Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 02, 13:12)
CIA dar ispardavimas, bet US ir nedaug visko

Pirkau is SPIRIT OF NATURE ir gavau faina FRUGI firmos bodziuka. tai va ju puslapis:

FRUGI


Aciu, paziuresim 4u.gif
Papildyta:
Sita nereali pizama wub.gif
user posted image
Na bet kaina doh.gif
Papildyta:
Kirba mintis pasieskoti ebay ir kooperuotis, kad pigiau butu parsisiust g.gif:
Atsakyti
Radau toki Toby Tiger gamintoja - labai jau panasus i Lindex stiliu, patrauklus akiai, bet velgi kainos...na gal kokio seilo sulauksim:
http://www.poppetand...rs/default.aspx
Atsakyti
siandien buvau uzsukus i apatiniu drabuziu parduotuve la senza, tai uztikau keleta pizamu, kurios buvo pazymetos, kaip pagamintos is organines medvilnes. tarkim, kosmetikos gaminiai sertifikuojami kaip naturalus, o kaip su drabuziais? ant tu pizamu maciau tik papildomas etiketes, kad jos pagamintos is organines medvilnes. o kazkoks sertifikatas ar kazkas pan. turetu buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 09 12, 20:30)
siandien buvau uzsukus i apatiniu drabuziu parduotuve la senza, tai uztikau keleta pizamu, kurios buvo pazymetos, kaip pagamintos is organines medvilnes. tarkim, kosmetikos gaminiai sertifikuojami kaip naturalus, o kaip su drabuziais? ant tu pizamu maciau tik papildomas etiketes, kad jos pagamintos is organines medvilnes. o kazkoks sertifikatas ar kazkas pan. turetu buti? g.gif


Gabel chalatai turi WWF sertifikata, o daugiau neteko matyti g.gif
Atsakyti
Nežinau konkrečiai dėl tų chalatų, bet kiek teko turėti organic medvilnės , tai buvo ir be sertifikato, tik užrašas organic cotton, ir buvo su kažkokiu tai sertifikatu
Šiaip pagalvoju, jeigu audinius gamina viena įmonė, o kita tik iš jų perka ir siuva, tai tas sertifikatas gali būti pas pirmuosius:hm
Šiaip aš kažkaip priėjau išvados, kad užtenka organic cotton, nors manau paprašius pardavėjų, jie tą info apie sertifikatus turėtų pateikti (ta prasme prieš rašydami tą užrasą organic cotton, vistiek kažkur turėtų turėti sertifikatą, priešingu atveju, tai būtų neteisinga informacija, arba turėtų pateikti svarius argumentus, kodėl tai organic). smile.gif

Aišku būna pas mus visokių kuriozų, kaip pvz. biok organic kokis tai šampūnas ar kas ten buvo organic, o biok atstovas teigė, kad jų įmonė neteigia, kad jie ekologiški doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėtutė @ 2008 09 15, 08:29)

super ranksluostukas. o lt yra tokiu?



Ne, deja nera...cia is www.greenbaby.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 02, 13:10)
Na kaip gaila, kad toks nedidelis pasirinkimas  g.gif
Man va sitas ranksluostukas labai grazutis  wub.gif
user posted image

Nu jo, su tuo pasirinkimu, tai sudėtinga...
Nu gal ne toks spalvotas rankšluostukas , bet iš organic medvilnės ir didelis thumbup.gif , mums patinka kad su kapišoniuku, ekomamoj yra http://www.ekomama.l...ex.php?cPath=30

Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 09 18, 16:27)
Nu jo, su tuo pasirinkimu, tai sudėtinga...
Nu gal ne toks spalvotas rankšluostukas , bet iš organic medvilnės ir didelis thumbup.gif , mums patinka  kad su kapišoniuku, ekomamoj yra http://www.ekomama.l...ex.php?cPath=30



ech, toki mes turim...man tie labai faini, na bet ka padarysi.
Papildyta:
Beje man labai patinka ir ne tik rasakilos, bet baroca tarkim rubeliai, mes pirkom krikstynom suknia ten, kaaaa tu super, linine, sau tiulu, perliukais ir t.t. labai skoningos, stilingos ir t.t. grazu, gal brangoka, taciau nepakartojamo grozio jos, taip pat zaislai ir kt., priemones superines ten.
Atsakyti
QUOTE(mėtutė @ 2008 09 21, 11:07)
ech, toki mes turim...man tie labai faini, na bet ka padarysi.
Papildyta:
Beje man labai patinka ir ne tik rasakilos, bet baroca tarkim rubeliai, mes pirkom krikstynom suknia ten, kaaaa tu super, linine, sau tiulu, perliukais ir t.t. labai skoningos, stilingos ir t.t. grazu, gal brangoka, taciau nepakartojamo grozio jos, taip pat zaislai ir kt., priemones superines ten.

Tie rūbeliai tai labai gražūs barocoj smile.gif , dar mačiau, kad daugkartinėm Popolini sauskelnėm prekiauti turėtų 4u.gif

Užsimaniau Lanacare kepurės užmaunamos vaikui, kaži kaip ji, ar smagi? Kažkaip manau, žiemai iš vilnos turėtų būti labai faina...O įdomu ten prekių tiek kiek internete, ar dar kažko daugiau yra, nes kitoj temoj skaičiau, kad dar kažkokių estiškų ekologiškų muilų turi turėti? O gal toj barocoj kas nors berniukams krikštynoms gražaus yra ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolytė: 22 rugsėjo 2008 - 09:58
QUOTE(Karolytė @ 2008 09 22, 10:43)
Tie rūbeliai tai labai gražūs barocoj  smile.gif  , dar mačiau, kad daugkartinėm Popolini sauskelnėm prekiauti turėtų 4u.gif

Užsimaniau Lanacare kepurės užmaunamos vaikui, kaži kaip ji, ar smagi? Kažkaip manau, žiemai iš vilnos turėtų būti labai faina...O įdomu ten prekių tiek kiek internete, ar dar kažko daugiau yra, nes kitoj temoj skaičiau, kad dar kažkokių estiškų ekologiškų muilų turi turėti? O gal toj barocoj kas nors berniukams krikštynoms gražaus yra ?


Tikrai, drabuzeliai ten superiniai wub.gif
Man rodos, jie ne viska i tinklapi yra sukele... g.gif O berniukams ten labai mazas pasirinkimas, as pavasari ieskojau saviskiui, bet kad nieko neradau... schmoll.gif Nors sake, kad turetu ateity kazko tureti. Tiesa, ten buvo graziu vilnoniu iseiginiu kostiumeliu - kelnytes, liemene ir kepuraite berods. Tad tokiam saltesniam orui irgi grazu butu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 02, 13:01)
Idomu, o Next neturi vaikisku rubeliu organic linijos? nes vyriski ir moteriski yra, o kaip su vaikiskais? nerandu...g.gif:


Sveikos, nexte irgi yra organic vaikisku drabuzeliu, bent jau kudikiams, tik jie parodyti kartu su kitais, ir yra tiesiog prie kiekvieno prierasas Organic.

http://www.next.co.u...dren/newborn/2/
Atsakyti
Ir laredoute taip pat turi siek tiek drabuzeliu pazenklintu bio cotton
http://www.laredoute...word=cotton bio
Beje, jie siuncia i Lietuva.
Atsakyti