Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Sveiki,
atidariau naują temą, nes matau namų tvarkytojų paklausa ir pasiūla didelė. Tačiau daugumai kyla klausimų, kiek ir kaip mokėti už darbą, kiek paprašyti už tvarkymą, kaip pasitikėti žmogumi, darbo apimtis, reikalavimai. Taip pat rekomenduokim geras ir patikimas tvarkytojas, bei perspėkim apie blogas.

Čia darbo neiškokime ir nesiūlykime!

Prašom, dalinkimės patirtimi, diskutuokim
gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(zi-zi @ 2007 07 03, 16:08)
Sveiki,
atidariau naują temą, nes matau namų tvarkytojų paklausa ir pasiūla didelė. Tačiau daugumai kyla klausimų, kiek ir kaip mokėti už darbą, kiek paprašyti už tvarkymą, kaip pasitikėti žmogumi, darbo apimtis, reikalavimai. Taip pat rekomenduokim geras ir patikimas tvarkytojas, bei perspėkim apie blogas.

Čia darbo neiškokime ir nesiūlykime!

Prašom, dalinkimės patirtimi, diskutuokim
gathering.gif


AS pirma lotuliukas.gif Domina viska ; Ka ?Kaip ? ir kiek ?
Ka valot,su ko (priemanis) Kaip valot ir kiek laiko ? Ir kiek prasit uz darba blush2.gif jai namas 150kv.m be lyginemu ?
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 07 03, 16:24)
AS pirma  lotuliukas.gif Domina viska ; Ka ?Kaip ? ir kiek ?
Ka valot,su ko (priemanis) Kaip valot ir kiek laiko ? Ir kiek prasit uz darba  blush2.gif jai namas 150kv.m be lyginemu ?


kempines, sveitiklius, bei viena valikli visada atsinesu savo, nes visa kita yra pas seimininkus namuose. Jei ko reikia reikia tik jiems pasakyt.
valau nediduka nama 4 valandas imu 50 litu ( mano manymu pats tas)
O tu prasyk 100 litu, nes namas labai didelis.
Atsakyti
As nesuosi savo pirstines, kelias serveteles, kempines, jeigu prireiktu, o visokius sveitiklius duoda seimininkai smile.gif
As irgi dazniausiai valau 4 valandas ir gaunu 50lt smile.gif buna ir maziau, bet retai. O viena karta gavau uz 3valandas 80lt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiga: 03 liepos 2007 - 15:50
O kaip seimininkai to metu buna name ?Ar pasetaiko nesupratimu ?
Atsakyti
Aš valau keletą butų (53kv. ir 80kv.), tai man moka 50-60lt už kartą + už langus. Pirmas valymas viuomet būna daugiau generalinis, užtrunku apie 5 val. (su langų valymu,), po to jau užtenka poros valandų. Negaliu sakyt, jog valymas užtrunka vienodai, nes kiekvienas šeimininkas turi savų, individualių, pageidavimų. Tiek, kiek man moka ir esam susitarę esu patenkinta, tad jų namus valau kaip savo.

Nepykit tos, kurios turit nuosavus namus, bet teko sulaukt pasiūlymų valyt jų namus, bet labai nenorit jūs daugiau mokėt. Siūlo tiek, kiek už 2-3 kambarių buto valymą, ar bent tikisi, jog paprašysi. Juk darbo tai žymiai daugiau ax.gif , be to namai dažniausiai ne centre ar miegamuosiuose raj. būna, o užmiesty, atitinkamai ir kuro sanaudos didesnės. Taip pat apsiėmusi tvarkyti namą, stengčiausi prižiūrėti ir namo kiemą, nebent tai atlieka atskirai samdytas žmogus.

Kas liečia darbo priemones, tai kaip sutarta su šeimininku, bet pagrindines priemones turiu savo. Na tik, priemonės baldams ir grindų dangoms jau turi šeimininkai.

Dėl šeimininkų buvimo namie, tai vienuose namuose, kur valau, šeimininkai būna. Tačiau nei jie man netrukdo, nei aš jiems, bent stengiuosi tongue.gif Kitą butą teko valyt, kai šeimininkų namie nebuvo. Iš mano pusės sąžiningumo, palikau savo asmens tapatybės kopiją, rekomendaciją ir žinoma pasitikėjimą. Įsivaizduoju, jog tai labai astakingas dalykas tiek man, tiek buto šeimininkui. Bet kai galvoje blogų kėslų nėra, tai ir dirbu su ramia sąžine biggrin.gif
Atsakyti
Nu ziuresiu ka rytoi pasiules.Jai patiks eskosiu dar koke buta bigsmile.gif

No man teko valyt restorana ,tei uz visa darba (indu plovimas,virtuves,sales,bara,laiptine,2 balkonai,duog veidradziju,sauna)ir uzmokeju tik 40lt doh.gif o as buvou 7men. nestuke.gif Oi ir dar kime zole isrovejou.Ir siurbles neveikantis doh.gif Va tai ira skuperdeistvo. Cia uz klinikos restoranas liktei Laukines Tigras,arba kas kas panasous.

blush2.gif uz klaidas.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 07 03, 18:26)
No man teko valyt restorana ,tei uz visa darba (indu plovimas,virtuves,sales,bara,laiptine,2 balkonai,duog veidradziju,sauna)ir uzmokeju tik 40lt  doh.gif o as buvou 7men. nestuke.gif  Oi ir dar kime zole isrovejou.Ir siurbles neveikantis  doh.gif Va tai ira skuperdeistvo. Cia uz klinikos restoranas liktei Laukines Tigras,arba kas kas panasous.


čia tai jau viršūnė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 03 liepos 2007 - 17:32
o kaip ir su kuo valot langus?
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 07 03, 16:24)
Ir kiek prasit uz darba  blush2.gif jai namas 150kv.m be lyginemu ?



QUOTE(Žvaira sraigė @ 2007 07 03, 16:30)
O tu prasyk 100 litu, nes namas labai didelis.

ir aš taip pat galvoju, bet kad nelabai nori tiek mokėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zi-zi @ 2007 07 03, 18:34)
ir aš taip pat galvoju, bet kad nelabai nori tiek mokėti  ax.gif

ne maziau 80. Tai ieskok kas mokes. As tai daryciau kaip ta diena nuotaika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaira sraigė @ 2007 07 03, 18:34)
o kaip ir su kuo valot langus?

su langų valymo skysčiu ir spec. stiklams šluoste (šeimininkė turi, tai thumbup.gif išvalo, net blizga), prieš tai išorinį stiklą pervalius šlapiu skudurėliu. Pati sau tokią nusipirksiu, jei kur rasiu.
Atsakyti