Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški drabužiai, audiniai ir t.t.

QUOTE(Natuke @ 2009 10 06, 14:21)
Mamkos, įsidėjau į savo krautuvėlę vilnos, vilnos-šilko drabužėlių ax.gif Pasirinkimas banalus, bet tikiosi, kad tik pradžia. ax.gif . Na ir kadangi pradžia, susikuriau nuolaidų kuponą - jis suteikia 10% nuolaidą būtent drabužėliams  ax.gif Reikia įvesti užsakymo metu į spec langelį. Veiks 10 kartų

Kodas RUDUO

krautuvėlė

Geros naujienos thumbup.gif . Labai patiko pižama-šliaužtukai, gal didesni dydi butu imanoma gauti? wub.gif
user posted image
Atsakyti
Manau, kad turi itakos. Kaikuriuose drabuziuose yra alergenu, tarkim metalinese sagose, uztrauktukuose buna nikelio. Geltonuose dazuose -chromo ir t.t.
Atsakyti
Ne tik geltonuose, bet ir mėlynuose, ir juoduose, ir ruduose smile.gif
Atsakyti
o gal kuri turit nuo 12 mėn. kepurytę vilnonę parduot?


Hela77, šiaip aš turiu vieną šilko-vilnos "popolini" tokiam mažam leliui, bet net nesinori siūlyt, nes tysalas doh.gif - nuolat ausys nuogos būdavo. žodžiu, šita jei pasitaikys, tai sakyčiau geriau nepirk mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamos, gal galit kas patarti del kepureliu ax.gif Ar uztektu naujagimiui per ziema silumos jei naudociau kokia medvilnine kepuryte ir ant virsaus vienguba nelson salmuka, ar reiketu ko nors siltesnio? Ir is viso ar patogus tie salmukai patiems maziausiems, ar verti tu pinigu?
O kaip risate lana care vilnones kepuraites - tiesiai vilna ant plikos galvytes ar po apacia vis tiek risama medvilnine?
Niekaip neapsisprendziu kokias kepurytes pasirinkt ateinanciam mazyliui doh.gif
Atsakyti
Aš irgi ieškau savo leliui kokios šiltos natūralios kepurytės. Gal kokių atsiliepimų turite kokios patiko labiausiai. Už jas nebus gaila pinigų. blush2.gif Labai lauksiu nuomonių. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2009 11 06, 15:02)
Mamos, gal galit kas patarti del kepureliu  ax.gif  Ar uztektu naujagimiui per ziema silumos jei naudociau kokia medvilnine kepuryte ir ant virsaus vienguba nelson salmuka, ar reiketu ko nors siltesnio? Ir is viso ar patogus tie salmukai patiems maziausiems, ar verti tu pinigu?
O kaip risate lana care vilnones kepuraites - tiesiai vilna ant plikos galvytes ar po apacia vis tiek risama medvilnine?
Niekaip neapsisprendziu kokias kepurytes pasirinkt ateinanciam mazyliui  doh.gif


mano nuomone uztenka leliukui tokio salmuko ar bet kurios kitos vilnones kepurytes, po apacia zinoma kad galit paristi plona medvilnine arba yra tokios plonas silko vilnos kepurytes, jos tokios svelnios. kudykeliui tikrai nereikia dideliu storiu sintetiniu kepuriu, juk ji vistiek veziosite lopsyje..
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2009 11 06, 15:02)
Mamos, gal galit kas patarti del kepureliu  ax.gif  Ar uztektu naujagimiui per ziema silumos jei naudociau kokia medvilnine kepuryte ir ant virsaus vienguba nelson salmuka, ar reiketu ko nors siltesnio? Ir is viso ar patogus tie salmukai patiems maziausiems, ar verti tu pinigu?
O kaip risate lana care vilnones kepuraites - tiesiai vilna ant plikos galvytes ar po apacia vis tiek risama medvilnine?
Niekaip neapsisprendziu kokias kepurytes pasirinkt ateinanciam mazyliui  doh.gif

Pasidalinsiu patirtimi. Nesiojome vilnone Lana Care su plonyte medvilnes kepuryte. Nuo metuku draugaujame su Rasakilos salmuku. Jis man atrodo patogesnis ir patvaresnis uz Nelson salmuka is Barocos. iki metu tikrai nepatogu per galva ta salma traukti: vaikas nepatenkintas zirzia.
Storesniu tikrai nereikia, pilnai uztenka vilnoniu. Mano 3 m sunus iki siol nesioja tik salmuka ir nepergyvenu del silumos.
Dar is patirties: silko/vilnos megztukai su ilgom rankovem, kelnes is Rasakilos yra tiesiog nepakeiciamas dalykas. Bet visu geriausias - siltas kombinezonas. Tikras stebuklas!
Atsakyti
QUOTE(tatrud @ 2009 11 07, 17:49)
Pasidalinsiu patirtimi. Nesiojome vilnone Lana Care su plonyte medvilnes kepuryte. Nuo metuku draugaujame su Rasakilos salmuku. Jis man atrodo patogesnis ir patvaresnis uz Nelson salmuka is Barocos. iki metu tikrai nepatogu per galva ta salma traukti: vaikas nepatenkintas zirzia.
Storesniu tikrai nereikia, pilnai uztenka vilnoniu. Mano 3 m sunus iki siol nesioja tik salmuka ir nepergyvenu del silumos.
Dar is patirties: silko/vilnos megztukai su ilgom rankovem, kelnes is Rasakilos yra tiesiog nepakeiciamas dalykas. Bet visu geriausias - siltas kombinezonas. Tikras stebuklas!

tu apie sita- http://www.rasakila....mbinezonas.htm??
as planuoju uzsisakyt Janus vilnos . va toki- http://www.baroca.lt...mp;prod_id=1696

gal kuri turit ? ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 11 08, 00:08)
tu apie sita- http://www.rasakila.....mbinezonas.htm??
as planuoju uzsisakyt Janus vilnos . va toki- http://www.baroca.lt...mp;prod_id=1696

gal kuri turit ? ir kaip?

Ne, kombinezona tuirme si:
http://www.rasakila....ombinezonas.htm
Is Janus turime megztuku ir kelniu po apacia. Irgi nuostabus dalykas!
Atsakyti
Sveikos,
turim mes Lana Care kombinzoniuka... nu kazkaip pradeda jis man nepatikti... Turiu jau antra, pirmas buvo 3-6 men, dabar 9-12. Kai antra pirkau aisku zinojau kad labai greit ir labai negraziai apsiburbuliuos juodais burbulais, bet dabar man toks itarimas kad jis prastai garina prakaita.. nes va jau du kartai kai vaikas su juo ilgiau pabuvo, susirgo. Arba as kazko nesuprantu.. Va dabar zaide ant grindu, tai kad butu silciau aprengiau tuo kombiu, tai rankos vesios buvo, nurengiau aprengiau ruskovilos dar viena vilnoni bodziuka ir vilnos sliauztus, rankos susilo, isdziuvo g.gif
Atsakyti
Mes taip pat devime Lana Care kombinezona, jau antra. Bet esu labai patenkinta, vaiko rankytes siltos, neprakaituoja. Bet rengiu tik i lauka, o po apacia vilnonius rubelius is Rasakilos. Efektas puikus:)
Isaugome savo kepuryte is Rasakilos. T.y. buvome uzsideje tik karta, nes atejo vasara. Engel firmos melyna 62-68 dydis vilna. Gal yra mamyciu, kurios noretu pirkti, mielai parduotume. Daiktelis beveik naujas.
Atsakyti