Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

QUOTE(juratija @ 2007 10 10, 13:13)
norejau paklausit mamyciu, kurios turi dar visai maziukus (iki metu vaikucius). Ar yra tokiu tvarkanciu namus? O jei yra, tai kaip susitvakot? Imat vaika kartu, ar randat, kur ji palikti?
Kitas klausimas darbdavems- kaip jus ziuretumet, jei valytoja ateitu su vaikuciu? Zinoma, nukentetu darbo nasumas, bet jei padarytu ta pati darba, tik per ilgesni laika, o imtu kaip uz darba (ne pagal valandas)?
Dar vienas klausimas darbdavems? Ar pasitaiko varantu, kai valytoja pasiulo ka nors pakeisti namuose? Kad ir pvz. priemoniu laikymo vieta abieju labui, o jei mazi namai, tai pasulymu ir daugiau galetu buti... Kaip reaguojat i pasiulymus?



Na as asmeniskai tai nenoreciau tvarkytojos su vaiku... Gal skamba grubiai, bet manau, kad viskam turi buti sava vieta ir laikas. Vienas dalykas, kai tvarkaisi namie, ir vaikas yra SAVO namuose, savo aplinkoj, su savo zaislais, lova ir t.t.... O svetimoje vietoje kelias valandas isbuti, nemanau, kad tam vaikui gerai.
O jei tvarkytoja ka nors pasiulytu pakeisti (bet tik pasiulytu, o nepirstu nuomones, kad tai geriausia), tai kodel gi ne wink.gif Maniske nuolat perdelioja pagalveles ant sofos, nes jai graziau kitaip nei man smile.gif Tai as ir nesigincyju, tiesiog susidelioju savaip wink.gif
Atsakyti
As tvarkytojos su maziuku nenoreciau. Nes mano pacios vaikas jau didelis ir namai visiskai nepritaikyti maziems vaikams - pilna lengvai pasiekiamos technikos, kuri reikalinga darbui (kompas, spausdintuvas, faksas...), pilna pasiekiamu vaistu, buitines chemijos, smulkiu daikciuku. Na... ir nesvaru, kol nesutvarkyta blush2.gif Savo leliuko i tokius namus nenoreciau vestis schmoll.gif lotuliukas.gif

Tiesa sakant, apskritai nelabai isivaizduoju, ka veiktu maziukas, kol mama tvarkytusi mastau.gif
Atsakyti
Noriu padėkoti YZMA'ai už kokybiškai atliktą valymą! DIDELIS AČIŪ!!!!
Ir Jums rekomenduoju saunią mamytę - tvarkytoją!
Atsakyti
QUOTE(jovinika @ 2007 10 16, 15:44)
Noriu padėkoti YZMA'ai už kokybiškai atliktą valymą! DIDELIS AČIŪ!!!!
Ir Jums rekomenduoju saunią mamytę - tvarkytoją!




Aciu,uz gerus zodzius wub.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu padėkoti Yzmai už sutvarkytus namus (jau antrą kartą) 4u.gif
Tikiuosi visada taip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 10 31, 11:09)
Aš irgi noriu padėkoti Yzmai už sutvarkytus namus (jau antrą kartą) 4u.gif
Tikiuosi visada taip bus mirksiukas.gif



Noriu padekoti uz suteikta galimibe padirbeti ADAi 4u.gif ir Jovinikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2007 10 10, 17:32)
Na as asmeniskai tai nenoreciau tvarkytojos su vaiku... Gal skamba grubiai, bet manau, kad viskam turi buti sava vieta ir laikas. Vienas dalykas, kai tvarkaisi namie, ir vaikas yra SAVO namuose, savo aplinkoj, su savo zaislais, lova ir t.t.... O svetimoje vietoje kelias valandas isbuti, nemanau, kad tam vaikui gerai.
O jei tvarkytoja ka nors pasiulytu pakeisti (bet tik pasiulytu, o nepirstu nuomones, kad tai geriausia), tai kodel gi ne wink.gif Maniske nuolat perdelioja pagalveles ant sofos, nes jai graziau kitaip nei man smile.gif Tai as ir nesigincyju, tiesiog susidelioju savaip wink.gif

