Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

kiek kainuotu namo valymas d.rieseje, vilniuje. naujas. 180 kv.m. su minimaliu kiekiu baldu. langai normalus, ne vitrininiai. 2 san.mazgai, 4 kambariai.
domintu generalinio valymo po statybu kaina.
ir kaina velesniu pavalymu karta per savaite.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 05 22, 08:25)
o man idomu ar yra tvarkytoju dirbanciu ekologiskomis nealergizuojanciomis priemonemis?
nes man pvz profesionali stipri ir koncentruota chemija skamba baisokai, esu alergiska daugeliui tokiu priemoniu

Mano dirba su Sonnet firmos..
Kokia isivaizduoju namu tvarkytoja- logiska, kad savo darbo profesionale. Jokie diplomai cia reiksmes neturi, sakau is savo patirties - samdom paprasta moterele vienam namui valyti, tai taip isvalo ir isblizgina, kad vaikai net per tris dienas nesugeba namu sujaukt, o kitam turim kita - pasitvarko, tai jau is ryto dulkiu volanai rutuliojasi..Ir ka dirba zmogus su rekomendacijom.. Nezinau g.gif , ir priemones abi tokias pacias naudoja ir t.t. Beda, kad negaliu pirmosios Vilniun atsivezti schmoll.gif Kas dar papjauna, kai reikia kiekviena kart susakyti, kur virtuvej koki stalciu issiurbti, nes per sunku paciai pasiziureti pribireje ten ar ne ... Na cia nusismulkinau, bet tam zmogu ir samdai, kad si sritis namie jau butu sutvarkyta ir tau nereiktu dar karta eiti ir "dadirbineti' smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geikutux: 24 gegužės 2008 - 10:08
QUOTE(Geikutux @ 2008 05 24, 10:56)
Mano dirba su Sonnet firmos..
Kokia isivaizduoju namu tvarkytoja- logiska, kad savo darbo profesionale. Jokie diplomai cia reiksmes neturi, sakau is savo patirties - samdom paprasta moterele vienam namui valyti, tai taip isvalo ir isblizgina, kad vaikai net per tris dienas nesugeba namu sujaukt, o kitam turim kita - pasitvarko, tai jau is ryto dulkiu volanai rutuliojasi..Ir ka dirba zmogus su rekomendacijom.. Nezinau g.gif , ir priemones abi tokias pacias naudoja ir t.t. Beda, kad negaliu pirmosios Vilniun atsivezti schmoll.gif Kas dar papjauna, kai reikia kiekviena kart susakyti, kur virtuvej koki stalciu issiurbti, nes per sunku paciai pasiziureti pribireje ten ar ne ... Na cia nusismulkinau, bet tam zmogu ir samdai, kad si sritis namie jau butu sutvarkyta ir tau nereiktu dar karta eiti ir "dadirbineti' smile.gif



o gal tvarkytoja tiesiog nėra linkus po stalčius ir spinteles landžioti, todėl ir nežiūri?
dar pagalvosite kad kiša snapą, kur jai negalima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dwiola: 27 gegužės 2008 - 15:56
Gal kas samdote langu valytoja ar gal pati ja dirbate? Kiek dabar kainuoja langu valymas?
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2008 05 27, 16:55)
o gal tvarkytoja tiesiog nėra linkus po stalčius ir spinteles landžioti, todėl ir nežiūri?
dar pagalvosite kad kiša snapą, kur jai negalima.

Ne apie tai kalba schmoll.gif Cia , kai susitari, kad karta per savaite, virtuves stalcius " pakontroliuos". ...ir kai kiekviena kart reikia priminti ir dar tiksliai nurodyti lokalizacija, kur koks trupinys nukrites. Nezinau, kaip kitoms, bet man, gerbiamos namu tvarkytojos, nera malonu schmoll.gif , pirstu baksnoti, kas nepadaryta. Nera tam nei laiko, o ir ne tam gi samdai zmogu smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geikutux: 01 birželio 2008 - 07:14
sveikos namu tvarkytojos norejau paklausti kiek man gali moketi uz 40kv.butuko valyma jei as be patirties,is anksto aciu uz atsalymus.
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2008 05 10, 14:21)
Turim labai šaunią namų tvarkytoją. Negaliu atsidžiaugti ją radusi, nes dvynukus auginant pati tikrai visko nespėčiau (o dabar jau ir nenoriu  blush2.gif  - prie gero greit priprantama). Pati savo iniciatyva ir kilimą pasiėmė išplauti, nuo didesnių nei sutarta pinigų net atsisako (būna, kad tikrai ilgiau užgaišta, sumano dar virtuvėj spinteles po kriaukle ar langus išvalyt).  doh.gif Nieko nerodau, nenurodinėju - žmogus turi akis ir mato kur ką valyti reikia.  thumbup.gif

o kokio dydzio pas jsu butas ir kiek mokat jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2008 06 01, 09:11)
Ne apie tai kalba schmoll.gif Cia , kai susitari, kad karta per savaite, virtuves stalcius " pakontroliuos". ...ir kai kiekviena kart reikia priminti ir dar tiksliai nurodyti lokalizacija, kur koks trupinys nukrites. Nezinau, kaip kitoms, bet man, gerbiamos namu tvarkytojos,  nera malonu schmoll.gif , pirstu baksnoti, kas nepadaryta. Nera tam nei laiko, o ir ne tam gi samdai zmogu smile.gif .

