Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

Sveiki, gal bandet bambuko drabuzelius ? smile.gif http://www.omniteksa...jos/bambuk.html
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 09 22, 10:43)
Tie rūbeliai tai labai gražūs barocoj  smile.gif  , dar mačiau, kad daugkartinėm Popolini sauskelnėm prekiauti turėtų 4u.gif

Užsimaniau Lanacare kepurės užmaunamos vaikui, kaži kaip ji, ar smagi? Kažkaip manau, žiemai iš vilnos turėtų būti labai faina...O įdomu ten prekių tiek kiek internete, ar dar kažko daugiau yra, nes kitoj temoj skaičiau, kad dar kažkokių estiškų ekologiškų muilų turi turėti? O gal toj barocoj kas nors berniukams krikštynoms gražaus yra ?


ten labai daug visko, bet tarkim kepures man labiau patinka rasakilos nei baroca, bet tosparduotuves salia todel gali pati pasiziureti jos abi sv., stepono gatvej, rasakila priesais kiausini, o baroca siek tiek toliau toj pacioj gatvelej. mes naudojam ir kepures ir pirstines ir kelnias, zodziu beveik viska savo mazgei ziema, suuuuper neturiu zodziu.

Papildyta:
QUOTE(-Sanpaulija- @ 2008 09 22, 12:05)
Sveikos, nexte irgi yra organic vaikisku drabuzeliu, bent jau kudikiams, tik jie parodyti kartu su kitais, ir yra tiesiog prie kiekvieno prierasas Organic.

http://www.next.co.u...dren/newborn/2/


grazu ale ne lietuvoj.
Atsakyti
DAM TAM - vaikisku drabuziu parduotuve UK. Siuntimas i EU 8 svarai, o jei prekiu suma virsyja 100 svaru - nemokamas siuntimas smile.gif
Yra ir neitin brangiu drabuzeliu - cia gal mazesniesiems pigiau
Atsakyti
Buvau vakar Europoj, tai Reserved (lygtais šitaip rašosi) nuo kito mėn. pasiūlys ekologiškos medvilnės džinsų ir palaidinių
Atsakyti
Atėjau pasiguosti verysad.gif Buvau gavusi dovanų šilkinę kepurytę vaikui, skirtą nuo metukų, bet mum nuo pusmečio puikiai tiko, tik viršuj kaspinėlį reikėjo užrišti. Kepurytę mėgau, saugojau, skalbdavau tik su spec. priemonėm, išskalbus visada džiaudavau taip, kad neprarastų formos ir t.t. Viskas buvo gražu, iki kol jos netyčia nepalikau pas anytą (ji ir buvo tos kepurėlės dovanotoja). Šiandien atvažiuojam, žiūriu kažkas panašaus į mūsų kepurytę, galvojau, gal nunėrė pagal tą patį modelį iš miedvilninių siūlų. Klausiu - kas čia? O ji - tai aš vaikišku muiliuku išploviau doh.gif Meškos paslaugą, blyn, padarė. Kepurė prarado visas gerąsias savybes, nebeblizga, išsitampė ir net rankose nemalonu laikyt.
Moralas:
1. nepalikinėti savo daiktų svetimuose namuose
2. nupirkti anytai ekologiškų spec. priemonių, kad mestų lauk visus "vaikiškus muiliukus"
Na, o šiaip liūdna, geras daiktas buvo, ją dar kokie 10 vaikų būtų galėję nešioti.
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 09, 22:36)
Atėjau pasiguosti  verysad.gif Buvau gavusi dovanų šilkinę kepurytę vaikui, skirtą nuo metukų, bet mum nuo pusmečio puikiai tiko, tik viršuj kaspinėlį reikėjo užrišti. Kepurytę mėgau, saugojau, skalbdavau tik su spec. priemonėm, išskalbus visada džiaudavau taip, kad neprarastų formos ir t.t. Viskas buvo gražu, iki kol jos netyčia nepalikau pas anytą (ji ir buvo tos kepurėlės dovanotoja). Šiandien atvažiuojam, žiūriu kažkas panašaus į mūsų kepurytę, galvojau, gal nunėrė pagal tą patį modelį iš miedvilninių siūlų. Klausiu - kas čia? O ji - tai aš vaikišku muiliuku išploviau  doh.gif Meškos paslaugą, blyn, padarė. Kepurė prarado visas gerąsias savybes, nebeblizga, išsitampė ir net rankose nemalonu laikyt.
Moralas:
1. nepalikinėti savo daiktų svetimuose namuose
2. nupirkti anytai ekologiškų spec. priemonių, kad mestų lauk visus "vaikiškus muiliukus"
Na, o šiaip liūdna, geras daiktas buvo, ją dar kokie 10 vaikų būtų galėję nešioti.


