Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(karibiete @ 2008 05 07, 13:44)
Atsiprasau, kad as isikisu, bet pasakysius avo nuomone siuo klausimu. Gal jus per mazai mokate, arba per daug nurodinejate? Nes as budama studente JAV valiau namus, ir tikrai ten niekas neidavo ir pirstu nebadydavo kur valyti, o kur ne. Ir dar arbatpinigiu palikdavo, jau ne kalbu apie pagrindines metu  sventes. Ten tokie priekabus  tik "indusai" budavo. Ir is savo patirkites zinau, kad labai nemalonu tvarkyti namus, kai tau i nugara kvepuoja.  doh.gif As dar pati pagalvojau, kad lietuviams ne uz ka gyvenime nevalyciau namu schmoll.gif , nes lietuviai tikrai bjauresni zmones siuo atzvilgiu ir labai priekabus  verysad.gif Aisku yra ir isimciu...

Kadangi valytojos is firmos, tai moku pagal ju ikainius. Jie patys tokia kaina yra nustate. As gi nesakysiu-"Gal norite, kad daugiau mokeciau, tai gal geriau isvalysite" lotuliukas.gif
I nugara ir as labai nemegstu kvepuoti ir tikrai labai nemalonu, kai reikia pirstu rodyti, kur yra nevalyta. Bet jei atsistoji prie duru ir matai ismozotas kasmbario grindis - tai atsiprasau, as nemanau, kad tai kabinejimasis. schmoll.gif Negi paciai tvarkytojai sunku pasiziureti per peti kaip ji sutvarke. g.gif


kristeaiva, gal tada galetumet apsviesti del kainu. Jei namas ne uzmiesty, nuo autobus stoteles apie 6 min kelio. 180 kv. namas su 5 kamb, is kuriu 2 negyvenami, 2 san mazgai. Priemones paprastai mano.
Valyti 2x sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucky: 07 gegužės 2008 - 15:10
QUOTE(karibiete @ 2008 05 07, 14:44)
Atsiprasau, kad as isikisu, bet pasakysius avo nuomone siuo klausimu. Gal jus per mazai mokate, arba per daug nurodinejate? Nes as budama studente JAV valiau namus, ir tikrai ten niekas neidavo ir pirstu nebadydavo kur valyti, o kur ne. Ir dar arbatpinigiu palikdavo, jau ne kalbu apie pagrindines metu  sventes. Ten tokie priekabus  tik "indusai" budavo. Ir is savo patirkites zinau, kad labai nemalonu tvarkyti namus, kai tau i nugara kvepuoja.  doh.gif As dar pati pagalvojau, kad lietuviams ne uz ka gyvenime nevalyciau namu schmoll.gif , nes lietuviai tikrai bjauresni zmones siuo atzvilgiu ir labai priekabus  verysad.gif Aisku yra ir isimciu...



Man labai keista kai studentes raso apie darba JAV ir Lietuvoje, JAV visai kitokie atligynimai,ir musu Lietuvos zmones negali tiek moketi (buna aisku isimciu),
labai suprantu lucky,nes zmogus jau zino kas reiskia "gera tvarkytoja" drinks_cheers.gif thumbup.gif
Ir nematau nieko blogo jei zmogus irodineja,parodo kur neisvalyta... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karibiete @ 2008 05 07, 14:44)
Atsiprasau, kad as isikisu, bet pasakysius avo nuomone siuo klausimu. Gal jus per mazai mokate, arba per daug nurodinejate? Nes as budama studente JAV valiau namus, ir tikrai ten niekas neidavo ir pirstu nebadydavo kur valyti, o kur ne. Ir dar arbatpinigiu palikdavo, jau ne kalbu apie pagrindines metu  sventes. Ten tokie priekabus  tik "indusai" budavo. Ir is savo patirkites zinau, kad labai nemalonu tvarkyti namus, kai tau i nugara kvepuoja.  doh.gif As dar pati pagalvojau, kad lietuviams ne uz ka gyvenime nevalyciau namu schmoll.gif , nes lietuviai tikrai bjauresni zmones siuo atzvilgiu ir labai priekabus  verysad.gif Aisku yra ir isimciu...

