Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(inc @ 2010 11 04, 16:22)
*nu, zinok, fantastika  thumbup.gif vienas uz kita grazesnis  bigsmile.gif saunuole!
sakyk, o iskarpa gal turi kombio ar bent zinai, kur tokia rast?

**as tai turiu vyresnelei pernai ziema pasiuvau tunika ir palaidine. paieskosiu fotkes ir as tada i kompanija smile.gif
o dabar siuvu maziukei suknele. liko tik pagrazint. gal siandien ir bus gatava? parodysiu wink.gif
***siaip liko rankoves dar to pacio megztuko, tai noreciau kelnes pasiut, bet aukstu juosmeniu. gal galetum patart kaip man sukirpt? ta prasme ar daryt tuos linkius klyne ar kokius isiuvus ?

* laugh.gif iškarpų neturiu, tiesiog pridedu einamo dydžio šliaužtą/negztinį, su rezervu siūlėms ir tiek mirksiukas.gif et, dar: nugara platesnė už priekį, reik rezervo užtrauktukui, įstatant rankoves- giliau kerpas iš priekio mirksiukas.gif klyne-rombinis įsiuvas rolleyes.gif
** lauksim vaizdų biggrin.gif
*** nedarau tų linkių- per daug k...nios doh.gif dedu rombinį įsiuvą klyne, ir vsio mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2010 11 04, 15:04)
na, mestelsiu ir aš savo trigrašį biggrin.gif  vilna rengiu vaikus, nebūtinai EKO ax.gif  oir perdirbinėju iš senų suveltų megztinių ax.gif  pagaminu ir megztukus, ir sukneles, ir timpes thumbup.gif  va keli pvz ax.gif
vuo karsta.gif


nu tikrai super atrodo ir kiek daug visko prisiuvus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
NA ir talentingos gi mamos SM thumbup.gif lotuliukas.gif !!Kaip gaila,kad man su siuvimu prastai.Bet tikrai kuria diena pas mamyte Ingrida su uzsigulejusiais megztukais nuvaziuosiu su uzsakymais. mirksiukas.gif Cia ir yra tikroji ekologija,ir gamta netersiama!!!SUPER!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2010 11 04, 19:32)
NA ir talentingos gi mamos SM thumbup.gif  lotuliukas.gif !!Kaip gaila,kad man su siuvimu prastai.Bet tikrai kuria diena pas mamyte  Ingrida su uzsigulejusiais megztukais nuvaziuosiu su uzsakymais. mirksiukas.gif Cia ir yra tikroji ekologija,ir gamta netersiama!!!SUPER!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

nu, 300 km mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jei jau apie rankdarbius, as labai noriu saviskiui tunika pavasariui, na ta tokia kaip trikampis ir galvai iskist skyle - kitaip nemoku paaiskint doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif bet tikriausiai megzt reiks, nes su siuvimu susipykus esu doh.gif
Atsakyti
Is ekologisku drabuziu pirkau apatinius rubelius vaikui, zodziu tuos, kurie arciausiai kuno, bet viso garderobo tikrai neipirksiu. O dabar dar ir pamirsau KUR pirkau, bet pamenu siunciausi is UK.

Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2010 11 04, 16:04)
na, mestelsiu ir aš savo trigrašį biggrin.gif  vilna rengiu vaikus, nebūtinai EKO ax.gif  oir perdirbinėju iš senų suveltų megztinių ax.gif  pagaminu ir megztukus, ir sukneles, ir timpes thumbup.gif 

to-bu-la!
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2010 11 04, 15:33)
* laugh.gif  iškarpų neturiu, tiesiog pridedu einamo dydžio šliaužtą/negztinį, su rezervu siūlėms ir tiek mirksiukas.gif  et, dar: nugara platesnė už priekį, reik rezervo užtrauktukui, įstatant rankoves- giliau kerpas iš priekio mirksiukas.gif  klyne-rombinis įsiuvas rolleyes.gif
** lauksim vaizdų biggrin.gif
*** nedarau tų linkių- per daug k...nios doh.gif  dedu rombinį įsiuvą klyne, ir vsio mirksiukas.gif  thumbup.gif


Saunuole, labai grazu thumbup.gif
As niekaip neprisiruosi ideti savo persiutu drabuzeliu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2010 11 05, 09:54)
Is ekologisku drabuziu pirkau apatinius rubelius vaikui, zodziu tuos, kurie arciausiai kuno, bet viso garderobo tikrai neipirksiu. O dabar dar ir pamirsau KUR pirkau, bet pamenu siunciausi is UK.



tai jau tikrai viso garderobo neina ipirkt verysad.gif tad norisi kad bent jau kas arciausiai kuno naturalu butu, ale kad ir tu kainos nemazos..
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2010 11 04, 16:33)
* laugh.gif  iškarpų neturiu, tiesiog pridedu einamo dydžio šliaužtą/negztinį, su rezervu siūlėms ir tiek mirksiukas.gif  et, dar: nugara platesnė už priekį, reik rezervo užtrauktukui, įstatant rankoves- giliau kerpas iš priekio mirksiukas.gif  klyne-rombinis įsiuvas rolleyes.gif
** lauksim vaizdų biggrin.gif
*** nedarau tų linkių- per daug k...nios doh.gif  dedu rombinį įsiuvą klyne, ir vsio mirksiukas.gif  thumbup.gif

dekui tau uz patarimus wink.gif
o kelnes vis del to , vakar su linkiu sukirpau biggrin.gif
sukniuka pribaigiau, tai jei leisis nufotkinsiu ant manekenes biggrin.gif


QUOTE(bim-bam @ 2010 11 04, 20:19)
jei jau apie rankdarbius, as labai noriu saviskiui tunika pavasariui, na ta tokia kaip trikampis ir galvai iskist skyle - kitaip nemoku paaiskint .  bet tikriausiai megzt reiks, nes su siuvimu susipykus esu  doh.gif

klausyk, radau pas save va tokia skraiste. gal tau tas brezinukas padetu nors kiek? siaip, zinok, tikrai yra kur kas greiciau ir paprasciau pasiut nei numegzt tik tinkamo megztinio reik wink.gif pas mane, tai jau net kruvele gera tokiu suruostu karpymui biggrin.gif

user posted image

user posted image

QUOTE(Minėja @ 2010 11 05, 14:13)
As niekaip neprisiruosi ideti savo persiutu drabuzeliu. ax.gif


idek idek wink.gif ir mums upas didesnis bus bigsmile.gif
Atsakyti
Gal galit patarti, kokios dydzio ruskovillos ilgaklesnes kelnytes pirkti 60cm lelytei? galvoju pirkti 60 dydi, raso 0-1 metai, sekantis dydis 80, bus jau labai didelis, kas turit tokias, ar jos padidintos? aciu.
Atsakyti
Aš savo sūnui 71cm pirkau 90cm Ruskovillos ilgaklesnes - tinka, tik uzlenkiu galus, o ant rurytes tinka, tiesa ant daugkartiniu sauskelniu
Atsakyti