Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

Tikrai labai keista,kad apie tai nieko negirdėti... ax.gif
Atsakyti
gal neatidziai perskaiciau, bet man rods niekas neminejo
Frugi firmos bodziuku ir sliauztu kudikiams, superiniai thumbup.gif
ir ypac pritaikyti tiems, kurie auginami su daugkartinemis sauskelnemis

dar labai kokybiska Disanos, Ruskovilos, Lanacare ir Engel produkcija: vilna, vilna/silkas
Disanos aprisami vystyklai r prilaikancios kelnytes
Ruskovilos zieminiai salmukai
Lanacare prilaikancios viln kelnytes
Engel bodziukai, mezgtinukai, kelnytes thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(juurag @ 2011 02 03, 18:53)
gal neatidziai perskaiciau, bet man rods niekas neminejo
Frugi firmos bodziuku ir sliauztu kudikiams, superiniai thumbup.gif
ir ypac pritaikyti tiems, kurie auginami su daugkartinemis sauskelnemis
 
dar labai kokybiska Disanos, Ruskovilos, Lanacare ir Engel produkcija: vilna, vilna/silkas
Disanos aprisami vystyklai r prilaikancios kelnytes
Ruskovilos zieminiai salmukai
Lanacare prilaikancios viln kelnytes
Engel bodziukai, mezgtinukai, kelnytes    thumbup.gif

Gal kudikiams Engel drabuzeliu kokybe gera, kadangi jie tiesiog nespeja sunesioti. Taciau vaikams tikrai nepasakyciau. Issitampo, nusiskalbia. Janus drabuziu kokybe man visu geriausia.
Atsakyti
QUOTE(tatrud @ 2011 02 06, 00:24)
Gal kudikiams Engel drabuzeliu kokybe gera, kadangi jie tiesiog nespeja sunesioti. Taciau vaikams tikrai nepasakyciau. Issitampo, nusiskalbia. Janus drabuziu kokybe man visu geriausia.



Man irgi norvegiski tinklai thumbup.gif Janus be konkurencijos!JOHA,Tom&Trine,Vilmaxx ir kt... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2011 02 05, 23:45)
Man irgi norvegiski tinklai  thumbup.gif Janus be konkurencijos!JOHA,Tom&Trine,Vilmaxx  ir  kt... wub.gif


aha, faini, bet ju ir kainos, olialia:)
Atsakyti
QUOTE(juurag @ 2011 02 06, 10:39)
aha, faini, bet ju ir kainos, olialia:)



Pastebejau idomu desninguma,kad vilnos drabuzeliai ilgiau tarnauja,ne taip uzsinesioja,kaip medvilniniai. smile.gif Medvilnines maikutes tai nespedavau berniukams keisti,o dar baltos spalvos greitai tapdavo , g.gif , tokios ,,neaiskios".Viena beda,kad vidurinelis laaabai aktyvus,nuolat keliais ciuozia per grindis,tai lieka daznai ties keliais skyles,bet tada nesam mociutei,o ji padaro tokius superinius apatinius ,,kalsoniukus"... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2011 02 06, 09:59)
Pastebejau idomu desninguma,kad vilnos drabuzeliai ilgiau tarnauja,ne taip uzsinesioja,kaip medvilniniai. smile.gif Medvilnines maikutes tai nespedavau berniukams keisti,o dar baltos spalvos greitai tapdavo , g.gif , tokios ,,neaiskios".Viena beda,kad vidurinelis laaabai aktyvus,nuolat keliais ciuozia per grindis,tai lieka daznai ties keliais skyles,bet tada nesam mociutei,o ji padaro tokius superinius apatinius ,,kalsoniukus"... tongue.gif


musu ekologiskos medvilnes nesiojami bodziukai, tokie sakyciau pastorinti, tai ne kiek nenusinesiojo kolkas ir islieka minkstuciai po daugelio skalbimu, turbut dar du vaikus su jais galima bus laisvai uzauginti:) o vilnos bodziukai irgi puikiai tarnauja, neishsitampo, kaip kazkas minejo, ir plius jie ekonomishkesnio dydzio nei iprastiniai, pvz kudikiams kur buna skirta nuo 0-3, eko vilnos uztenka nuo o iki 6 men ir net ilgiau, jei vaikutis bloznutis:)
pabandymui kazkada pirkau Lindex medvilnes bodziukus, sertifikuotus kaip eko, tai nepasakyciau, kad jie tikrai eko, pagal paciupinejima daug kietesni nei Frugi ar Green Baby bodziukai..
Atsakyti
Sveikos,

Pasirodau keleta savo siutu vilnoniu rubeliu perdirbtu is vilnoniu megztiniu. Ne visus radau, ir is tu paciu jau puse isaugom. ax.gif Paskutiniam dar megzta vilnone kepuryte ir tapukai, dar ir pirstynytes buvau numezgus.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2011 02 08, 17:42)
Pasirodau keleta savo siutu vilnoniu rubeliu perdirbtu is vilnoniu megztiniu. Ne visus radau, ir is tu paciu jau puse isaugom.  ax.gif Paskutiniam dar megzta vilnone kepuryte ir tapukai, dar ir pirstynytes buvau numezgus.




SUPER!!! 4u.gif Man jau irgi atsirado noras griebti zirkles... doh.gif Faina,kad temute atsigavo!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2011 02 08, 16:47)
SUPER!!! 4u.gif Man jau irgi atsirado noras griebti zirkles... doh.gif Faina,kad temute atsigavo!! lotuliukas.gif


Jos nestoros, tai bent mums geriau nesiojas nei megztos prilaikancios. Ir pasiuti daug trumpiau uztrunka, nei numegzti. biggrin.gif
Atsakyti
Puikūs mamytės Minėjos rankų sukurti drabužėliai 4u.gif Mūsų sūnui taip pat vieni tinkamiausių drabužėlių nuo gimimo yra is silko-vilnos arba vilnos 4u.gif Pakanka visai nedaug jų 4u.gif Vilnonės kelnytės taip pat buvo naudojamos iki metukų su vystykliukais, turėjau vienas, o kol buvo visai mažutėlis, naudojau draugės numegstas vilnones kelnaites su lipukais - tos buvo patogiausios 4u.gif
Atsakyti
Is bambukiniu tai turim ir mes ranksluostuka maziukui ir smelinuka.
Atsakyti