Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

musu mylymiausias Cuddledry bambuko ranksluostis su gaubtuvu thumbup.gif , kuris uzsideda mamai arba teciui kaip prijuoste, kad isimant kudikeli ish voneles butu laisvos rankos, tikrai patogus sumanymas, plius itin minkstas ir gerai sugeria dregme;
tik kainele siek tiek kandziojas:)
Atsakyti
Sveikutes, pasirodau as su savo "ekologisku" darbeliu. Cia ant naturalaus silko nutapyta skarute mazyliui. Kadangi cia yra nerenciu, mezganciu, gal kas patartu del siuliuko apnerimui? Si skaryte apnerta su kid mochera-silko siulu. Bet jis su pukeliu. Maziukui norisi be pukelio. Dabar bandau merino vilnos siula. Gal kuri zinot kur galima isigyt plonu merino vilnos siuliuku ir pasirinkimas spalvu kad butu?
user posted image
Atsakyti
butybe, gražu thumbup.gif O nebandei paieškot Vokiečių g. parduotuvėj. Ten lyg esu mačius labai plonų merino? Dar vcup I aukste visokių gerulių plonų turėjo, bet ten šilko, kašmyro tasyk čiupinėjau. O ar yra merino nžn wink.gif
beje, kokio dydžio vašeliu apneri?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 05 18, 11:20)
butybe, gražu  thumbup.gif O nebandei paieškot Vokiečių g. parduotuvėj. Ten lyg esu mačius labai plonų merino? Dar vcup I aukste visokių gerulių plonų turėjo, bet ten šilko, kašmyro tasyk čiupinėjau. O ar yra merino nžn wink.gif
beje, kokio dydžio vašeliu apneri?


Aciu inc 4u.gif plona merino vilnele pirkau nezinau ar ta turejai omeny kur ant kampo nuo basanaviciaus link vokieciu. Bet ten spalvu nedaug. O silko, kasmyro bendrai nesu macius. Reiks pabandyt i vcupa pasokti. Nemaniau kad bus tokia problema ta siula issirinkti. Dabar jau turiu visa kruva ivairiausiu prisipirkus, bet nei vienas man galutinai neitinka. Vaseli naudojau 0.6 arba 0.5 storesnis tikriausiai silka draskytu.
Atsakyti
QUOTE(Mille @ 2007 08 16, 23:01)
Ar labai išsitampo nešiojami rūbai?  g.gif



O mums kaip tik issitampe silkas/vilna maikute, pasidare didziule dekolte.. o siaip tai sie rubeliai labai smagus, nors dabar mes perkame skandinavijoje tai kokybe geresne ngu rasakiloj...
Atsakyti
pabandyk www.kanapinisirbambukinis.lt
mirksiukas.gif
Atsakyti
pirkau vaikam Disanos,Engel Natur rubelius.Kokybe tikrai gera.Taciau siuos rubelius reikia priziureti,skalbti pagal instrukcija,atitinkamais plovikliais,ne karstam vandeny,negrezti,nedziovinti ant radiatoriu ir laikys tikrai ilgai.o sau tai viena maikute nusipirkus tai jau antrus metus atsidziaugti negaliu,visais sezonais naudoju.super
as perku is cambridge baby
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

susivelinom su vilnos rubeliais ziemai, tai tik dabar ieskau, kur nupirkti. Siaip pirkdavom is Rasakilos, Ekomamos. Gal zinot, kur dar galima isigyti kokybisku uz priimtina kaina? Gal kas is uzsienio parduotuviu siuncia i Lt uz normalu siuntimo mokesti? o gal kas nori jungtis ir siustis kartu?
nors siaip man noris kuo greiciau. jei neraisu kitur, pirksiu is rasakilos vel ir ekomamos g.gif
Atsakyti
Pažiūrėkit čia:
http://www.flokati.l...m...114&lang=lt
dabar kaip tik nuolaidos smile.gif
Atsakyti
http://kartu.lt/vilnius/akcija/-3788

EKO MEDVILNES KOSTIUMELIS UZ PUIKIA KAINA!!!!
Atsakyti
Gatavų vilnonių rūbų ir audinių galima nusipirkti www.kanapinisirbambukinis.lt
o vilnonių rūbų www.pupkis.lt

QUOTE(Kung Fu @ 2012 01 02, 18:11)
Aš pirkau vaikui šioje parduotuvėje apatines kelnes: puikisveikata.lt Rūbai su angora
O čia kita parduotuvė, kuri man labai patiko manomano.lt Eco rubai vaikiski

Atsakyti
QUOTE(Kung Fu @ 2012 01 02, 18:11)
Aš pirkau vaikui šioje parduotuvėje apatines kelnes: puikisveikata.lt Rūbai su angora
O čia kita parduotuvė, kuri man labai patiko manomano.lt Eco rubai vaikiski

Kainos nemenkos tokios unsure.gif
Atsakyti