Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

tatrud, grazi kepuryte smile.gif as laukiu is mociutes megztos su diiideliu bumbulu biggrin.gif

QUOTE(meduolia @ 2010 09 20, 13:52)
agpa, tai jeigu ta melyna tai ten skaitosi prie vaikishku tai nzn gal 70cm ar 80 nu kad laabai didelis irgi nebutu
o sheip tokiems mazhuliukams ten prie kudikishku irgi yra ruskoviliniu tik jie su pedutem va tas mano melynas be peduciu  ax.gif

sheip siulyciau toki kaip mano pirkt, nelabai tepasi, ne taip kaip tie visi sviesus, jeigu ka galima paraitot rankovytes ir kojytes, nu nzn man jis toks praktishkiausias atrodo, ajjj tik toki mazhiu gal sunkiau bus idet ir sauskelne pakeist, nes manishkis jau vaiksto po truputi ir pastovi, o jusiskis dar mazhius, nelabai gal, nu net nzn  ax.gif bet betkokiu atveju suneshiotumet anksciau ar veliau

aciu! vietoj reiks apsiziuret dar. labai faini man jie smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, radau intern.ka Telšių m. firma "Lorita ",pradėjo prekiaut merino vilnos ir eko medvilnės rūbeliais..gal kas jau įsigijot ? kaip kokybė? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luna888: 20 rugsėjo 2010 - 16:48
QUOTE(Luna888 @ 2010 09 20, 15:48)
Mergaitės, radau intern.ka Telšių m. firma "Lorita ",pradėjo prekiaut merino vilnos ir eko medvilnės rūbeliais..gal kas jau įsigijot ? kaip kokybė? 4u.gif



vilnos nemaciau rubeliu, eko medvilnes maciau ju keleta vaiku mieste bet kazkaip nelabai man pasirode jie. butu idomu, kur daugiau prekiaujama ju rubeliais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2010 09 20, 17:48)
Mergaitės, radau intern.ka Telšių m. firma "Lorita ",pradėjo prekiaut merino vilnos ir eko medvilnės rūbeliais..gal kas jau įsigijot ? kaip kokybė? 4u.gif


Aš turiu nupirkus ir jau kartelį vilkau šalmuką. Nėra storas jis, bet dvigubas, apglunda neblogai. Audinys kiek storesnis nei apatinės maikutės vilnonės. Rudeniui bus pats tas, bet kaina jų gerulė - apie 20lt smile.gif
kepurės aš turiu 785. Dar čiupinėjau 778 ir 794. Abi smagios tik viena dvigubo mezgimo, o kita su medvilniniu pamušaliuku ir vienguba. Turi jie ir kūdikėliams smagių plonyčių. Priglunda kur kas geriau nei panašios iš Ekomamos. Dar kas man patiko, tai jų šalikėlis 732 nr. ir bačiukai vilnoniai ypač 650 nr.
ir visų tų prekių kaina sukas apie 20lt biggrin.gif
Už poros mėnesių sulauksim dar vieno vaikiuko, tai žadu pabandyt nupirkt ir ekomedvilnės komplektėlį naujagimiams iš jų.
Atsakyti
inc, kokie faini rubeliai, o kur pirkai ar pirksi???
to shalikelio "apykakles" jau noriu, pirstiniu verkiant reikia ir baciukai nepakenktu
Atsakyti
tikrai faini atrodo, kazi kur galima isigyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 09 20, 23:08)
tikrai faini atrodo, kazi kur galima isigyt g.gif

Aš emeilu užklausiau,tai parašė ka daugumoje vaikiškų rūbelių parduotuvėse(Čipolinas,vaikų miestas ir tt...) mirksiukas.gif
Atsakyti
eina sau kaip pasiutau doh.gif parašiau didžiausią traktaką kokius rūbelius esu nupirkus ir dingo mano rašinys

nu bandysiu pakartot..
tuos Lorita rūbelius bent jau Ukmergėj galima įsigyt universalinėj pardėj, bet karts nuo karto susikoperuoja mamos vietinės ir padaro tiesiogiai užsakymą iš fabriko. Yra lyg moteris kuri iš ten ir paima. Gal įmanoma paskambinus paklaust ar tarkim konkrečiam mieste kas prekiauja g.gif

Meduolia, o tas kombikas per išpardavimus ženkliai pigiau būna? galvoju gal man irgi reiktų dabar pačiam mažiausiam leliukui?

Dar labai dėkui už Vegatekso nuorodą. Padariau ir aš užsakymą savaitgalį smile.gif

Na o dabar bandysiu papasakot ką mano šeimyna nešioja ir kas man labai patinka.
Savo devynmetei jau kelinti metai parūpinu po apatinę maikutę trumpom rankovėm. Šiais metais nupirkau is Ekomama Cosilana vilnos su silku maišytą, o prieš tai turėjo Engel iš Rasakilos irgi su šilku, tai jau net ir po savaitės nešiojimo matau, kad ta senoji smagesnė buvo. Dar turiu Janus ilgom rankovėm merino apatinę nupirkus iš dėvėtų rūbų už 3lt, tai tą namie tampo ir turiu pasakyt, kad tikrai kokybė liuksiška
Dar šiai žiemai noriu nupirkt golfuką kokį, bet kol kas neradau. Jei matėt parekomenduokit kas, ok? wink.gif
ir šaliką, nes laringitas vis kabinėjas user posted image

