Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(Varinija @ 2010 10 30, 12:46)
SI TEMUTE MERGAICIU PUSLAPIUOSE,BET DEDA SKELBIMUKUS IR BERNIUKISKU RUBELIU ax.gif  mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...9059&st=168


o dekui. kazkaip neieskojau mergaciu skyrely, neaktualu hihihi.gif

as ir sau noreciau daugiau eko ru bu, ale kad kaina kandziojasi... tuo labiau vilnoniu, silkiniu. kur suaugusiems rybai priimtiniausiom kainom?
Atsakyti
Jei esi vilnietė, gali užsukti į lietuviško ir latviško trikotažo parduotuvę prie Vaikučio. Ten yra šiek tiek plonytės merino vilnos apatinio trikotažo
Atsakyti
varinija, o is kur siunciates tu eko rubeliu vaikuciams?
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 10 30, 16:09)
varinija, o is kur siunciates tu eko rubeliu vaikuciams?

Nelabai ka siunciuosi,nes megstu pirkti ,,paciupinejusi".Vilnonius drabuzelius atveza vyras ir puske is Norvegijos.Kita pusesere gyvena Belgijoj,tai ,,sopinames"kartu ne tik Belgijoj,bet ir Olandijoj ir Prancuzijoj.,arba atveza tuos,kuriuos uzprasau.Dar viena drauge ,,nutekejo" uz italo i Italija,o kita uz vokiecio i Vokietija.Labai retai kai ka randu is ekolinijos Lietuvoj(LIDEX,THOMAS PHILIPS,RASAKILOJ...).Va tik pries pora dienu sveciavosi pusesere is Briuselio,atveze vilnonius thumbup.gif bodziukus PETIT BATEAU firmos,laabai meiluciai ir svelnus,o kokybe tai super,nes kai ka ir anksciau devejom sios firmos.Va ruosiuos ikelti viena bodziuka i skelbimu lenta,nes mums per mazas... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 30 spalio 2010 - 15:27
QUOTE(Galadrielė @ 2010 10 30, 13:17)
Nusipirkau vakar Rasakiloje moteriškus juodus marškinėlius ilgomis rankovėmis. Minkštumas neišpasakytas thumbup.gif Rašo, kad sudėtis 70proc vilna ir 30proc šilkas, bet turiu klausimą- ar tikrai žiemą su jais yra labai šilta? Pardavėja tikino, kad galima juos nešioti tiesiai po švarkeliu ir nesušalsiu, bet ar tikrai? Nes pasižiūrėjus rankose marškinukai plonyčiai, net perišviečia, o aš baisingai šalčio bijau- man visada šalta... verysad.gif

Turiu tikius silko-vilnos marskinelius. Ant virsaus svarkiuka ir, jeigu dirbate biure, tikrai uztenka, net per silta man buna.
Dar kombinuoju su kokiu kiaurarasciu megztu rubeliu: ir stilinga, ir grazu, ir silta... biggrin.gif
Atsakyti
As dziaugiuos,kad yra toks skyrelis(sitas),kur gali perpirkti su ikandomom kainom visiems blush2.gif
Gali dziaugtis ne vienas vaikiukas aciuks.gif
user posted image
Atsakyti
Ekologiškos vilnos siūlų esu pirkusi Casa Lana parduotuvėje Kaune (siūlų firma OnLine),
http://www.online-ya...=...l&id=110208
100 g. ~20 Lt. kainuoja
Taip pat mačiau vienoje parduotuvėje senamiestyje eko medvilnės siūliukų. 50 g. ~12Lt.
Internete esu mačiusi, kad Vilniuje "Mezgimo zona" turi iš eko linijos siūlų.

Utenos trikotažas kaip tik siuva polan o pyret firmai. Tai kartais pasiseka atrasti gaminių čia. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2010 10 30, 17:07)
As dziaugiuos,kad yra toks skyrelis(sitas),kur gali perpirkti su ikandomom kainom visiems blush2.gif
Gali dziaugtis ne vienas vaikiukas aciuks.gif
user posted image


Tikrai,kad taip,pati mielai pradejau pirkti cia SM.Kas,kad drabuzeliai nesioti,bet juk mielu vaikuciu!!O JUSU LELIOKAS labai jau meiliai ir ,,minkstai"atrodo su siuo LANA CARE kombezu,nors i reklama dek!! smile.gif Labai grazus vaikutis!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o ar yra SM skyrelis ar tema, kuriame mamos parduota rūbelius? Domina ne vaikiški, o moteriški vilnoniai, šilkiniai rūbai. Nes aš nerandu kažkaip... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2010 10 30, 17:07)
As dziaugiuos,kad yra toks skyrelis(sitas),kur gali perpirkti su ikandomom kainom visiems blush2.gif
Gali dziaugtis ne vienas vaikiukas aciuks.gif


šitame skyrelyje negalima dėt išvis skelbimų!
Atsakyti
As dejau skelbima g.gif unsure.gif
Skelbiau pasirodo kazka unsure.gif Nebeskelbsiu 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
nesuprantu,varinija, tik idedat skelbima, jau ir nuperka,kaip cia taip, o ir kainos nemazos man atrodo.. na sveikinu su sekminga prekyba siaip thumbup.gif
Atsakyti