Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

KOKIA IDOMI TEMA, NEBUVAU GIRDEJUS APIE TOKIU RUBUS blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
[quote=tatrud,2010 02 26, 15:36]
Ieskau silkines kepures naujagimiui. Gal kas isaugote? Aciu
[/quo

Mano mazylis jau isaugo viena tokia, pirkom jau didesne. Nuostabi kepuraite, visiems rekomenduoju.. Kaip tik planuoju parduoti ta mazesne. Dydis 3-6 men, bet galima ir anksciau, surisant virsuje kepuraites pertekliu kaspineliu.
Atsakyti
Sveikos mamytes,turiu jums toki klausimuka,noriu ir as nors kiek gyventi kitaip ir dirbti del tikslo,kadangi esu siuveja ieskau budu siuo keliu,tad klausiu ar jus pirktumet ranku darbo originalius ir madingus rubelius is naturaliu audiniu na linas medvilne ,vilna zinoma negali buti tikras kaip ji pagaminta.Platinciau gal per skelbimus ,susikurciau bloga,na nezinau ar aiskiai parasiau,zodziu laukiu jusu nuomones.
Atsakyti
QUOTE(Lliucija6 @ 2010 04 22, 20:21)
Sveikos mamytes,turiu jums toki klausimuka,noriu ir as nors kiek gyventi kitaip ir dirbti del tikslo,kadangi esu siuveja ieskau budu siuo keliu,tad klausiu ar jus pirktumet ranku darbo originalius ir madingus rubelius is naturaliu audiniu  na linas medvilne ,vilna zinoma negali buti tikras kaip ji pagaminta.Platinciau gal per skelbimus ,susikurciau bloga,na nezinau ar aiskiai parasiau,zodziu laukiu jusu nuomones.


Labas,
as kaip tik ir ieskau, ypac vasarai is lino, rubeliu pasiutu ir is kokybisku medziagu, ir skoningai apipavidalintu, nes dabar pvz. mergaitems beveik nieko be rekianciu ruzavu su kvailom aplikacijom neimanoma rast. Aisku reiktu suderint kazkaip, kad ir rubas butu kaip rubas, ir kaina nebutu be proto unsure.gif O jus siutumet tik is lino ir medvilnes, ar ir is trikotazo? Nes juk vaikams pagrinde trikotazas, tik karstom dienom linas, kartunas, perkelis.
Atsakyti

QUOTE(Lliucija6 @ 2010 04 22, 20:21)
Sveikos mamytes,turiu jums toki klausimuka,noriu ir as nors kiek gyventi kitaip ir dirbti del tikslo,kadangi esu siuveja ieskau budu siuo keliu,tad klausiu ar jus pirktumet ranku darbo originalius ir madingus rubelius is naturaliu audiniu  na linas medvilne ,vilna zinoma negali buti tikras kaip ji pagaminta.Platinciau gal per skelbimus ,susikurciau bloga,na nezinau ar aiskiai parasiau,zodziu laukiu jusu nuomones.



Mielai apvilkciau savo mergytei lino suknele ar sarafanuka karsta vasaros diena thumbup.gif . Manau tikrai atsirastu pirkeju. O gal jau kazka panasaus turit pasiuvus? Butu idomu pamatyti. Parduotuves tikrai atstumia su tais neskoningais roziniais rubeliais.. Akys pacios nusisuka doh.gif
Atsakyti
Dekui merginos ,kad domites,kol kas daug laiko tam skirti negaliu,kai turesiu pavyzdziu ikelsiu.
Atsakyti
Sveikos mamos,

Pernai vaikui buvau nupirkus štai tokią palaidinę:
http://www.cambridge...products_id=322
Ji labai gerai buvo per karščius, kelionėse. Norėjau nupirkti tokią pat šiai vasarai, bet dydžių nėra sad.gif
Gal žinot, matėt kur nors tokių pirkt? Čia rašo, kad šilko, bet atrodo kaip drobelė. Rasakiloj šilkiniai marškinėliai yra, bet nuotraukoj jie panašūs į apatinius, o ir kaina kosminė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2010 05 06, 22:55)
Sveikos mamos,

Pernai vaikui buvau nupirkus štai tokią palaidinę:
http://www.cambridge...products_id=322
Ji labai gerai buvo per karščius, kelionėse. Norėjau nupirkti tokią pat šiai vasarai, bet dydžių nėra sad.gif
Gal žinot, matėt kur nors tokių pirkt? Čia rašo, kad šilko, bet atrodo kaip drobelė. Rasakiloj šilkiniai marškinėliai yra, bet nuotraukoj jie panašūs į apatinius, o ir kaina kosminė  doh.gif

Turejom tokia palaidine ir kelnytes. Pirkau is ju, kitur nemaciau tokio daikto. Ji tikrai silkine- bourette silkas (atrodo kaip drobe) mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau pasidalinti atradimu, Laurita pradejo gaminti serija is ekologiskos medvilnes, nupirkau komplektuka busimam mazyliui, visai niek o ir kaina gerokai priimtinesne nei silkiniu ir vilnos.
Bet vistiek dar ieskau silkines kepuraites ir vilnos bodziuko saltesnems dienoms jei ka siulykit i AZ.
Atsakyti
Tu turi omeny firma "Lorita" ? Ieskau ieskau Laurita, galvojau cia nikas SM lotuliukas.gif Sitas komplektas? http://lorita.lt/Ekologiska-medvilne
Pasidalink, kokia kaina ? bigsmile.gif

QUOTE(ievalen @ 2010 05 07, 11:04)
Sveikos, norejau pasidalinti atradimu, Laurita pradejo gaminti serija is ekologiskos medvilnes, nupirkau komplektuka busimam mazyliui, visai niek o ir kaina gerokai priimtinesne nei silkiniu ir vilnos.
Bet vistiek dar ieskau silkines kepuraites ir vilnos bodziuko saltesnems dienoms jei ka siulykit i AZ.

Atsakyti
QUOTE(laumzirga @ 2010 05 07, 21:33)
Tu turi omeny firma "Lorita" ? Ieskau ieskau Laurita, galvojau cia nikas SM  lotuliukas.gif  Sitas komplektas? http://lorita.lt/Ekologiska-medvilne
Pasidalink, kokia kaina ?  bigsmile.gif


Butent sia firma ir turejau omeny na siaustinukai sliauztai ir kepuryte bendroj sumoj man atsejo kazkur 50 Lt kepure 9, siaustinukai 19, sliaustai netoli 30, bet dar Kauno vaikuty nuolaida pritaike tai gavosi kazkur panasiai
Atsakyti
QUOTE(ievalen @ 2010 05 08, 15:18)
Butent sia firma ir turejau omeny na siaustinukai sliauztai ir kepuryte bendroj sumoj man atsejo kazkur 50 Lt kepure 9, siaustinukai 19, sliaustai netoli 30, bet dar Kauno vaikuty nuolaida pritaike tai gavosi kazkur panasiai


Sakyciau kaip eko medvilnes, tai kainyte labai gera. O cia lietuviai gamina, ar atveztiniai lorita.lt?
Atsakyti