Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(Kyvis @ 2010 05 10, 15:21)
Sakyciau kaip eko medvilnes, tai kainyte labai gera. O cia lietuviai gamina, ar atveztiniai lorita.lt?


Raso Telsiai bet is tikro tai nzn as kazkaip galvojau kad jie lenkiski bet pasirodo lietuviai.

P.s. Gal kas norit parduoti silkiniu kepuraiciu ir vilnoniu bodziuku vis dar ieskau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(belle femme @ 2010 06 01, 16:02)
o jeigu pvz su 10% nuolaida?

aš turiu kortelę su 10% nuolaida Rasakila, galvoju dar kažką apsipirkti prieš gimstant leliukui, na kokį liepos vidurį.
jei bus norinčių - galiu kažką nupirkti wink.gif
galbūt, kai jau ruošiuos važiuoiti ten, parašysiu čia wink.gif.
jei kam tinka toks metas (liepos  vidurys - II pusė) - prisijugsite.
jei daug imsim, gal didesnę nuolaidą padarys  blush-anim-cl.gif .... norėčiau bent  biggrin.gif
Papildyta:
gal kas naudojate tokius?

ar pasitvirtino? bent kasdienai?
nuoroda


O gal ne paslaptis kaip gavote nuolaidų kortelę? ax.gif nes aš ne kartą Rasakiloj pirkau ir už didesnes sumas, bet nepasiūlė niekad nuolaidų kortelės g.gif dabar ruošiuos ek. Ruskovilos pataliukus vaikui užsisakyt, ten beveik 600 lt. tai visai norėtųsi kokios nuolaidėlės ax.gif
Atsakyti
oho, sakot g.gif
turiu, einu saugiai padėsiu hihihi.gif
gavau renginy.

man ydomu, o internete kainos ir parduotuvėje perkant vienodos g.gif

jei kalbate apie šilkinę patalynę, tai aš sūnui krikštynos užsiprašius buvau, ir pamenu pati ieškojau dar kur pigiau, kad dovanotojam nesivargint.
tai radom Kaune (mes iš Vilniaus)
pagooglinkit labiau.

del rubeliu ir kitko, manau pigiau nera niekur unsure.gif nei Rasakiloj

o jei nerasit, tai su mano turima nuolaida galėsim nupirkti wink.gif nu bent 10% ir tai pinigai wink.gif
Papildyta:
žiūriu yra * biggrin.gif
su šiuo kuponu vaikiškiems drabužėliams, apklotam, nešioklėms ir medžiaginėms sauskelnėms nuolaida 10%
tai netgi sau kaipir nieko nenusipirsiu doh.gif nu jooo. skregos jie ten sad.gif
ir žaisliuką norėjau vieną sad.gif

turiu dar Tindi rindi 15%
ir Núkas 20%
pirmiems apsipirkimams nuolaidas.
ten irgi yra ekologiškų bent jau LanaCare prekių smile.gif

irgi žadu išnaudoti.
aišku visur negalioja akcijinėms nuolaida.

dabar žiūriuosi kur kas pigiau kainuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belle femme: 01 birželio 2010 - 20:15
QUOTE(belle femme @ 2010 06 01, 20:13)
oho, sakot  g.gif
turiu, einu saugiai padėsiu hihihi.gif
gavau renginy.

man ydomu, o internete kainos ir parduotuvėje perkant vienodos g.gif

jei kalbate apie šilkinę patalynę, tai aš sūnui krikštynos užsiprašius buvau, ir pamenu pati ieškojau dar kur pigiau, kad dovanotojam nesivargint.
tai radom Kaune (mes iš Vilniaus)
pagooglinkit labiau.

del rubeliu ir kitko, manau pigiau nera niekur unsure.gif nei Rasakiloj

o jei nerasit, tai su mano turima nuolaida galėsim nupirkti wink.gif nu bent 10% ir tai pinigai wink.gif
Papildyta:
žiūriu yra * biggrin.gif
su šiuo kuponu vaikiškiems drabužėliams, apklotam, nešioklėms ir medžiaginėms sauskelnėms nuolaida 10%
tai netgi sau kaipir nieko nenusipirsiu  doh.gif  nu jooo. skregos jie ten sad.gif
ir žaisliuką norėjau vieną sad.gif

turiu dar Tindi rindi 15%
ir Núkas 20%
pirmiems apsipirkimams nuolaidas.
ten irgi yra ekologiškų bent jau LanaCare prekių smile.gif

irgi žadu išnaudoti.
aišku visur negalioja akcijinėms nuolaida.

