Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(garbanėlė @ 2010 09 16, 16:26)
Ir jos tikriai puikiai nešiojasi  thumbup.gif turiu tas storesnes (rašo ten lyg pliušinės, bet jos paprastos frotinės), tai ištraukiau dabar antram leliui - puikiausiai  atrodo, tik patarčiau skalbt išverstas - neapsiburbuluoja  mirksiukas.gif beje, sm yra kas tikrai brangiau jas pardavinėja
ups, bet tos pliušinės jau nebeokologiškos  blush2.gif


as irgi pirkau tu pliusiniu-frotiniu, nes pas mus namie salta.
Atsakyti
idomu, kokius rubelius mazyliams renkat ziemai? kokie praktiskiausi?
Atsakyti
as dabar uzsipirkau tokius:

per is pardavima is rasakilos nusipirkau va ka ax.gif

user posted image
melyna

user posted image
melyna

user posted image

cia aisku viskas po namus arba vietoj treningiuko, nes ziemai dar pukinio kombiko laukiam thumbup.gif

poto is mamytes vienos perpirkom

user posted image

user posted image

user posted image

tureciau issitekt biggrin.gif
pedkelnes paprastas lietuviskas skinijos pirkausi
dar reiktu pirstiniu, pirksiu kai to shilto kombiko sulauksiu, reik priderint ax.gif




Atsakyti
meduolia, tai va kas man pries nosi nugribe tuos rubiukus is forumietes vienos hihihi.gif

mes marskinukus tokius dryzuotus turim tik melynus ir kelnytes prie marskineliu melynas, tai namie labai thumbup.gif salmuka ir tas ilgaklesnes irgi turim, labai smagiai nesiojasi, o vat to kombinezoniuko ar kaip ji pavadint tai neipirkau, pagailejau pinigu, bet dabar gaila, kad nuolaida nepasinaudojau, butu labai gerai vaikui thumbup.gif
noretusi dabar vilnones glaustinukes rolleyes.gif norisi, kad prie odeles tik naturalus pluostas liestusi vaikuciui.
Atsakyti
[quote=meduolia,2010 09 19, 11:40]
as dabar uzsipirkau tokius:

per is pardavima is rasakilos nusipirkau va ka ax.gif

user posted image
melyna

Sis daiktas - tiesiog stebuklas. Negalekite, mamytes, jam pinigeliu! Mano sunus buvo dar visiskai mazas ir as nupirkau pati didziausia kombinezona 100 cm ugiui. Uzraitojom ir vilkejome, taciau jau 3 ziema tai musu nepamainomas rubas. Maniskiui jau beveik 4 metai, o kombis kaip naujas ir dar viena ziemuze mums tarnaus.
Tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
o tie kombinezonai storos vilnos? pvz lyginant su marskineliais tais dryzuotais, kiek kartu storesne? kaip as gundaus nupirkt maziui wub.gif wub.gif

idomu, ar mamos sau irgi eko rubelius renkasi ar tik maziesiems?

gal kas uzsienio parduotuvese perkat? gal iseitu jungtis kada kelioms, gal pigiau butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 09 19, 21:53)
o tie kombinezonai storos vilnos? pvz lyginant su marskineliais tais dryzuotais, kiek kartu storesne? kaip as gundaus nupirkt maziui  wub.gif  wub.gif

idomu, ar mamos sau irgi eko rubelius renkasi ar tik maziesiems?

gal kas uzsienio parduotuvese perkat? gal iseitu jungtis kada kelioms, gal pigiau butu  g.gif

Kombinezonas storas, net nelyginciau su tais skystais dryzuotais marskineliais.
Mes pamegome Janus rubus. Sau ir vaikui perku per tarpininkus.
Beje, Janus salmukas yra dvigubas, todel tikrai siltesnis uz Ruskovilos (kaina ta pati).
Neskelbsiu viesai mamytes, kuri padeda apsiprekinti Norvegijoje, duomenu. Kam idomu, prasom i AZ.
Atsakyti
bim-bam, tas kombikas toks pat kaip tol ilgakleshnes ruskovilos kelnaites thumbup.gif storas, tie marskineliai visis tokie kaip po apacia, o tas kombikas tai liux, manishkiui shliauzhiot po namus ypac, nes namuose chaladilnikas unsure.gif

jo nugriebiau, o ka flirt.gif biggrin.gif

sau tai nieko neperku is tu brangenybiu blush2.gif neuztenka litu, viskas tik mazhyliui eina kas geriausia doh.gif

as gal bandysiu kada irgi per tarpininkus, bet kazkaip neturiu as tam laiko doh.gif nors rasciau, jeigu maziau SM pliurpciau cool.gif

man Janus kazko nelabai tokie lyg trauktis megstantys unsure.gif ruskovilos tai man taip nesitraukia tie rubai ir apglunda grazhiau, o del shalmuko storio tai man ruskovilos pats tas, kol neshalta tai liux, poto kai shalciau tai kombiko kapishona uzdesiu, arba ant virshaus dar viena kepuryte ax.gif