Tau pasiseke, nes ir JAV visokiu seimininku buna... O ant visu lietuviu tai jau taip nevaryciau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geikutux: 08 gegužės 2008 - 11:29
Turim labai šaunią namų tvarkytoją. Negaliu atsidžiaugti ją radusi, nes dvynukus auginant pati tikrai visko nespėčiau (o dabar jau ir nenoriu blush2.gif - prie gero greit priprantama). Pati savo iniciatyva ir kilimą pasiėmė išplauti, nuo didesnių nei sutarta pinigų net atsisako (būna, kad tikrai ilgiau užgaišta, sumano dar virtuvėj spinteles po kriaukle ar langus išvalyt). doh.gif Nieko nerodau, nenurodinėju - žmogus turi akis ir mato kur ką valyti reikia. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2008 05 07, 17:03)
Kadangi valytojos is firmos, tai moku pagal ju ikainius. Jie patys tokia kaina yra nustate. As gi nesakysiu-"Gal norite, kad daugiau mokeciau, tai gal geriau isvalysite" lotuliukas.gif
I nugara ir as labai nemegstu kvepuoti ir tikrai labai nemalonu, kai reikia pirstu rodyti, kur yra nevalyta. Bet jei atsistoji prie duru ir matai ismozotas kasmbario grindis - tai atsiprasau, as nemanau, kad tai kabinejimasis.  schmoll.gif  Negi paciai tvarkytojai sunku pasiziureti per peti kaip ji sutvarke. g.gif
kristeaiva, gal tada galetumet apsviesti del kainu. Jei namas ne uzmiesty, nuo autobus  stoteles apie 6 min kelio. 180 kv. namas su 5 kamb, is kuriu 2 negyvenami, 2 san mazgai. Priemones paprastai mano.
Valyti 2x sav.


Na galiu pasakyti, kad kaina būtų apie 150 litų, jei tvarko vieną kartą per savaitę, jei du kartus, tai jau susitarimo reikalas, iš mano praktikos, tai manau, kad jei tvarkosi tikrai savo darbą išmanantis žmogus, toks paprastai naudoja savo priemones, skirtas profesionaliam valymui, tai karto per savaitę užtenka, bet tai jau kiekvieno reikalas.
Atsakyti
QUOTE(kristeaiva @ 2008 05 13, 18:29)
Na galiu pasakyti, kad kaina būtų apie 150 litų, jei tvarko vieną kartą per savaitę, jei du kartus, tai jau susitarimo reikalas, iš mano praktikos, tai manau, kad jei tvarkosi tikrai savo darbą išmanantis žmogus, toks paprastai naudoja savo priemones, skirtas profesionaliam valymui, tai karto per savaitę užtenka, bet tai jau kiekvieno reikalas.

Aciu. Gal kam ir uztenka vieno karto, jei gyvena suauge zmones, bet su mano seimyna( 2 mazameciais vaikais) man vos ne kas antra diena reiketu doh.gif Ir nesvarbu koiom priemonem valai.
Nuo apsikuitimo vaistu nera doh.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=lucky,2008 05 14, 00:40]
Aciu. Gal kam ir uztenka vieno karto, jei gyvena suauge zmones, bet su mano seimyna( 2 mazameciais vaikais) man vos ne kas antra diena reiketu doh.gif Ir nesvarbu koiom priemonem valai.
Nuo apsikuitimo vaistu nera doh.gif smile.gif

