Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(AusraR @ 2008 10 31, 16:31)
Sveikos,
niekur nerandu kokiu nors kiek naturalesniu siltu kombinzoniuku vaikams ziemai. Noreciau vilnoiu. Gal kam teko kur pirkt? Tradicinese parduotuvese visi kombinzonai vaikams yra sintetiniai...turiu viena kombinzoniuka meg=dvilnini is United colors of beneton, bet su juo jau per salta...ir tik vienas, o mums reikia dvieju smile.gif


AusraR, jei tau ne per brangu, gali atsisiųsti iš užsienio.

Štai - Hess Natur siūlo tokį medvilninį- vilnonį kombinezoną Hess Natur
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 11 02, 00:27)
AusraR, jei tau ne per brangu, gali atsisiųsti iš užsienio.

Štai - Hess Natur siūlo tokį medvilninį- vilnonį kombinezoną Hess Natur

na kaip...jei vienam tai gal ir galima, bet kai reik dviem tai jau ir suma gaunasi....na bet paieksosiu dar tam puslapy gal rasiu ka. Mums reiktu kad butu uzdaros kojytes, gi mazuliukai dar mano leliai.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 02, 22:02)
na kaip...jei vienam tai gal ir galima, bet kai reik dviem tai jau ir suma gaunasi....na bet paieksosiu dar tam puslapy gal rasiu ka. Mums reiktu kad butu uzdaros kojytes, gi mazuliukai dar mano leliai.



Tai gal jums reikia tokio daikto kaip Lammfell-Fußsack (nežinau, kaip lietuviškai vadinas g.gif )
Atsakyti
Atrodo, tai vadinasi vokelis smile.gif

Dabar kaip tik galvoju, ar man jo reikia. patogu labai, tik ar tilps mano mažius su kombinezonu į jį? Miegui lauke tai super dalykėlis. O jų ir LT radau. Va čia: VILNONIS VOKELIS

Kombinezonų su vilna didesniems vaikams mačiau Gariūnuose. Smagūs, tik viena bėda - užtrauktukas yra labai arti vilnonio pamušalo ir pastoviai vilna jį užstrigina doh.gif Turėjau savo dukrai, bet kiek prisikankinom doh.gif Jei kokią "modernizaciją" sugalvojus, būtų super.

Atsakyti
Va kokia naujiena smile.gif

Utenos trikotažas“ pristato ekologiškų apatinių liniją
Penktadienis, 2008 Gruodžio 5d.
„Utenos trikotažo“ gaminiai, kuriuose naudojama vien ekologiška medvilnė, prekybos vietose bus žymimi specialiu „EKO“ ženklu. Iš aplinkai, vartotojui ir gamintojui nekenksmingų medžiagų pagamintą apatinį trikotažą kol kas galima įsigyti „Maxima“ prekybos centruose.

„Neretai mažmeninis verslas vaizduojamas kaip Žemės priešas, kuriam svetimos ekologinės idėjos ir rūpestis gamta. Savo pavyzdžiu bandome paneigti šį stereotipą, – sako „Maxima LT“ generalinis direktorius Gintaras Jasinskas. – Ekologijai skiriame ypatingą dėmesį: mes pirmieji pirkėjams pasiūlėme bioplastiko pagrindu pagamintus ekologiškus maišelius pirkiniams, nemokamai pirkėjams dalinamus vienkartinius plastikinius maišelius pakeitėme draugiškais gamtai, t.y. greičiau suyrančiais. Šiandien mūsų parduotuvėse ekologiškos prekės apima daugelį maisto prekių kategorijų: duonos, pieno, bakalėjos. O dabar kartu su „Utenos trikotažu“ siūlome įsigyti ir ekologiškų drabužių“.

Cheminiu būdu apdorotos žaliavos ir medžiagos ypač pavojingos žmonėms, kuriuos kamuoja įvairios alergijos. Netinkami apatiniai drabužiai gali sukelti alerginį bei kontaktinį dermatitą, nuo kurio jautri pažastų bei kirkšnių oda parausta, niežti, ant jos gali atsirasti pūlinių. Ekologiški, „kvėpuojantys“ drabužiai padeda užkirsti jiems kelią šiems negalavimams.

