Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(Luna888 @ 2010 09 24, 12:09)
gal galit pakomentuot Utenos trikotažo eko linijos apatinius ax.gif

Turėjau pora kelnaičių ir maikių, kokybė kaip ir "paprastų", medvilnė. Tik gaila, kad kelnaitės buvo tik baltos(nežinau kaip dabar), balinti ne pribalinsi, o skalbiant visvien greit papilkėja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2010 09 24, 14:30)
Turėjau pora kelnaičių ir maikių, kokybė kaip ir "paprastų", medvilnė. Tik gaila, kad kelnaitės buvo tik baltos(nežinau kaip dabar), balinti ne pribalinsi, o skalbiant visvien greit papilkėja  verysad.gif



as siandien ziurejau, tai irgi tik balta spalva. na nusipirkau keleta pabandymui, kol pigiau.. raso, jog atitinka oeko tex 100 standarta.. rolleyes.gif
idomu, kur dar yra eko medvilnes apatiniu, apart UT ir lindexo? lindexe maciau kelnaites 29.90lt, UT pigiau. idomu, ar dar kokiose parduotuvese yra g.gif ir vyrisku taip pat.
Atsakyti
Sveikos, mamos,

norejau pasiteirauti gal kas zinot kur galima nusipirkti vilnoniu/silkiniu ekologisku drabuzeliu pigiau? Girdejau, kad keli UAB Lietuvoje gamina drabuzelius skandinavams ir parduoda savo produkcija ale su broku cia pas mus?
Gal yra koks variantas per tarpininkus?
Dekoju uz atsakyma:)
Atsakyti
QUOTE(nerizuka @ 2010 09 29, 10:40)
Sveikos, mamos,

norejau pasiteirauti gal kas zinot kur galima nusipirkti vilnoniu/silkiniu ekologisku drabuzeliu pigiau? Girdejau, kad keli UAB Lietuvoje gamina drabuzelius skandinavams ir parduoda savo produkcija ale su broku cia pas mus?
Gal yra koks variantas per tarpininkus?
Dekoju uz atsakyma:)


Tokių aš irgi norėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nerizuka @ 2010 09 29, 09:40)
gal kas zinot kur galima nusipirkti vilnoniu/silkiniu ekologisku drabuzeliu pigiau? Girdejau, kad keli UAB Lietuvoje gamina drabuzelius skandinavams ir parduoda savo produkcija ale su broku cia pas mus?

gal zinot kokia tai imone? ax.gif
Atsakyti
Ekologiški drabužiai ir ne tik, Gal teko pirkti? Kokia jūsų nuomonė?

Vėl pirkimas gatavų drabužių...

Ar nenorit kartais atitrūkti nuo gatavų dalykų?
Labai sunku ir beveik neįmanoma rasti ekologiškų drabužių, o jei yra gatavų, jų kaina tikrai yra ne karta ir ne du kartus didesnė už neekologiškų.

Aš asmeniškai, perdirbu senus drabužius ir juos persiūnu iš naujo, arba išardau senus siūlus iškalbiu ir iš naujo ką nors pasigaminu. ekologiška, nes neišleidžiat naujų atliekų į gamtą, stilinga, nes pasidarai ko nori, ir gali išliet fantaziją. smile.gif

O jei ką siūtis tai tik iš natūralios medžiagos. Lino, medvilnės ar pan, vasarą juk labai malonu nešioti, oda kvėpuoja. geriausia pirkti nedažytą, nes dažai mirtis gamtai dažniausiai, plius alergija nuo jų pasireiškia kai kada. Juk galima natūraliai dažyti su žolelėm. Ir visada unikalus kūrinys gausis smile.gif

vat šiandien buvau su mama turguje, ieškojau žiemai megztuko.... Ir ką galvojat. Visur sintetika. Plius mano dydžių nėra. Radom vieną. ir tai sumokėjom 90lt. Pasiskaičiavau, geriau jau būčiau nusipirkusi siūlus ir nusimezgusi kokio man reikia pagal norima fasoną. ir aiškios sudėties.