Turejom kazkada tvarkytoja su vaiku. Tik jos vaikiukas buvo 4 metu, maniskis dvieju. Tai kaip tik viskas buvo OK, nes abu graziai zaisdavo ir maniskis labai jo laukdavo. Tvarkytoja buvo super thumbup.gif Dirbo greitai ir svarbiausia kokybiskai. Deja, isvyko i kita miesta. Manau, viskas priklauso nuo konkrecios situacijos. Man asmeniskai skirtumo nera ar 2, ar 3 vaikai namie zaidzia, jei tik sugebama kokybiskai atlikti darbus.
Atsakyti
sveiki smile.gif Norečiau sužinoti kiek dabar kainuoja tvarkymas,pvz namas 200 kvd,kiek už vienkartini tvarkymą,kiek už generalinį.Ar čia viena kaina,jei priemonės mūsų.
Atsakyti
Na mano mokami pinigai vilnietėm gal juokingi bus. Miestas-Panevėžys. Mokam 500lt. už mėnesį. Sutarėm, kad bus 9 kartai, t.y. porą kartų per savaitę. Plotas- 170kv./m. Valo jauna mergina, studentė, dažniausiai po pusdienį. Priekaištų kolkas jokių (jau dirba trečias mėnuo). Valo tualetus, vonią, virtuvę, visur išplauna grindis. Langus kol kas valė tik iš vidaus, jei vaikų nubuzoti būna biggrin.gif Ji dirbus tą darbą, tad pirštu baksnot nereikia, pati imasi ko reikia. Iš karto sutarėm kur reikia ir tvarkos ir švaros, o kur tik švaros ( žaislų kambary čia biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(monikucia @ 2007 09 19, 10:08)
Tai man ir kyla klausimas, negi namu tvarkytojai viska reikia rodyti pirstu ? Negi nesimato, kad ir tie tarkim plyteliu tarpai nesvarus, kodel reikia pastoviai rodyt, aiskint ? Jos juk ir yra darbas, kad namai butu tvarkingi.



QUOTE(ADA @ 2007 10 07, 15:37)
Aišku jos sakė - "jūs čia šeimininkė - žiūrėkit". Nu bet nejaugi reikia tokius elementarius dalykus baksnoti pirštais? Man nesuvokiama, nes darbe niekas neaiškina visko nuo A iki Z. Juk ateidama dirbti tokį darbą - žinai tikslą - klientas nori turėti sutvarkytus namus cool.gif


va sito ir as nesuprantu schmoll.gif

Parasysiu savo ilga patirti su tvarkytojomis. O ju turejau tikrai nemazai.
Pirma buvo tokia viduutinio amziaus moteriske. Ji tvarke mano 1 kambario nuomojama butuka. Kadangi tuo metu laukiausi, tai man tokia pagalba buvo reikalinga. Nors plotas- tai tik 30 kv. biggrin.gif Kai persikelem gyventi i nama ir prasidejo visa epopeja. doh.gif
Pasikvieciau as ja ir toliau pas mane dirbti. Bet neilgam. Atleidau, nes laaabai jau ilgai krapstydavosi. Nuo ankstyvo ryto iki vos ne 9 vakaro. Jau norisi eit miegot, o ji dar krapstosi. Ji moteriske buvo labai pamaldi. Atsinesdavo savo magnetofona ir visa diena irasytas misias klausydavosi doh.gif Be to su savo valikliais sugadino keleta nauju mano kranu. Kazkokia rugstim, mol nuo kalkiu uzpyle ir gerai nenuplove. Taip ir liko tokie demeti, nuesti verysad.gif

