Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(Dilgynė @ 2008 04 13, 15:03)
Negi dveju uztektu? Per kiek laiko isdziuna? Gal kas savo vaikuciams pirkot? Kuo jos pranasesnes uz naturalias daugkartines sauskelnes?

Aš rašiau apie atprastukes, kai jau vaikutį norite mokinti gyventi be sauskelnių. O apie daugkartines sauskelnes nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2008 04 13, 14:06)
Aš rašiau apie atprastukes, kai jau vaikutį norite mokinti gyventi be sauskelnių. O apie daugkartines sauskelnes nežinau  blush2.gif


As kalbejau apie user posted image

Nuolaidos
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 07 08, 10:53)
Man tai labai patiko šios parduotuvės siūlomi produktai. Esu pirkusi Weledos produktų. Savo vaikams labai noriu nupirkti vilnonius marškinėlius žiemai ir pėdkelnes. Pusseserės sūnui nupirkau atprastukes  thumbup.gif  Štai tokias user posted image

Pasižiūrėti galite čia ---> RASAKILA



Mes tokias turim, minusai - kai išskalbi labai ilgai džiūsta, parą ir ilgiau, išdžiūti trukdo neperšlampamas sluoksnis. Nusipirkom ir nenaudojam, užtai naudojam vilnones kelnytes, į jas įdedam muslino vystykliuką, labai patogu, kaskart kai sušlampa kelnyčių keisti nereikia, tik vystyklą.


QUOTE(Pingvinukas @ 2008 04 13, 08:01)
Pirkau ne savo vaikučiui  ax.gif

Bet kiek žinau iš pasakojimų, tai labai patenkinti visi, kas jas buvo pirkę  4u.gif Įklotukų jokių nereikia. Jei vaikutis prisisioja, reikia išplauti ir tiek  4u.gif Manau, kad reiktų kokių 2 vnt. pakeitimui  ax.gif Bet gal pradžioje nusipirkite vienas ir matysite  ax.gif


Į šitas kelnytes įklotukai reikalingi, nes jos nedaug sugeria, dėdavau be įklotukų, tai viskas kiarai prabėgdavo. Aš tokių nepirkčiau, daug geraiu ir patogiau vilnonės lelnytės (čia, aišku tik mano nuomonė)


QUOTE(Dilgynė @ 2008 04 13, 15:03)
Negi dveju uztektu? Per kiek laiko isdziuna? Gal kas savo vaikuciams pirkot? Kuo jos pranasesnes uz naturalias daugkartines sauskelnes?


Dviejų užtektų, jei vaikas jau daro į puoduką ir tik kartais netyčia padaro į kelnytes, nes, kaip minėjau, išskalbus ilgai džiūsta.
Atsakyti
Pirkome buitines priemones ir esame labai patenkinti 4u.gif ir maloniai aptarnavo ir pasiule pagal poreikius ax.gif naudojame sekmingai tik deja sunkoka prisederinti su laiku, bet cia jau aisku mes islepinti PC dirbanciu iki 00 val. tongue.gif
Atsakyti
jo skalbiamosios priemones liuks, man irgi patinka, tik mes pirkom ne miltelius o skysti toki, patare, nes neva milteliai taip nepasitvirtino kaip skalbiamasis skystis, tai po to tik kvapui ipili ko nors ir super...vilnai priziuret taip pat geros priemones...man tik kvapas nelabaipatinka, todel nuperkam sensitive koki nors skalbiamaji skysti...nes kazkaip nors ir levandu kvapo perkam, bet man levandomis nelabai kvepia smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas mamytes,dziaugiuosi,kad radau si skyreli. Uz menesiuko jau supuosiu mazyli tad ekologiskom prekem domiuosi is anksto.Buvau nuejus i rasakilos pardutuve ir norejau uzsisakyti soru pagalve,bet ten man pasake,kad reikia uzsisakyti individualiai.Labai pikta buvo pardaveja .Prasiau duoti savininku telefona,bet pasake,kad su savininkais sunku susikalbeti geriau pasiieskoti kitur.
Gal zinot mamytes,kur dar prekiaujama ekologiskais rubeliais ir patalyne-ten sugrizti nesiryztu.
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2008 04 13, 22:21)
Aciu  4u.gif . Taip ir maniau, kad jos nera geresnes uz vilnones.


tikrai patarciau pirkt vilnones kelnytes, nes mes esam bande ir atprastukas (nors ne is rasakilos), bet su jom uzpakaliukas labai susunta, nes nekvepuoja odele. O va, vilnones kelnytes gerai uzrakina dregme ir odele gali kvepuot. Taigi vietoj atprastukiu, siulyciau paprastus triusikelius ir vilnones kelnytes. Jos tokios minkstutes, nepanasu, kad kandziotusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2008 05 11, 11:25)
Is tamstos prakalbu atrodo, kad pats ir esate savininkas. Labai daug reklamos buvo.


Jau jokia reklama nepades.Ten tikrai daugiau neuzsuksiu.
Pritariu Dilgynei ,perskaicius visa tema susidaro nuomone,kad si tema sukurta reklamos pagrindu ir raso patys '' SUPER" savininkai.
Atsakyti
Mes turim atprastukes iš Rasakilos, tokias veliūrines. Geras daiktas, tik vienų nepakanka, nes, netgi pakabintos šiltnamyje, džiūsta visą parą doh.gif .. Tiesa į jas reikia dėti kokį nors flanelinį įklotą (aš pasisiuvus iš paprastos flanelės, puikiai tinka).
Šios kelnaitės kažkaip man suteikia garantiją, kad viešoj vietoj nebus kokių žiauriai matomų avarijų.

Šiaip visos prekės geros, ale kaip ir prabangos dalykas, labai jau kainos neatitinka mūsų piniginių.
Pigiau galima pabandyti įsigyti per e-bay 4u.gif
Atsakyti
Teko Zaroj nusipirkti visai netyčia keletą trikotažinių marškinėlių iš organiškai užaugintos medvilnės (buvo prikabinta tokia etiketė), daugiau niekada nesu mačiusi ko nors panašaus, o užsienyje yra tinklapių, kuriuose prekiaujama ne tik ekologiškais maisto produktais, bet ir drabužiais, avalyne, namų tekstile.
Atsakyti
Ir Mango turi tokiu marskinaiciu.Vilniuje maciau.
Atsakyti
O MarkSpencer irgi lyg deklaruoja ekologiją? ir drabužiai iš perdirbto kažko ir iš natūralių organinių medžiagų ir vynai organic beigi maisto produktai?
Atsakyti