Mano mama ir anyta irgi ne syki panasiu 'paslaugu' yra atlikusios verysad.gif Nuo to laiko nieko joms neleidziu daryt. Nebent su grieztu instruktazu.
Atsakyti
Mes irgi jau turim ekologišką vilnonį šilkinį bodžiuką iš ekomamos. Kažkaip bijojau pirkti iš pradžių, bet labai fainas reikalas thumbup.gif . Kažkaip man atrodė tie vilnoniai božiukai neįkandami tongue.gif Dabar tik tokį rengiamės.
Paskaičiau Žirklučių kepurytės istoriją ir siaubiakas paėmė. Buvau sumasčius šiandien tuos savo ekobodžiukus su visais medvilniniais rūbeliais paprastais milteliais skalbti. blush2.gif Ale kažkaip pabijojau, visa laimė... kaip suprantu būtų tapę medvilniniais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 10 10, 22:21)
Mes irgi jau turim ekologišką vilnonį šilkinį bodžiuką iš ekomamos. Kažkaip bijojau pirkti iš pradžių, bet labai fainas reikalas thumbup.gif . Kažkaip man atrodė tie vilnoniai božiukai neįkandami tongue.gif  Dabar tik tokį rengiamės.
Paskaičiau Žirklučių kepurytės istoriją ir siaubiakas paėmė. Buvau sumasčius šiandien tuos savo ekobodžiukus su visais medvilniniais rūbeliais paprastais milteliais skalbti. blush2.gif  Ale kažkaip pabijojau, visa laimė... kaip suprantu būtų tapę medvilniniais lotuliukas.gif


Jau geriau nepagailėt pinigų ir kokį almawin ar sonnet nusipirkt, negu po to graužtis, kad rūbai visas gerąsiais savybes prarado doh.gif Šiandien dar bandžiau almawinu perskalbt, iš numirusiųjų šilką prikelt, bet nė velnio schmoll.gif Šiurštus, jokio blizgesio, elastingumo, viską "gerasis vaikiškas muiliukas" išskalbė doh.gif Nebūtų taip skaudu, jei dar bent kaltę savo pripažintų, o ne kaip užsikirtus plokštelė - tai čia vaikiškas muiliukas, jis nieko blogo padaryt negali doh.gif O jo sudėtis tikriausiai virtos kiaulės kanopos ir daaaug šarmo
Papildyta:
užtat turiu gerų naujienų, gal kam aktualu bus 4u.gif
Buvau šiand Thomas Philips, užėjau į tekstinės skyrių, o ten vos ne kas antras su daiktelis su Öko-Tex standartu. Nusipirkau 2 rankšluosčius (50x100), kainavo tik 13lt, dar daug pagalvių ir antklodžių mačiau, pirties rankšluosčiai, kojinės paaugusiems vaikučiams ir moterims, patalynės užvalkalai, net užuolaidų buvo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
niekur nerandu kokiu nors kiek naturalesniu siltu kombinzoniuku vaikams ziemai. Noreciau vilnoiu. Gal kam teko kur pirkt? Tradicinese parduotuvese visi kombinzonai vaikams yra sintetiniai...turiu viena kombinzoniuka meg=dvilnini is United colors of beneton, bet su juo jau per salta...ir tik vienas, o mums reikia dvieju smile.gif
Atsakyti
EKO APATINIAI... blush2.gif
Atsakyti
Atradimas! Ekologiski vardiniai drabuziai! biggrin.gif
Kaip ekologei geda, bert kartais taip norisi kazko grazaus ax.gif
http://www.coutureca...s...=cj&url=%zu
http://www.organic-c...l-clothing.html
Atsakyti
O siaip labai faina sita parduotuve:
http://www.adili.com/
Yra ne tik rubeliu, bet ir organic kosmetikos, ir siuntimas i LT berods 10 svaru ax.gif
Atsakyti