Pamiršau pasakyti, kad jei jums tvarko valytoja, kurią skiria valymo firma, tai aišku, kad problemų turėsite, kadangi ji gauna mažiau, nei jūs mokate valymo firmai. Aišku, kad ir jos požiūris į darbą visai kitoks, negu to žmogaus, kurį jūs samdysite tiesiogiai. Apie 50 procentų, jei ne daugiau, valymo firmose dirbančių valytojų yra įpratusios, kad joms į nugarą "kažkas kvėpuotų". doh.gif Patarčiau susirasti tiesiogiai namų tvarkytoją.
Atsakyti
Laba diena mamytės, norėjau atsiprašyti visų, kurioms laiku nespėju atsakyti, kadangi sulaukiau nemažai jūsų laiškelių tongue.gif Ačiu visoms, matau, kad tai tikrai daugeliui yra aktualu. Taip pat visų, kurios man rašo tiesiogiai, norėčiau paprašyti, kad parašytų smulkiau, pvz. koks Vilniaus miesto rajonas, koks namo ar buto dydis, ar yra šuniukų ir kačiukų biggrin.gif , kiek kartų per savaitę norite, kad būtų tvarkomasi, ar reikės lyginti ir pan. Nuo to paprastai priklauso kaina, be to, kad būtų galima jums rekomenduoti žmogų, reikia žinoti kurioje Vilniaus vietoje jam teks dirbti. Tai yra aktualu, nes ne kiekviena tvarkytoja turi automobilį ar yra pasiruošusi vykti į užmiestį. Deja, šiandien rinkoje yra tokia situacija, kad gera ir profesionali tvarkytoja pati renkasi kur jai dirbti, kokioje šeimoje ar namuose.
Taip pat noriu pasakyti, kad tos, kurios tikisi labai pigiai rasti Vilniuje gerą namų tvarkytoją, rizikuoja ne tik savo nervais.... schmoll.gif Mačiau daug nepataisomai sugadintos santechnikos, iškelto nuo drėgmės parketo, surudijusių metalinių konctrukcijų ir pan. Todėl visada pradžioje žiūrėkite ką kaip ir su kuo valomo, kadangi namučiai jūsų. 4u.gif Savo darbą išmananti tvarkytoja netgi patars jums, o ne atvirkščiai. Taip pat mamytės, jūs turite vaikučių, todėl pažiūrėkite ar su tuo pačiu skuduru nėra valoma viskas iš eilės-tualetas, vaikų spintelės, virtuvė ir t.t.
Tai dabar tiek, nes reikia į darbelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeaiva @ 2008 05 13, 19:29)
Na galiu pasakyti, kad kaina būtų apie 150 litų, jei tvarko vieną kartą per savaitę, jei du kartus, tai jau susitarimo reikalas, iš mano praktikos, tai manau, kad jei tvarkosi tikrai savo darbą išmanantis žmogus, toks paprastai naudoja savo priemones, skirtas profesionaliam valymui, tai karto per savaitę užtenka, bet tai jau kiekvieno reikalas.

labai gera tema diskusijai,su savo priemonemis dirba tik valymo firmu namu tvarkytojos.priemones profesionaliam valymui brangiai kainuoja,tad kokia namu tvarkytoja gali sau leisti kiekvienam namui ar butui ju nupirkti,nebent uz nupirktas priemones apmoka cekius seimininkes, arba skiria papildoma suma priemonems nupirkti.o kad namu tvarkytojos paskutiniu metu vis brangiau kainuoja,nes kiekviena savo darba gerbianti namu tvarkytoja pasirupina verslo liudijimu,o tai reiskia kad mokamas pajamu mokestis ir deklaruojamos pajamos.tad nera ko stebetis kazkas kad per diena sugeba uzdirbti 200 lt,o per menesi 4000 lt.v i s o m s k e l i a i a t v i r i, tik mylekite darba ir darbas myles jus.
Atsakyti
[quote=audraa,2008 05 18, 02:32]
labai gera tema diskusijai,su savo priemonemis dirba tik valymo firmu namu tvarkytojos.priemones profesionaliam valymui brangiai kainuoja,tad kokia namu tvarkytoja gali sau leisti kiekvienam namui ar butui ju nupirkti,nebent uz nupirktas priemones apmoka cekius seimininkes, arba skiria papildoma suma priemonems nupirkti.o kad namu tvarkytojos paskutiniu metu vis brangiau kainuoja,nes kiekviena savo darba gerbianti namu tvarkytoja pasirupina verslo liudijimu,o tai reiskia kad mokamas pajamu mokestis ir deklaruojamos pajamos.tad nera ko stebetis kazkas kad per diena sugeba uzdirbti 200 lt,o per menesi 4000 lt.v i s o m s k e l i a i a t v i r i, tik mylekite darba ir darbas myles jus.