Visko preklausa nuo seimeninkes.As visada isvalydavau,ir spinteles ir po kreukle.O buvo tokiu kad pastaba dodavo:kad nereike landzijot blink.gif tai ir nevalydavau,o indus palikdavau (isplautus)ant stalu. Ir dar;ira tokiu seimeninku kuri meloja.Sako man tik dulkes ir prasiurbt reike (kad butu ko pigijau) o kada pradedi dirbt doh.gif tai tiek visko kad be generaliniu neabseit,o moket nenori.O as negaliu tik paversutineskai valyt.Net tekdavo baldus stumt,nes po baldeis nevalita gal kelis men. ar net metai.Nekartu be 8 val.darbu neprasesukdavau,i masina ilbdavau kaip lapas isspausta.Ir cia be pusreciu,pietu ir kavos petraukos doh.gif Is keliu seimu,tik viena mamite is Studentu mesteliu pasesiule uzkast ir paliset.
O dar:pas seimeninku ne skuduros, ne slotos nera doh.gif as buvau net sokerota,plaunamas siurblis ir tiek.Tai net skudura grendim plaut savo turejau. biggrin.gif Man patinka tvarkites,no uz Aciu doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 06 17, 23:28)
Visko preklausa nuo seimeninkes.As visada isvalydavau,ir spinteles ir po kreukle.O buvo tokiu kad pastaba dodavo:kad nereike landzijot  blink.gif tai ir nevalydavau,o indus palikdavau (isplautus)ant stalu. Ir dar;ira tokiu seimeninku kuri meloja.Sako man tik dulkes ir prasiurbt reike (kad butu ko pigijau) o kada pradedi dirbt  doh.gif tai tiek visko kad be generaliniu neabseit,o moket nenori.O as negaliu tik paversutineskai valyt.Net tekdavo baldus stumt,nes po baldeis nevalita gal kelis men. ar net metai.Nekartu be 8 val.darbu neprasesukdavau,i masina ilbdavau kaip lapas isspausta.Ir cia be pusreciu,pietu ir kavos petraukos  doh.gif Is keliu seimu,tik viena mamite is Studentu mesteliu pasesiule uzkast ir paliset.
O dar:pas seimeninku ne skuduros, ne slotos nera  doh.gif as buvau net sokerota,plaunamas siurblis ir tiek.Tai net skudura grendim plaut savo turejau.  biggrin.gif  Man patinka tvarkites,no uz Aciu  doh.gif  schmoll.gif


Aš su tavim visiškai sutinku, man irgi buvo pasitaikę keli tokie klientai (kad net šluotos su skuduru neturi, o apie valymo priemones iš viso nėra ką kalbėti), tai gerai, kad su savim mašinoje galiu viską vežiotis. O reikalauja, kad viskas idealiai blizgėtu, galima pagalvoti, kad kranus nuo kalkių galima pirštu patrynus nuvalyti.
Atsakyti
QUOTE(kristeaiva @ 2008 05 21, 18:18)
  Vienintelis dalykas, kurį rekomenduoju šeimininkėms pirktis pačioms, jei jos to nori, tai priemonės odinių baldų vaškavimui, gėlių lapų drėkinimui ir kitokie tikrai brangūs mažmožiai.

Na aš turbūt nukrypsiu nuo temos, bet pirmą kartą išgirdau, kad toks dalykas yra blush2.gif gal galima plačiau kokia nauda, kur įsigyti, kaip atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 06 18, 11:57)
Na aš turbūt nukrypsiu nuo temos, bet pirmą kartą išgirdau, kad toks dalykas yra  blush2.gif gal galima plačiau kokia nauda, kur įsigyti, kaip atrodo 4u.gif


As pirkdavau Tomi Filipse. Ir kaina thumbup.gif ir kokibe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 06 17, 23:28)
Visko preklausa nuo seimeninkes.


oj nesupykit ir neisizeiskit, bet taip sujuokino jusu postas biggrin.gif jau girdziu ausyse skambant ta akcenta lotuliukas.gif biggrin.gif bet su jusu teiginiais tenka sutikti drinks_cheers.gif
Atsakyti