Ja atleidus susiradau per skelbimus kita. Ji sukdavosi kaip vejas biggrin.gif , net namas skambedavo nuo dauzymosi, bet susitvarkydavo per kokias 3 valandas.
Aiskumo delei pasakysiu, kad tvarkyti reikia 180 kv. nama su lyginimu. Po kokiu 3 men ji pati isejo, nes jai per mazas buvo mano siulomas atlyginimas.
Kazkaip kai jops valydavo, as netikrindavau labai nuodugniai ar kampai isvalyti. Zodziu aciu ,kad valet, iki kito karto.
Sitai isejus as vel pradejau ieskoti. Kreipiausi i viena firma ir ji man pasiule jauna mergina. Va cia tai buvo valytoja. thumbup.gif thumbup.gif Kaip as dabar sakau, ji mane sugadino lotuliukas.gif
Po jos valymo namai dar 2 dienas blizgedavo ir kvepedavo. Pries tai buvo dirbusi kambarine, gal todel g.gif Pareidavai namo ir net sirdziai miela budavo. wub.gif Ji pati parode vietas, kur paprastai uzmirstama isvalyti.
Taigi, dziaugiausi as ja 2,5 metu. Mano apgailestavimui ji isejo, ns buvo studente, baige mokslus ir isejo dirbti pagal savo specialybe.
Ir va dabar jau beveik metai laiko esu ieskojimuose zmogaus, kuris man tiktu.
Vel kreipaiusi i valymo firma, kad man surastu zmogu( ne i ta pacia) Jau pakeitem gal kokias 5 valytojas.Karoc (sorry, bet kito zodzio nerandu) nu nevalos kazkokios. Kiekvina karta turiu eiti ir po nosim baksnoti kur reikia nuvalyti. Jei valys viena spintele, tai kita butinai uzmirs. Grindis plauna po kelis kartus, nes sugeba tik ismozoti. As jau nelendu i kampus, kurie tikrai buna neisvalyti,. Bet atsistojus vidury kambario viskas kuo puikiausiai matosi. Net jau mano vyras, kuris visiskai nesikisa i situos reikalus, pradejo parintis. Grizta po darbo namo ir klausia as buvo valytoja, nes matomiausioj vietoj tokia didziule nevalyta purvo deme likusi ( padariau eksperimenta. specialiai neploviau tos vietos. Per sekanti grindu plovima ji taip ir liko nenuplauta)
Buvo viena moteriske, kuri vale puse bedos, bet jauciu pries ateinant pas mane ,koki pokeli" Primukes" sutraukdavo doh.gif Po jos isejimo, darydavau namie skersveji ir vedindavau.
Na va , issiliejau, prirasiau romana lotuliukas.gif Nesu as bjauri boba , kuriai niekas neitinka doh.gif , bet kaip pati sakau , zinau, kaip gali buti isvalyti namai ir tikrai noreciau, kad taip ir toliau butu. Pavargau nuo baksnojimo i kiekviena kampa ir prasymo, kad dar pavalytu. Manau, kad per menesi laiko naujoj vietoj, jau tikrai galima sugebeti apsiprasti ir issivalyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucky: 07 gegužės 2008 - 10:49
Atsiprasau, kad as isikisu, bet pasakysius avo nuomone siuo klausimu. Gal jus per mazai mokate, arba per daug nurodinejate? Nes as budama studente JAV valiau namus, ir tikrai ten niekas neidavo ir pirstu nebadydavo kur valyti, o kur ne. Ir dar arbatpinigiu palikdavo, jau ne kalbu apie pagrindines metu sventes. Ten tokie priekabus tik "indusai" budavo. Ir is savo patirkites zinau, kad labai nemalonu tvarkyti namus, kai tau i nugara kvepuoja. doh.gif As dar pati pagalvojau, kad lietuviams ne uz ka gyvenime nevalyciau namu schmoll.gif , nes lietuviai tikrai bjauresni zmones siuo atzvilgiu ir labai priekabus verysad.gif Aisku yra ir isimciu...
Atsakyti
[quote=lucky,2008 05 07, 12:48]
va sito ir as nesuprantu schmoll.gif

Parasysiu savo ilga patirti su tvarkytojomis. O ju turejau tikrai nemazai.
Pirma buvo tokia viduutinio amziaus moteriske. Ji tvarke mano 1 kambario nuomojama butuka. Kadangi tuo metu laukiausi, tai man tokia pagalba buvo reikalinga. Nors plotas- tai tik 30 kv. biggrin.gif Kai persikelem gyventi i nama ir prasidejo visa epopeja. doh.gif

Užjaučiu ir suprantu, pati ilgą laiką dirbu vienoje gana žinomoje valymo firmoje-apmokau valytojas, prižiūriu jų darbą ir pan. Žinau, kokių būna moteriškių. Vienai sakai, aiškini, kur, kokiu valikliu ką ir kaip valyti, o ji apsisukusi vėl daro savo... Kai namas naujas, tai labai svarbu, kad nebūtų sugadinta ir užleista santechnika, plytelės, grindų danga. Šiuo metu parduotuvėse daug įvairios paskirties valiklių ir nežinant tikslaus jų panaudojimo būna visko. Kita vertus, tiksliai žinant kaip su jais elgtis, namai spindės ir bus sutvarkyti per optimaliai trumpiausią laiką. smile.gif Taigi laikas per kurį bus gerai sutvarkytas jūsų butas ar namas priklauso nuo tvarkytojos sugebėjimo ir įgūdžių. Aš pati, kai imuosi tvarkyti kokį butą ar namą, visada naudoju savo, profesionaliam valymui skirtas priemones, bei esant reikalui koncultuoju šeimininkes ką ir kaip naudoti kasdieniam tvarkos palaikymui. Žinoma daug kas priklauso ir nuo pinigėlių kuriuos šeimininkė gali mokėti už savo buto ar namo tvarkymą. Jei ji nori už 150 kv. namą užmiestyje Vilniuje mokėti 100 litų su lyginimu, tai teks ilgai ieškoti geros tvarkytojosir priemones pirktis pačiai. Paprastai geros namų tvarkytojos dirba ilgai vienoje vietoje ir jas šeimininkės vertina. biggrin.gif Šio forumo mamoms, kurios kartas nuo karto man parašo, pasistengiu parekomenduoti namų tvarkytojas už kurias ne gėda ir tikiuosi rolleyes.gif nesulauksiu kritikos. Taip padedu ne tik forumo mamoms, bet ir savo gerai dirbančioms moteriškėms padirbėti laisvu joms patogiu laiku. Taigi jei ką sudomins, rašykite pasistengsiu padėti, patarsiu apie šiuo metu esančius įkainius Vilniuje.
Atsakyti