„Utenos trikotažas“ šiemet ekologiškos produkcijos gamybą ir pardavimus padidino beveik dvigubai - per devynis 2008 metų mėnesius ekologiškų drabužių parduota už 15,4 mln. litų, o tuo pačiu laikotarpiu 2007m. buvo parduota už 7,6 mln. litų. Šioje srityje bendrovė sėkmingai bendradarbiauja su tarptautiniais klientais „Coop Switzerland“, „Coop Italy“, „Polarn O. Pyret“, FUSSL, „More & More“, „Effigy“ ir kitais.

Šaltinis: JT naujienos
Atsakyti
Labutis! Gal kas žino, kur Vilniuje parduodami bambuko drabužiai suaugusiems?
Atsakyti
Maciau siandien Sv. Stepono 6 bambukines bliuskutes, bet berods vyriskos, neapziurejau ir Utenos trikotazo parduotuveje, maikutes ir lyg kelnaites, Basanaviciaus g. prie sankryzos Traku g. Pylimo g. Basanaviciaus g.
Atsakyti
Turiu keletą ekologiškų rūbų. Apatines bobutiškas kelnaites iš Rasakilos. Deduodi kai labai nenoriu dėtis pėdkelnių po kelnėmis, ir reikia eiti per šaltą orą su pvz. trumpute striuke. Labai faina. Bet fainiau pasidarė po to, kaip po nemažai skalbimų (vilnos funkcija) jos gerokai susitraukė ir yra labiau prigludusios nei kad anksčiau. Bet šiaip manau, kad kaina tai per žiauri kaip tokiam rūbeliui rolleyes.gif

Turiu dar iš Lindex tuniką ekologišką. Na, ką aš žinau, fainas madingas rūbelis. Pirkau ne tik dėl to, kad ekologiškas, bet ir dėl to, kad patiko. Truputį matosi va čia.

Dar mačiau, kad Hobby Hall yra pirkti ekologiškų chalatų, tokį mažiukui savo esu nupirkusi. Man jis šiaip mielas chalačiukas, tad ir pirkau. Aišku, faina, kai sutampa ir ekologiškas ir gražus thumbup.gif ir dar pridurčiau - už protingą, o ne žvėrišką kainą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(visokia @ 2008 12 16, 13:16)
Labutis! Gal kas žino, kur Vilniuje parduodami bambuko drabužiai suaugusiems?


Mačiau Maximos II aukšte, Ukmergės g.
Papildyta:
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 09, 21:36)
Atėjau pasiguosti  verysad.gif Buvau gavusi dovanų šilkinę kepurytę vaikui, skirtą nuo metukų, bet mum nuo pusmečio puikiai tiko, tik viršuj kaspinėlį reikėjo užrišti. Kepurytę mėgau, saugojau, skalbdavau tik su spec. priemonėm, išskalbus visada džiaudavau taip, kad neprarastų formos ir t.t. Viskas buvo gražu, iki kol jos netyčia nepalikau pas anytą (ji ir buvo tos kepurėlės dovanotoja). Šiandien atvažiuojam, žiūriu kažkas panašaus į mūsų kepurytę, galvojau, gal nunėrė pagal tą patį modelį iš miedvilninių siūlų. Klausiu - kas čia? O ji - tai aš vaikišku muiliuku išploviau  doh.gif Meškos paslaugą, blyn, padarė. Kepurė prarado visas gerąsias savybes, nebeblizga, išsitampė ir net rankose nemalonu laikyt.
Moralas:
1. nepalikinėti savo daiktų svetimuose namuose
2. nupirkti anytai ekologiškų spec. priemonių, kad mestų lauk visus "vaikiškus muiliukus"
Na, o šiaip liūdna, geras daiktas buvo, ją dar kokie 10 vaikų būtų galėję nešioti.



Mes irgi šią kepurytę turim. Pirkau tą didesnę, skirtą nuo 3 iki 6 mėn. Nešiojo nuo gimimo, su raišteliu viršuj surištą. Po 2 mėn. nusprendžiau išskalbt. Skalbiau su Almawin skystu skalbikliu vilnai. Ant vilnos režimo, negręžiau. Bet paskui padžioviau ant gyvatuko (durna galva). Ir tai kas buvo per didelė kepuraitė, virto į nykštukinę kietą kepuraitę. Vos neverkiau. Vaikui 2 mėn. buvo, o kepuraitė jau netilpo ant galvos, vos ausų nenulaužiau, kai bandžiau užmaukšlint, nes tikėjaus, kad čia prasitampys. Tai va. Daiktas buvo nuostabus, bet sugadinau.

