 2008 11 12, 19:58)
kokie pinigai tokia ir tvarka (atleisk, kad taip žiauriai išsireiškiau). Aš gerai suprantu, kad jinai pati pasakė tokia kainą, bet tuo ir yra viskas pasakoma, kad žmogus nedirbes tokio darbo ir net nežino kainų. Aš pavyzdžiui irgi tvarkau maždaug panašios kvadratūros namą, bet man moka 150Lt ir aš tvarkausi 7 val.


Sveikos merginos, malonu, kad diskusija pajudėjo iš mirties taško, su mintim, kokie pinigai, tokia ir tvarka sutinku pilnai, na nebent tokios kvadratūros namas yra mažame miestelyje, kitaip už tokius pinigus save gerbianti tvarkytoja net nesiims to daryti, nes plius minus tokios kvadratūros namą tvarkyti užtrunka apie 5 valandas, čia bent jau man, nes dirbu be kavos pertraukėlių, iš anksto dar valydama viena, žinau kas bus valoma po to ir pan., naudoju savo priemones ir įrankius prie kurių esu pratusi, na dar pridėkime tai, kad šį darbą dirbu daugiau kaip 10 metų, esu valymo technologė, kuri paprastai apmoko dirbti kitus, esu sveika, stipri moteriškė. Galiu pasakyti, kad jei nors namas ir iš pirmo žvilgsnio ir atrodo švarus, taip nėra, kadangi WC, santechniką, nors ji ir iš pirmo žvilgsnio švari, bet vis tiek valyti reikia, kampai, dulkės, plintusai, durys ir kt. kas į akis nekrinta, bet kartu ir sudaro bendrą namo švarą. Šių iš pirmo žvilgsnio smulkmenų nevalymas ir duoda tą vadinamą "nekokybišką darbą". Kaip palyginimą galiu pasakyti, kad palikite sutvarkytus namus mėnesiui, po to grįžkite ir pamatysite, kad nors name niekas negyveno, jis atrodo tvarkingas, bet švara jame nekvepia. Kadangi namai, tai ne parduotuvė, tai posakis "kvepia švara" čia yra suprantamas ne kaip purvo iškuopimas.... Na iki, manau vėliau prisijungsiu prie diskusijos, bet skubu į darbelį, deja pagrindinis purvo kuopimas Vilniuje vyksta naktį, kai jūs jaukiai šėdite švariuose namučiuose iki thumbup.gif
Atsakyti