Savo dvimetinukei turiu trumpom rankovėm apatinę maikutę Hocosa firmos. Liuks nešiojasi. Jau trečią sezoną pradėjom. Turim ilgom rankovėm apatinę maikutę Jaunylis latvių gamybos, bet man nelabai patinka ilgom rankovėm, nes vis sumerkia kur nors ir tenka plaut.
Pernai nešiojo veltos vilnos kostiumėlį Engel iš Rasakilos ir šiemet galvoju ar vėl nenupirkus, nes toks superinis man jis. Nei vienas vilnonis rūbelis taip nešildė kaip šitie, o mes gyvenom išskirtinai vėsiom sąlygom
user posted image
Turiu dar ir kombinzoną iš tos pačios serijos nuo pernai, bet man jis nėr toks reikalingas kaip atskirų dalių. Mielai susikeisčiau su kuo biggrin.gif
user posted image
Dar turim pernykštį megztuką iš Lana care user posted image . Neblogas, bet toks daugiau pasipuošimui, nes mygom susitepa kai toks šviesus, o ir ta iškirptė mane truputį siutina.
Šiemet galvoju, kad gal nupirksiu į lauką eit iš Lana care user posted image tokias , bet norėčiau ir kaip tymkes kokias, kad ir su sijonuku gražiai atrodytų. Mat į darželį pradėjo eit. Tik nežinau ar ko panašaus yra pirkt?

O šiaip visiems šeimos nariams perku dar Spartos ir latvių gamybos apatinius ir Skinijos bei dabar dar Vegatekso kojines vilnones
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2010 09 20, 23:18)
Pernai nešiojo veltos vilnos kostiumėlį Engel iš Rasakilos ir šiemet galvoju ar vėl nenupirkus, nes toks superinis man jis. Nei vienas vilnonis rūbelis taip nešildė kaip šitie, o mes gyvenom išskirtinai vėsiom sąlygom
user posted image
Turiu dar ir kombinzoną iš tos pačios serijos nuo pernai, bet man jis nėr toks reikalingas kaip atskirų dalių. Mielai susikeisčiau su kuo  biggrin.gif
user posted image


oj, mes ta megztini kur shone sagutes medines turejom pernai ziema, manishkis dar buvo naujagimis, tai man jis visai nepatiko, kaip greit jis man susipumpuravo nors skalbiu viska su sonetu ir dar impregnuoju lanolinu tipo kad geriau neshiotusi, zhodziu mano naujagimis kur tik mamos pienuka valge ir daznai tikrai neskalbdavau as to megztuko, bet sugebejo sitaip sita megztini sudevet kad man jis daba schmoll.gif nu aisku jis ir mazhas mums nes ten 62-68 dydis, bet toks pasitases, itartinai trumpas ir platus doh.gif tikrai netoks purutis kaip fotkeje ir ilgai toks nebuvo, iskart po antro kokio skalbimo dingo jo tas purumas unsure.gif
nu aisku mes ji ir neshiojom diena is dienos, bet kaip tasyk man ji mano mama padovanojo mazhiui tai sumokejo berods 90 lt, tikrai tokio nebepirkciau unsure.gif

inc o visi kiti tavo isvardinti skamba puikiai biggrin.gif ant shito megztinio tik esu labai pikta, nes brangus o atitarnavo nekazin ka ir perleisti jau butu geda, nebent uz dyka, ka jau kalbeti apie kitus rubelius, kur po neshiojimo dar gali dali isleistu pinigeliu susigrazinti parduodama kitoms mamytems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2010 09 21, 11:08)
oj, mes ta megztini kur shone sagutes medines turejom pernai ziema, manishkis dar buvo naujagimis, tai man jis visai nepatiko, kaip greit jis man susipumpuravo nors skalbiu viska su sonetu ir dar impregnuoju lanolinu tipo kad geriau neshiotusi, zhodziu mano naujagimis kur tik mamos pienuka valge ir daznai tikrai neskalbdavau as to megztuko, bet sugebejo sitaip sita megztini sudevet kad man jis daba  schmoll.gif nu aisku jis ir mazhas mums nes ten 62-68 dydis, bet toks pasitases, itartinai trumpas ir platus  doh.gif tikrai netoks purutis kaip fotkeje ir ilgai toks nebuvo, iskart po antro kokio skalbimo dingo jo tas purumas  unsure.gif
nu aisku mes ji ir neshiojom diena is dienos, bet kaip tasyk man ji mano mama padovanojo mazhiui tai sumokejo berods 90 lt, tikrai tokio nebepirkciau  unsure.gif

inc o visi kiti tavo isvardinti skamba puikiai  biggrin.gif ant shito megztinio tik esu labai pikta, nes brangus o atitarnavo nekazin ka ir perleisti jau butu geda, nebent uz dyka, ka jau kalbeti apie kitus rubelius, kur po neshiojimo dar gali dali isleistu pinigeliu susigrazinti parduodama kitoms mamytems  smile.gif

o mes toki megstuka turejom. labai jis mums jau patiko, nesiojom, dziaugiames ir dar dabar kaip naujas atrodo. gal jums nekokybiskas pasitaike net nzn g.gif va dabar ji ir pardavineju, norejusi pirkt mamyte dingo tai tuoj atnaujinsiu skelbimuka.parduotas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristen: 22 rugsėjo 2010 - 15:18
beje mergytės gal galit pakomentuot Utenos trikotažo eko linijos apatinius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luna888: 24 rugsėjo 2010 - 11:10
jau leksit i maxima pirktis? biggrin.gif
nzn nebandziau, bet planuoju kol akcija yra isbandyti
Atsakyti