(ir nezyskit kad nėra laiko tokiems dalykams, mažiau sėdėkit prie pc, TV ir neleiskit laiko veltui, pvz, aš universitete per langus visada pasiimu ką daryti, ir laikas prabėga greičiau, taip pat jei važiuoji ilgai autobusu, taip pat geras užsiėmimas, aišku truputi pavojinga :} )
Atsakyti
Reeeeee, parodyk ir mums kokius esi pasisiuvusi 4u.gif

As vaikams kartais persiuvu is vilnoniu megztiniu. Ypac gerai dregme sulaikancios vilnones kelnytes, kas turi maziukus.
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2010 10 17, 23:06)
... Juk galima natūraliai dažyti su žolelėm. Ir visada unikalus kūrinys gausis smile.gif

pačiu laiku tu čia thumbup.gif būk gera papasakok kuo dažyt, nes šiom dienom sakiau tuo užsiimsiu. mat noriu žaisliuką pasiūt ir reikia spalvoto šilko gabaliukų. kokios žolės kokiom spalvom nudažo?

QUOTE(Minėja @ 2010 10 18, 09:05)
Reeeeee, parodyk ir mums kokius esi pasisiuvusi  4u.gif

As vaikams kartais persiuvu is vilnoniu megztiniu. Ypac gerai dregme sulaikancios vilnones kelnytes, kas turi maziukus.

tu irgi parodyk wink.gif ypač vilonius kur persiuvai 4u.gif aš ir esu savo paoms šį tą persiuvusi iš megztukų. vakar kaip tik vėl suvėliau keletą tam reikalui. žadu mažiukei sarafaniuką ir gal dar kelnes sumeistraut
Atsakyti
http://www11.brinkst...ai/augalai.html

aš asmeniškai iš čia išmokau smile.gif kaip dažyti augalais smile.gif
plius čia šiaip daug įdomios info apie augalus smile.gif


o dėl darbų, kai sutvarkysiu savo blogui visą info mestelsiu nuorodą, su visais darbais (kas daugiau nei pati sau uodegą pasikelsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2010 09 20, 21:25)
Aš turiu nupirkus ir jau kartelį vilkau šalmuką. Nėra storas jis, bet dvigubas, apglunda neblogai. Audinys kiek storesnis nei apatinės maikutės vilnonės. Rudeniui bus pats tas, bet kaina jų gerulė - apie 20lt smile.gif
kepurės aš turiu 785. Dar čiupinėjau 778 ir 794. Abi smagios tik viena dvigubo mezgimo, o kita su medvilniniu pamušaliuku ir vienguba. Turi jie ir kūdikėliams smagių plonyčių. Priglunda kur kas geriau nei panašios iš Ekomamos.  Dar kas man patiko, tai jų šalikėlis 732 nr. ir bačiukai vilnoniai ypač 650 nr.
ir visų tų prekių kaina sukas apie 20lt  biggrin.gif
Už poros mėnesių sulauksim dar vieno vaikiuko, tai žadu pabandyt nupirkt ir ekomedvilnės komplektėlį naujagimiams iš jų.


sakykit gal yra tos firmos firmine parduotuve, ar jus cia per tarpininkus perkat?
Atsakyti
O mes iš tų batukų 604 pirkom, baisiausiai apsivėlė jau po pirmo uždėjimo... doh.gif

O va krikštynom pirkom merino vilnos kostiumėlį, tai labai patiko. Iš pradžių vyras kaimietišku išvadino lotuliukas.gif bet kai uždėjom, jo nuomonė pasikeitė thumbup.gif nežinau kaip toliau laikys, bet per krikštynas mažasis nesušalo,nors visi kiti svečiai raudonom nosytėm vaikščiojo.
Beje, pirkau urmo bazėje, už viską sumokėjau 120 (megztukas 70, kelnės 50), o Kotrynoj megstukas virš 90 blink.gif

Megstukas toks http://www.lorita.lt...eliai-kudikiams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanėlė: 21 spalio 2010 - 07:10

 i 
Tema skirta klausimams, naudingiems patarimams, atsiliepimams ir pan., todėl skelbimai buvo ištrinti.

Skelbimams yra skirta Skelbimų lenta.
Atsakyti