Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 19:24)
Aš "Lindex" pirkau būtent organinės medvilnės 'maikutę' - tokią ilgą ir labai gražios turkio spalvos..vietoj naktinukų nešioju thumbup.gif


aš irgi Lindexe maikutę nusipirkau. Labai pigiai, juodą, ilgoką - organinės medvilnės thumbup.gif
Atsakyti
na ryt reiks zygiuot i Lindexa apsiziuret bigsmile.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 08 23, 22:30)
na ryt reiks zygiuot i Lindexa apsiziuret  bigsmile.gif
dekui  4u.gif


Butinai papasakok ka gero rasi vaiku skyriuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 24, 09:26)
Butinai papasakok ka gero rasi vaiku skyriuj  smile.gif



na siandien buvau, bet ziurejau tik kojinytes ir pedkelnes (mat mazajam mano ne itin patinka aprduotuvese, tai greit suktis reikia), bet organines medvilnes nieko neradau is vaikisku verysad.gif cia Siauliuose, gal Vilniuje didesnis pasirinkimas... noretusi rudeniui ziemai poedkelnyciu papirkt, bet norisi eko medvilnes, ale nezinau kur rast.. o siaip vaikisku rubeliu eko medvilnes yra, va drauge dzemperiuka suneliui savo pirko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 08 24, 13:30)
na siandien buvau, bet ziurejau tik kojinytes ir pedkelnes (mat mazajam mano ne itin patinka aprduotuvese, tai greit suktis reikia), bet organines medvilnes nieko neradau is vaikisku  verysad.gif  cia Siauliuose, gal Vilniuje didesnis pasirinkimas... noretusi rudeniui ziemai poedkelnyciu papirkt, bet norisi eko medvilnes, ale nezinau kur rast.. o siaip vaikisku rubeliu eko medvilnes yra, va drauge dzemperiuka suneliui savo pirko  smile.gif


Eko medvilnes pedkelnyciu yra Rasakilos e-parduotuvej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 24, 19:19)
Eko medvilnes pedkelnyciu yra Rasakilos e-parduotuvej  4u.gif



dekui bigsmile.gif

kaip tik ruosiuos vel is ten uzsisakyt. ale kad tos pedkelnytes ten vilna/medvilne, turbut todel tokia kaina... unsure.gif
Atsakyti
sveikos!
lyg ir niekas dar neminėjo, kad tokių rūbelių galima nusipirkt Laredoute parduotuvėj. Aš paskutinį kartą iš ten užsisakinėdama prigriebiau sau ir vyrui po pižamą. Jau savaitė kaip nešioju ir atsidžiaugt negaliu koki ji man faina smile.gif
Dar pirkau ir tympes sau , bet dar nespėjau panešiot.

http://www.laredoute...PRICE_ASCENDING
Atsakyti
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 24, 11:26)
Butinai papasakok ka gero rasi vaiku skyriuj  smile.gif

Vilniuje Lindexo parduotuveje savo vaikui pastoviai perku pizamas is Biomedvilnes. Virsutine dalis, marskineliai buna tokie grazus, kad nesiojame tiesiog, kaip virsutini rubeli. Kalbu apie kolekcija su Emiliu (pasaku personazas).
Dar buna kelnaiciu.
Sekmes visoms paieskose! biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkom silko-vilnos glaustinuke. Tikrai labai miela lengvute ir silta. O kaip tie grynos merino vilnos drabuzeliai - nekanda? Man kiek siurkstoki pasirode. Ar ju skirtingu buna?
Atsakyti
Sugrisiu prie Lindex'o eko medvilnes rubeliu aptarimo.
Savaitgali nupirkau merginai bodziuku is eko medvilnes, bet man sukele siokiu tokiu abejoniu. Pirmiausia, tai kaina lygiai tokia pati kaip ir ne eko medvilnes bodziuku (29Lt), o kita - uzrasas ant etiketes. Taip, ant etiketes puikuojasi uzrasas "Organic cotton by Lindex", bet paskaiciau kitoj pusej mazom raidytem, o ten raso: "Sio drabuzio sudetyje yra ekologiskos medvilnes, isaugintos be cheminiu kovos su kenkejais priemoniu ir dirbtiniu trasu". Tai pasakymas, kad sudetyje yra eko medvilnes, reiskia, kad ne grynai is eko medvilnes rubeliai? O koks procentas eko juose, tai nutylima.
Tai kazin kaip is tiesu su tuo Lindex'u g.gif ? Gal ten koks 10% eko, o kita dalis ne eko, tada suprantu kad kaina tokia pati..
Atsakyti
QUOTE(butybe @ 2010 09 05, 22:13)
Nusipirkom silko-vilnos glaustinuke. Tikrai labai miela lengvute ir silta. O kaip tie grynos merino vilnos drabuzeliai - nekanda? Man kiek siurkstoki pasirode. Ar ju skirtingu buna?


Na man asmeniskai tie vilnos-silko labiau patinka, nors mano maziukas nesipriesino ir pries tuos merino vilnos.
Atsakyti
QUOTE(rasakele @ 2010 09 06, 15:25)
Na man asmeniskai tie vilnos-silko labiau patinka, nors mano maziukas nesipriesino ir pries tuos merino vilnos.


Pritariu, po truputi ruosiames ziemai ir jau bandom viena kita eko rubeli. Tikrai zymiai maloniau mazyli jais rengti nei iprastiniais. Siandien nedrasiai apvilkau grynos merino vilnos glaustinuke, bet lyg ir nieko. Gal kudikiai kitaip nei suauge reaguoja. Juk ka tik gimusiems jau vilnones kojinytes mauna.
Dar turiu viena silta kostiumeli grynos vilnos parasyta "pure new wool", suomiu gamybos. Vistiek nedrasu, na negi negrauzia g.gif
Dar labai domiuosi, gal kas nesiojat medicininio silko drabuzelius? Sako labai gerai esant atopiniam dermatitui. Mums kortelej irasyta si beda. Bet dabar rimtesniu bedu nebeturim aciu Die, bet kojyciu odele sausoka.
Atsakyti