Na, jūs teisi, kad priemonės profesionaliam valymui kainuoja brangiau nei paprastos valymo priemonės, tačiau ir dirbti su jomis yra žymiai papraščiau ir patogiau. Tiesiog valant namus aktualus yra ir laiko klausimas, tai ką su kokiu ajaksu ar cifu tektu gramdyti, su profesionalia chemija tereikia nuvalyti. Be to, profesionalūs valikliai yra labiau koncentruoti, taigi yra galimybė, esant skirtingam paviršių užterštumui reguliuoti ir valiklio kiekį. Taip pat ir mopai, langų valytukai, šepetukai, kempynės, šluostės ir panašūs dalykėliai irgi naudojant juos, skirtus profesionaliam valymui, labai palengvina darbą ir duoda geresnį efektą. thumbup.gif
Aš, asmeniškai, linkusi dirbti su savo valikliais ir priemonėmis, tai man padeda greičiau sutvarkyti namus, be to žinau jų poveikį ir tai iki minimumo sumažina riziką ką nors sugdinti. blush2.gif Šeimininkėms irgi manau, kad atkrenta rūpestis ką pirkti ir pan. , Aš priemones paprastai įskaičiuoju į galutinę kainą. Pirmą kartą važiuodama valyti namų, aš visada krepšyje turiu taip vadinamą "pilną pirmos pagalbos rinkinį", na o vėliau matosi pagal poreikį ko reikia- nerūdijančiam metalui chromolio ar elukso primos ar ko panašaus, žiūriu kokios grindys, baldai, santechnika ir pagal tai parenku valiklius. Postatybiniam valymui naudoju stipresnius koncentratus ir t.t. Vienintelis dalykas, kurį rekomenduoju šeimininkėms pirktis pačioms, jei jos to nori, tai priemonės odinių baldų vaškavimui, gėlių lapų drėkinimui ir kitokie tikrai brangūs mažmožiai. Priemones paprastai perku tiesiogiai iš firmų, kurios prakiauja Ekolabo, Heti ir pan. produkcija, valymo firmoms. Tai trumpai dikusijai tiek, man įdomu būtų sužinoti kokiomis priemonėmis dirba kitos namų tvarkytojos, kaip jos sprendžia priemonių įsigijimo klausimus su šeimininkėmis ir pan. bigsmile.gif Taip pat norėčiau sužinoti iš šeimininkių ko nori jos iš namų tvarkytojos, kokią ją įsivaizduoja. rolleyes.gif
Atsakyti
o man idomu ar yra tvarkytoju dirbanciu ekologiskomis nealergizuojanciomis priemonemis?
nes man pvz profesionali stipri ir koncentruota chemija skamba baisokai, esu alergiska daugeliui tokiu priemoniu
Atsakyti
[quote=Odora,2008 05 22, 09:25]
o man idomu ar yra tvarkytoju dirbanciu ekologiskomis nealergizuojanciomis priemonemis?
nes man pvz profesionali stipri ir koncentruota chemija skamba baisokai, esu alergiska daugeliui tokiu priemoniu

žinoma yra, čia kaip ir su ekologiškomis daržovėmis, tiesiog kiekvienam pagal poreikius, žinoma jos silpniau valo ir yra bekvapės, pavyzdžiui aš mėgstu, kad namai po valymo kvepėtų švara tiesiogine to žodžio prasme. Aš manau, kad jūs kada nors esate buvusi sporto klube, poliklinikoje, ar kitoje panašioje vietoje, kad ir kirpykloje. O juk visa tai yra valoma profesionaliais valikliais. Profesionalūs valikliai visada turi taip vadinamus higienos saugos pasus, nes jie yra skirti būtent patalpoms, kuriose lankosi daug žmonių, su jais irgi dirba daug žmonių, taigi kas dėl alergijos, bet pasitaiko visko...
Jums tai gal ir skamba baisokai, bet kas dirba valymo srityje turėtų mane suprasti, čia tiesiog profesinis "žargonas", atsiprašau, kad ką nors išgąsdinau.
Atsakyti