dabar žiūriuosi kur kas pigiau kainuoja  rolleyes.gif


Va va, sakau, skūpūs jie su nuolaidom, nors man patinka jų parduotuvė, gal todėl, kad kai pagimdžiau buvo viena pirmųjų, kuri prekiavo skalbiamais vystykliukais... draugė, perkanti ekologiškus rūbelius sūneliams sakė, jog Ekomamoj pigiau nei Rasakiloj... aš dar nežiūrėjau ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolančiukė: 01 birželio 2010 - 20:59
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 06 01, 21:58)
Va va, sakau, skūpūs jie su nuolaidom, nors man patinka jų parduotuvė, gal todėl, kad kai pagimdžiau buvo viena pirmųjų, kuri prekiavo skalbiamais vystykliukais... draugė, perkanti ekologiškus rūbelius sūneliams sakė, jog Ekomamoj pigiau nei Rasakiloj... aš dar nežiūrėjau ..

pažiūrėjau, kad asortimentas čiut kitoks,
na savo vyresnėliui tai radau ko ir net ko rasakiloj nėra.

na, įdomu kaip gauti nuolaidą Ekomama.lt g.gif biggrin.gif
Atsakyti


Sveikos, kaip tik ieskojau merinoru vilnos apklotelio, ir bandziau surasti alternatyva siek tiek pigiau..

Idomu butu ar domintu rankom megztas apklotelis is ekologiskos merinosu vilnos, beja kolkas atlieku rinkos tyrima galutine kaina galesiu pasakyti kita savaite.
Atsakyti
Liepos mėnesį ekologiškų prekių parduotuvėje "RASAKILA" su OMNI ID 15% nuolaida flanelės ir kilpinėms sauskelnėms, bei visiems 100 proc. vilnoniams gaminiams.


Parduotuvė "Rasakila": V. Gerulaičio 1, Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 07 14, 14:32)
bei visiems 100 proc. vilnoniams gaminiams.
Parduotuvė "Rasakila": V. Gerulaičio 1, Vilnius



Ruskovila rubeliams taikoma 15 proc nuolaida ? Bet cia tik Vilniuje, perkant internetu nuolaida netaikoma?
aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2010 07 15, 10:28)
Ruskovila rubeliams taikoma 15 proc nuolaida ? Bet cia tik Vilniuje, perkant internetu nuolaida netaikoma?
aciu  smile.gif

čia su Omni ID kortele ta nuolaida parašė juk - vilnoniams 4u.gif

bet visvien fainiai nors tiek thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belle femme: 15 liepos 2010 - 09:58
As siandien kaip tik Kaune buvau ju atstovybeje.. tai kai uzklausiau apie akcijas ar nuolaidas, tai sake net nesitiketi verysad.gif teks jauciu pinigine vis delto patustinti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2010 07 15, 14:42)
As siandien kaip tik Kaune buvau ju atstovybeje.. tai kai uzklausiau apie akcijas ar nuolaidas, tai sake net nesitiketi  verysad.gif  teks jauciu pinigine vis delto patustinti  verysad.gif

ta prasme... ?
atvažiuokit i Vilniu, susiraskit kas turi Omni ID kortele ir kažką, bent vilnos gaminių nusipirksite, aš netyčia radau, studijavau kaip čia tą koretelę išnaudoti tinkamai, nes kažkaip vis laisvalaikį visur naudojam....

na matyt jiems užtenka pirkimo...
šiaip yra eko parduotuvių ir kitų, palyginus kainas, galima susipirkti norimus daiktelius pigiausiomis kainomis.
kaip ekomama, baroca pvz.

dar yra siuntimas iš užsienio parduotuvių, paieškotite, manau mamos patars kur pigiau nuspirkti - na ko jūs ieškote.
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 07 16, 08:49)

Ne tiesiog, siaip artimiausiu laiku i Vilniu kelioniu nenusimato, o specialiai vaziuot - ant kuro tas pats iseis, ka as nuolaida gauciau.. o siaip kiek ziurinejausi LT parduotuves, tai Rasakiloje man pasirode pigiausiai.. uzsienio parduotuviu, prisipazinsiu, dar gerai nestudijavau, bet irgi pigiau neradau.. jeigu zinot koki puslapiuka - pasakyciau dideliausia aciu uz pasidalinima biggrin.gif o siaip ieskau kombinezono, kelnyciu, marskinuku ir kepuriuko 4u.gif
Atsakyti