Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(Edora @ 2010 10 30, 15:31)
Jei esi vilnietė, gali užsukti į lietuviško ir latviško trikotažo parduotuvę prie Vaikučio. Ten yra šiek tiek plonytės merino vilnos apatinio trikotažo

Sakykite prasau, kur tas Vaikutis yra? Kazkaip nezinau...
Aciu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(tatrud @ 2010 10 31, 15:28)
Sakykite prasau, kur tas Vaikutis yra? Kazkaip nezinau...
Aciu is anksto.

stai cia "Jaunylis" turi parduotuves http://www.jaunylis....?m=tekstas&id=5
Vilniuje randasi "Senuku" uznugaryje. Toje pacioje gatveje kaip ir "pasazas pas Juozapa"
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 10 31, 01:13)
nesuprantu,varinija, tik idedat skelbima, jau ir nuperka,kaip cia taip, o ir kainos nemazos man atrodo.. na sveikinu su sekminga prekyba siaip thumbup.gif


Dziaugiuosi, kad yra tokiu mamuciu, kurios siulo savo maziuku isaugtus rubelius. O kainos... tikrai nedideles. Uztenka nuvykti i Rasakila ar Baroca ir noras pirkti parduotuvese kaipmat isgaruoja.
Sekmes mamytei, Varinijai ir lauksime nauju pasiulymu biggrin.gif thumbup.gif
Aciu, inc, uz nuoroda ir info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tatrud: 31 spalio 2010 - 16:01
jei galeciau, pirkciau vien eko drabuzius tiek sau ir vyrui, tiek vaikams. Taciau kol kas apsiribojau keliais vienetais rubuku is eko parduotuves, tai maikutes, kelnytes, vilnones prilaikancios kelnytes su sauskelnem medziaginem, taip pat esu labai patenkina organinio silko kepuryte kudikiui. Dar turiu bambukiniu rubeliu sau ir vaikui, bet cia jau turbut nera 100 proc ekologiska, tik tiek, kad bambukas geriau nei medvilne neekologiska g.gif Bambuko audinys man patinka labiausiai is visu. Nu kaip silkas. Tik kaina mazesne biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ekologiski drabuziai-ir apatiniai,ir virsutiniai-super!! thumbup.gif Bet kainos is tiesu ,,kandziojasi",o ir pasiula ganetiai menka... verysad.gif Bet kad ju daug ir nereikia,nes nereikia daznai skalbti,o del to ir nenusinesioja tip greitai,kaip paprastos medvilnes drabuzeliai.Pastebejau kad bambuko,silko ir vilnos drabuzeliai(apatiniai) ne taip greitai susitepa,o isvedinus kazkur dingsta prakaito kvapas(auginant du judrius berniukus-tai labai svarbu ,,kad oziukais nesmirdetu" tongue.gif ).Mano vyresnelis net pizama is manes isprase vilnos+silko,sake,kad jam ,,labai meilu su tokiais drabuzeliais smile.gif ".O mazieji vakare noriai velkasi pizameles is organines medvilnes,labai jau jos svelnios biggrin.gif .Vyras tai juokiasi is musu ,,ekoorganomanijos",ir pats meliau renkasi spec.termoapatinius rubus.Jie sintetinio,bet irgi meilaus pluosto,palaiko siluma,i pavirsiu isgarina prakaita,o svarbiausiai puikiai palaiko siluma... thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 01 lapkričio 2010 - 14:33
LABA!! smile.gif Sioj temutei mamytes labai domejosi asortimentu Laisves pr.77.
http://public.fotki....i/p1010269.html
Ir as nebuvau isimtis ir ten nulekiau. biggrin.gif Nemaza sumele palikau, verysad.gif dar nezinau ar liksiu patenkinta kokybe,nes dar nedevejom,neskalbem ir t.t.Ten isikurusi lietuvisko-latvisko trikotazo parduotuvele.Kainos aukstokos.Tas megztukas su rombais latviskas merino vilnos kainuoja 89 lt,bodziukai po 43(tokius panasius thumbup.gif pirkau Briuselyj H&M po 10 euru) .Man tai vistiek Petit Bateau ir norvegiski tinklai pagal kokybe pirmauja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,bet cia jau subjektyvi nuomuone. doh.gif
Na dar italiska vilnele ,,simpatiska".Todel geriau kiek primokesiu ir vel Petit B.puskes uzprasysiu man atvezti. mirksiukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Hmmmm, matyt Vilniuje aukstesnes kainos Jaunylio vilnoniuku.
Kaune pirkau marskinius ir kelnes , marskinukai ~37 Lt (110/116 dydzio), kelnes ~33 (98/104 dydzio)
Atsakyti
na, mestelsiu ir aš savo trigrašį biggrin.gif vilna rengiu vaikus, nebūtinai EKO ax.gif oir perdirbinėju iš senų suveltų megztinių ax.gif pagaminu ir megztukus, ir sukneles, ir timpes thumbup.gif va keli pvz ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
vuo karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke_ @ 2010 11 04, 10:19)
Hmmmm, matyt Vilniuje aukstesnes kainos Jaunylio vilnoniuku.
Kaune pirkau marskinius ir kelnes , marskinukai ~37 Lt (110/116 dydzio), kelnes ~33 (98/104 dydzio)

Marskinukus panasaus dydzio Vilniuje as pries pora dienu uz 36lt su kapeikom pirkau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viskas_bus_gerai_:): 04 lapkričio 2010 - 15:08
ingrida, super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2010 11 04, 16:04)
na, mestelsiu ir aš savo trigrašį biggrin.gif  vilna rengiu vaikus, nebūtinai EKO ax.gif  oir perdirbinėju iš senų suveltų megztinių ax.gif  pagaminu ir megztukus, ir sukneles, ir timpes thumbup.gif  va keli pvz ax.gif


nu, zinok, fantastika thumbup.gif vienas uz kita grazesnis bigsmile.gif saunuole!
sakyk, o iskarpa gal turi kombio ar bent zinai, kur tokia rast?

as tai turiu vyresnelei pernai ziema pasiuvau tunika ir palaidine. paieskosiu fotkes ir as tada i kompanija smile.gif
o dabar siuvu maziukei suknele. liko tik pagrazint. gal siandien ir bus gatava? parodysiu wink.gif
siaip liko rankoves dar to pacio megztuko, tai noreciau kelnes pasiut, bet aukstu juosmeniu. gal galetum patart kaip man sukirpt? ta prasme ar daryt tuos linkius klyne ar kokius isiuvus ?
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2010 11 04, 17:04)
na, mestelsiu ir aš savo trigrašį biggrin.gif  vilna rengiu vaikus, nebūtinai EKO ax.gif  oir perdirbinėju iš senų suveltų megztinių ax.gif  pagaminu ir megztukus, ir sukneles, ir timpes thumbup.gif  va keli pvz ax.gif

Labai liuks, geros idejos! Super thumbup.gif
Atsakyti