nors mano nera aukstaugis vaikas, gal koks 75 cm jau yra, bet as ta kombika melyna pirkau 90 cm, atraitavau pora syk rankoves ir kojas ir gerai thumbup.gif taip pat ir su tomis kelnaitemis ilgakleshnemis darau ax.gif vienas turim 80 cm tai pats tas, o daba tas 90 cm nupirkau
Atsakyti
tai visgi ant virsaus salmuko ziemai kepuryte teks det.. oo, aciu meduolei-atsakyma radau! o rudeniui tik su juo ne per salta?
gundaus ir as mazyliui kombinezona ta melynaji imt rolleyes.gif dbr vyrutis 54cm, iki ziemos dar pauges, kazin kokio dydzio verciausia pirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2010 09 20, 12:53)
tai visgi ant virsaus salmuko ziemai kepuryte teks det.. oo, aciu meduolei-atsakyma radau! o rudeniui tik su juo ne per salta?
gundaus ir as mazyliui kombinezona ta melynaji imt rolleyes.gif dbr vyrutis 54cm, iki ziemos dar pauges, kazin kokio dydzio verciausia pirkt? g.gif

Rudeniui tikrai uztenka ir Ruskovilos salmuko. Ziema drasiai rengiau dviguba Janus salmuka. Aisku, kai buvo -25, tai ir gaubta ant virsaus.
Siemet turesiu grazesni sprensima, jei ziema bus salta. Ant salmuko uzdesiu Janus kepuryte. Liuks! thumbup.gif
Musu tokia tik rastai kitokie...
user posted image
Atsakyti
kokia grazhi kepure bigsmile.gif thumbup.gif as kazka tokio stilingesnio irgi dar pasiieskosiu biggrin.gif

agpa, tai jeigu ta melyna tai ten skaitosi prie vaikishku tai nzn gal 70cm ar 80 nu kad laabai didelis irgi nebutu
o sheip tokiems mazhuliukams ten prie kudikishku irgi yra ruskoviliniu tik jie su pedutem va tas mano melynas be peduciu ax.gif

sheip siulyciau toki kaip mano pirkt, nelabai tepasi, ne taip kaip tie visi sviesus, jeigu ka galima paraitot rankovytes ir kojytes, nu nzn man jis toks praktishkiausias atrodo, ajjj tik toki mazhiu gal sunkiau bus idet ir sauskelne pakeist, nes manishkis jau vaiksto po truputi ir pastovi, o jusiskis dar mazhius, nelabai gal, nu net nzn ax.gif bet betkokiu atveju suneshiotumet anksciau ar veliau
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2010 09 20, 10:21)
*bim-bam, tas kombikas toks pat kaip tol ilgakleshnes ruskovilos kelnaites  thumbup.gif storas, tie marskineliai visis tokie kaip po apacia, o tas kombikas tai liux, manishkiui shliauzhiot po namus ypac, nes namuose chaladilnikas  unsure.gif

**jo nugriebiau, o ka  flirt.gif 

***sau tai nieko neperku is tu brangenybiu  blush2.gif neuztenka litu, viskas tik mazhyliui eina kas geriausia 


****o del shalmuko storio tai man ruskovilos pats tas, kol neshalta tai liux, poto kai shalciau tai kombiko kapishona uzdesiu, arba ant virshaus dar viena kepuryte



*kaip as gundaus tuoms kombinezonu wub.gif kazi jeigu maniskio ugis apie 84cm, tai ar 100cm nebus labai didelis? sakau dabar atraicius rankoves ir kelnytes gal butu gerai, o kazi ar ir kitai ziemai tas 100cm butu tinkamas g.gif neisivaizduoju koks vidutinis ugis butu 2.5 metuku vaiko blush2.gif

** greit prasisukai cool.gif

***va va ir pas mus taip - viskas kas geriausia mazyliui, ale ir sau noretusi kazko, bent jau kas prie kuno lieciasi is naturalesnio pluosto kad butu g.gif tik jauciu kainos doh.gif

****mes ana ziema su tokiu salmuku pravaiksciojom, kai labai salta buvo dejau ant virsaus savo megzta vilnone kepuryte, bet siaip tai nebutina ji, jeigu kombinezono kapisona storas. dabar gal irgi numegsiu kokia kepuryte ir bus pats tas per salcius.
tiesa, ir kelnytes ilgaklesnes ana ziema visa pranesiojom po kombinzonu, net jei kartais ir vienkartines sauskelnes segdavau, tos kelnytes vietoj pedkelniu labai thumbup.gif man patinka kad liemuo ilgas, tai vos ne iki pazastyciu uztempt galima, silta vaikui, gerai.

tiesa, is tu eko vilnos siulu, kur Rasakiloj yra pirkt, beveik baigiau megzti vaikui liemene, tai tokia silta atrodo bus thumbup.gif ir liemenei uzteko vieno to 100g siulu ritinelio su trupuciu.


Tatrud, kokia kepuryte miela wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bim-bam: 20 rugsėjo 2010 - 13:16