Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

Aš dukrai pirkau vilnones kelnytes ir marškinėlius vilna-silkas. Iš tiesu labai malonūs, bet nusidėvi gana greitai.Nežinau kaip tos mamos sugeba skalbti, kad niekas nesitampo ir nesusitraukia, bet mano tai išvaizda prarado.Skalbiu tik rankom, tiksliau tik pamirkau vandeny, be trinimo.O kai obuoliu išterliojo, tai iš vis nežinau, kuom išskalbti. Neįsivaizduoju, kaip natūralus pluoštas gali nesitampyti ir nesitraukti.
Atsakyti
QUOTE(NinaUG @ 2008 05 23, 20:21)
Aš dukrai pirkau vilnones kelnytes ir marškinėlius vilna-silkas. Iš tiesu labai malonūs, bet nusidėvi gana greitai.Nežinau kaip tos mamos sugeba skalbti, kad niekas nesitampo ir nesusitraukia, bet mano tai išvaizda prarado.Skalbiu tik rankom, tiksliau tik pamirkau vandeny, be trinimo.O kai obuoliu išterliojo, tai iš vis nežinau, kuom išskalbti. Neįsivaizduoju, kaip natūralus pluoštas gali nesitampyti ir nesitraukti.


O tai ir vilnonės kelnytės nusidėvėjo? Naudoju jau 4,5mėn, skalbiu kas savaitę ar kas antrą, tai kaip naujos atrodo, tik klešnių apačia "pasibumbulavus". O sonnet balzamą vilnai naudojat?
Kiti rūbai iš vilnonių tai irgi ne visi gerai laikosi, bent jau tie, kur kilpinio audinio, tai labai mėgsta siūlukai išsikabint jei tik prie kokio auskaro prisiliečia ar prie kito aštresnio daikto.
Atsakyti
QUOTE(NinaUG @ 2008 05 23, 20:21)
Aš dukrai pirkau vilnones kelnytes ir marškinėlius vilna-silkas. Iš tiesu labai malonūs, bet nusidėvi gana greitai.Nežinau kaip tos mamos sugeba skalbti, kad niekas nesitampo ir nesusitraukia, bet mano tai išvaizda prarado.Skalbiu tik rankom, tiksliau tik pamirkau vandeny, be trinimo.O kai obuoliu išterliojo, tai iš vis nežinau, kuom išskalbti. Neįsivaizduoju, kaip natūralus pluoštas gali nesitampyti ir nesitraukti.

pabandyk pries karsta saulute palaikyt diena. nes ant vilnoniu kelnyciu, kurias naudoju ant vystyklu, buvo rusvos demes atsirade -ir niekaip jos man neissiskalbe doh.gif - o saule padejo mirksiukas.gif
issitampyt- tai ir man issitampe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaUG @ 2008 05 23, 20:21)
Aš dukrai pirkau vilnones kelnytes ir marškinėlius vilna-silkas. Iš tiesu labai malonūs, bet nusidėvi gana greitai.Nežinau kaip tos mamos sugeba skalbti, kad niekas nesitampo ir nesusitraukia, bet mano tai išvaizda prarado.Skalbiu tik rankom, tiksliau tik pamirkau vandeny, be trinimo.O kai obuoliu išterliojo, tai iš vis nežinau, kuom išskalbti. Neįsivaizduoju, kaip natūralus pluoštas gali nesitampyti ir nesitraukti.


Man tai tokiais atvejai gelbeja Sonett tulzies muilas. Palaikau itrynusi deme truputi ir po to kaip visada isskalbiu
Atsakyti
na, as esu pirkus vilnones kelnytes is Rasakilos - thumbup.gif praktiskai metus nesiojo ir nieko, tik kai eme ropoti, tai keliai eme dilti, numezgiau vilnonio siulo lopus ir uzsiuvau! thumbup.gif dar ir dabar deciau, bet jau mazokos, bus kitam smile.gif o siaip tai jis beveik tik su tom 2 kelnytem ir uzaugo ax.gif va glaustinukai tai labai faini, bet per kakla issitampe.
Drauge pirko sau kelnes, tai sake dabar jau ir storajai mociutei matyt per placios bus lotuliukas.gif taigi, reikia ziureti koks mezgimas, t.y. i kuria puse tempiasi (bet cia gal suaugusiuju drabuziams daugiau
Dar ekologisku vilnoniu esu pirkus mazylio pasauly, Lana care berods, bet jie ten tokie pukuoti, tai tas pukas greit susivelia.
O vakar Lindex parduotuveje sau ekologiskus marskinelius ir kelnes nusipirkau! ten daug ir vaikisku drabuzeliu, bet ekologisku lyg ir nemaciau, nors per daug ir neziurinejau
Atsakyti
dziugi naujiena!!!!
vakar aptikau jau ir Kaune parduotuve kurioje yra "rasakilos" prekiu ir ne tik, taciau is ekologisku zaliavu.
Zodziu toje parduotuveje yra drabuziai vaikams ir kudikiams ir silko, medvilnes, vilnos ir bambuko. Ir dar galima isygyti kudikiams zaislu is ekologisku medziagu, bei didesniems vaikams ergoterapiniu mediniu zaislu.
tai va...... smile.gif uzsukau ir pripirkau savo treju metu panelei daug kokybisku drabuzeliu. Beje ir kainos nesikandzioja. Tikrai verta uzsukti.
Beje ta parduotuve yra Siliainiuose priesais Maxima. Berods Mosedzio g....tiksliai nepamenu.
Atsakyti
Medžiaginių sauskelnių tai galima užsisakyti arba tiesiai susitarus nusipirkti tiesiai ne tik šitoj parduotuvėj, bet ir www.ekomama.lt ir www.ekovaikai.lt užsisakyti arba susitarus nusipirkti ir ne internete, įvairių ir gerų yra thumbup.gif Labai faina, kad į namus galima užsisakyti ir nereikia su mažium po miesta trintis ir ieškoti kur sustoti bigsmile.gif