Anytai tai neduokdie ką nors palikt. Maniškė dievina Ariel ir ką pačiupus viską su juo skalbia. Ir dar nesupranta, kad reikia skalbinius pagal spalvas ir medžiagas skirstyt, viską kartu ant smagiausio režimo varo. Ir kadangi jai niekaip neišaiškinsi, kad reikia atskirai skalbt, tai jos dukra (mano MB sesuo) atvežė iš Anglijos tokių servetėlių, kurias sumeti kartu su skalbiniais ir jie nedažo. Turbūt irgi chemija gera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 06 19, 10:50)
Ka jau kalbeti apie parduotuve, kai forumas pilnas paslėptos reklamos doh.gif , kur tos pačios parduotuvės prekėmis Kaune prekiaujama... Ir vis gražiai pameluojama, netyčia radau, kažką nusipirkau, nemeluoju blink.gif Kur tik tema apie ekologiškus drabužius, vystyklus ar šiaip vaikiškus drabužėlius, tai tokio paties turinio reklaminė žinutė, tik vardai skiriasi...

Kažkaip pirkėjai visai negerbiami, atrodo, kad būtume kažkokie kvaili ir nieko nesuprantam doh.gif Šiaip jau nebėra jokio noro į tokias parduotuves vaikščioti...

Jeigu šitaip per forumus apgaudinėja, tai įtariu parduotuvėj lygiai tas pats doh.gif Parduotuvėj tai gal dar samdomos pardavėjos, o forumuose įdomu kas rašo g.gif

drinks_cheers.gif Na, tikrai pilna tos reklamos, visose eko temose, apie rūbus, apie žaislus, apie kosmetiką ir t.t. Naujokai vis rašo, kad neva netyčia aptiko super parduotuvę. Jau pabodo ir vis tas pats tekstas, visada vos kelias žinutes SM parašę narės... doh.gif



---

Eekologiškos medvilnės (ir ne tik) drabužių turi nemažai didelių žinomų drabužių kompanijų, kaip:

H&M
http://www.balsas.lt...venimas-stilius
http://www.hm.com/us...ssreleaseid=546

La Redoute
http://www.laredoute...rchResults.aspx

GAP
http://www.gapinc.co...icT032107.shtml
http://www.gap.com/b...ry.do?cid=23977

Zara
http://www.energy.gs...collection.html

ir t.t.
Galima užsiskayti per tarpininkes pvz. SM. smile.gif

Lietuvoje sunkiau gauti tokių drabužėlių, na gal Lindex, Zara..., UT apatiniai drabužiai... thumbup.gif Galima nebent ieškoti mažose ekologiškų drabužių parduotuvės, kuriose daugiau orientuojamasi į kūdikius ir mažus vaikus, vyresniems vaikams ir suaugusiems čia nelabai ko tesiūloma (rasakila, ekomama, ekovaikai ir pan.)
Atsakyti
Vaikštinėjau čia internete ir aptikau, kad Rasakila turi visokių naujienų. Daug ekologiškos medvilnės gaminių ir kaina labai normali.

Va, medvilninės kepurytės įvairių spalvų tik po 12 Lt. Bodžiukai trumpom ir ilgom rankovėm 28 ir 30 Lt. Yra visokių spalvų, bet man dryžuoti fainiausiai atrodo

NAUJIENOS

Gal kas jau matėt juos gyvai? Ar tikrai tokie švelnūs ir minkšti, kaip ten rašo?

dar yra labai įdomių nešynių slingų-krepšių ir patiesaliukų-krepšių,bet čia jau ne drabužiai smile.gif

Išnuotraukų tai man viskas labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Smagūs tie medvilniniai bodžiai .Turim porą medvilninių bodžiukų iš http://www.ekomama.lt/, pakaitom su vilnoniais naudojam.
Kažkaip gera naudoti minkštus ir ne baltus bodžius biggrin.gif Iš tikrųjų ir sau norėčiau tokių apatinių smile.gif
Atsakyti