O ekologiškų drabužėlių daug kur yra, dažniausiai jie ekologiški todėl, kad dažuose nėra kenksmingų medžiagų, yra toks standartas:
http://www.oekotex.c...UBLIC/index.asp

Tai tokių drabužėlių mačiau ir Jiko parduotuvėj, ir vaikučio parduotuvėj, daug kur yra. Man atrodo ir utenos trikotažas turi tokį standartą, nors negarantuoju...

O šiaip vilnonių jau daug kur ir vaikiškų prekių parduotuvėse yra, ir tindi rindi, ir Kotrynoj pirkau: bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 06 18, 23:13)
http://www.supermama...?...3991&st=180
Pasirodo ne man vienai prdavejos elgesys nepatiko.

Ka jau kalbeti apie parduotuve, kai forumas pilnas paslėptos reklamos doh.gif , kur tos pačios parduotuvės prekėmis Kaune prekiaujama... Ir vis gražiai pameluojama, netyčia radau, kažką nusipirkau, nemeluoju blink.gif Kur tik tema apie ekologiškus drabužius, vystyklus ar šiaip vaikiškus drabužėlius, tai tokio paties turinio reklaminė žinutė, tik vardai skiriasi...

Kažkaip pirkėjai visai negerbiami, atrodo, kad būtume kažkokie kvaili ir nieko nesuprantam doh.gif Šiaip jau nebėra jokio noro į tokias parduotuves vaikščioti...

Jeigu šitaip per forumus apgaudinėja, tai įtariu parduotuvėj lygiai tas pats doh.gif Parduotuvėj tai gal dar samdomos pardavėjos, o forumuose įdomu kas rašo g.gif
Atsakyti
Tokia reklama tik trumpam pritrauks pirkeju, bet juk zmones vieni per kitus pasipasakos savo "ispudzius" schmoll.gif .
Atsakyti
Įdomu ar dar kur nors Kaune prekiaujama panašiais rūbeliais? Niekad nepastebiu jokių tokių parduotuvėlių... ax.gif
Atsakyti
as irgi naudoju vilnones kelnytes, bet nusipirkom ilgas. nu kokios jos liuxiskos! man labai patinka, atrodo ir vaikui patinka smile.gif naudojam kaip prilaikancias kelnaites prie naturaliu daugkartiniu sauskelniu. tik gaila, kad medvilnini bodziuka reikia ant tu kelnyciu segti, kad nesuslaptu. o jei bodziuka sukisu, labai graziai aukstas kelnyciu liemuo atrodo smile.gif)
dar planuoju silkine kepuryte isigyti. kiek prisikaiciau turetu buti nuostabus daiktas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Karolytė @ 2008 06 19, 10:50)
Ka jau kalbeti apie parduotuve, kai forumas pilnas paslėptos reklamos doh.gif , kur tos pačios parduotuvės prekėmis Kaune prekiaujama... Ir vis gražiai pameluojama, netyčia radau, kažką nusipirkau, nemeluoju blink.gif Kur tik tema apie ekologiškus drabužius, vystyklus ar šiaip vaikiškus drabužėlius, tai tokio paties turinio reklaminė žinutė, tik vardai skiriasi...

Kažkaip pirkėjai visai negerbiami, atrodo, kad būtume kažkokie kvaili ir nieko nesuprantam doh.gif Šiaip jau nebėra jokio noro į tokias parduotuves vaikščioti...

Jeigu šitaip per forumus apgaudinėja, tai įtariu parduotuvėj lygiai tas pats doh.gif Parduotuvėj tai gal dar samdomos pardavėjos, o forumuose įdomu kas rašo g.gif


ale kur daugiau rasti ekologisku tokio stiliaus prekiu? siustis is neto nebent. turbut LT daugiau parduotuviu nera... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaMac: 06 liepos 2008 - 16:46
Šiandien pamačiau, kad www.ekovaikai.lt pradėjo prekiaut bambukiniais rūbais, galima stepono6 gyvai apžiūrėt
Atsakyti