Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(remisita @ 2007 07 16, 23:59)
man atrodo kad galima... rolleyes.gif  jei ji tavo skonio tai viskas thumbup.gif , as neciau tik todel  kad ji man per marga,jausicua truputi kaip papuga,jei like zmones butu apsirenge subtilesnemis ramesnemis spalvomis... o as jei buciau svecias eiciau su tokiomis..nu man jos... wub.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image


Nu nezinau, mergos, geriausia pasiteirauti jaunuju, kokio stiliaus bus balius. Nes jei i musu vestuves (pries menesi) kuri nors butu atejus au panasia suknia, butu pasijautus kaip varna, visai ne i tema, nes merginos/moterys vilkejo kokteilines, o ne vakarines suknias. Dauguma mazdaug iki keliu ilgio, vyresnes ilgesnes, bet tokias, kad vidury dienos neatrodytu be rysio. Gaila ziuret i vakarinius makiazus ir suknias demonstruojamas 12 val dienos.
Parodytas suknias galima detis, jei vestuves vyks vakare, o po to i restorana. Kitu paros metu ar kaimo sodyboj tai visiska beskonybe. schmoll.gif
Na, ta geleta visai gal tinkama ir dienai, arba tos sviesios irgi gerai, jei butu ne zeme sluojancios.
O is esmes - geriausia vis tik klausti jaunuju, kaip atrodys pamerges, kokia jaunosios suknia ir panasiai prisiderinti. Jeigu "tortu" balius, galima drasiai su "tortu" eit ir bus visai gerai.
Mums sveciai skambino, klause ir man atrodo, kad tai visai normalu. Svarbiausia nesivilkit ilgu baltu ar sviesiai sampaniniu sukniu, nes nei viena nuotaka tuo neapsidziaugs doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 18 liepos 2007 - 16:11
Pas mus visi sveciai derinosi vienas su kitu poroje. Jeigu merginos suknele bordo spalvos, tai vyriskio tokios pat spalvos baltiniai arba kaklaraistis wub.gif Cia dalis sveciu patys pasiule toki varianta,o mums (jauniesiems) begalo patiko wub.gif
Imetu keleta foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 09 05, 12:57)
Pas mus visi sveciai derinosi vienas su kitu poroje. Jeigu merginos suknele bordo spalvos, tai vyriskio tokios pat spalvos baltiniai arba kaklaraistis wub.gif Cia dalis sveciu patys pasiule toki varianta,o mums (jauniesiems) begalo patiko wub.gif
Imetu keleta foto mirksiukas.gif


Man irgi labai patinka kai poros tarpusavyje susiderinusios...taciau kai paprasiau vienos poros tarpusavyje susiderinti likau nesuprasta lotuliukas.gif Oi kol isaiskinau kad taip graziau doh.gif O pasirodo cia problema buvo paneleje, nes ji negali aiskinti savo vaikinui kaip jam rengtis smile.gif
Atsakyti
man irgi labai grazu, kai poros susiderina. as manau, kad zmones, turintys skoni, savaime ir be prasymo susiderina- ne tiek del jaunuju, kiek patiems grazu. uztenka suderint bent smulkmenas, pvz., mano pussesere buvo raudona suknele su baltu dirziuku, tai jos draugas rysejo raudona kaklaraisti prie baltu marskinuku. grazu, neperlenkta, nepersistengta. o svarbiausia, matosi, kad zmones stengesi, ne siaip kaip i kavine atejo alaus isgert smile.gif
Atsakyti
Jau tas pompastiskumas ir nenaturalumas tikrai isejo is mados.Is tikruju daug kas dar neturi skonio, ir puosiasi tomis pustomis sukniomis ir gandralizdzius suka ant galvu lotuliukas.gif
Vasara , tikriausia, kvies i vestuves. Tik vat issinuomoti padoria, nesokiruojancia suknia be sansu, nes visi nuomos salonai uzversti tomis tortinemis arba be rysio "prikvarkaliuotomis" doh.gif
Zadu siustis is uzsienio, bet dydzio galiu nepataikyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 03 13, 13:45)
Jau tas pompastiskumas ir nenaturalumas tikrai isejo is mados.Is tikruju daug kas dar neturi skonio, ir puosiasi tomis pustomis sukniomis ir gandralizdzius suka ant galvu lotuliukas.gif
Vasara , tikriausia, kvies i vestuves. Tik vat issinuomoti padoria, nesokiruojancia suknia be sansu, nes visi nuomos salonai uzversti tomis tortinemis arba be rysio "prikvarkaliuotomis" doh.gif
Zadu siustis is uzsienio, bet dydzio galiu nepataikyt ax.gif

Sutinku su tavo nuomone,man taip atsibode tos pustos suknios is nuomos salonu.Banalu. schmoll.gif
Busiu tuoj sveciu,tai nusipirkau suknele cia Anglijoje ir zinau tikrai,kad ne viena nebus panasi i mane.

O kokius dydzius nesiojate Lietuvoje?Jeigu nusipirktumete siek tiek per didele-siuveja jums susiaurins.
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2008 03 15, 00:43)
Sutinku su tavo nuomone,man taip atsibode tos pustos suknios is nuomos salonu.Banalu. schmoll.gif
Busiu tuoj sveciu,tai nusipirkau suknele cia Anglijoje ir zinau tikrai,kad ne viena nebus panasi i mane.

O kokius  dydzius nesiojate Lietuvoje?Jeigu nusipirktumete siek tiek per didele-siuveja jums susiaurins.

Daug ka siunciuosi is uzsienio...Ir dydi beveik visada pataikau.Gal ir suknele pataikysiu. Beda ta, kad uzsisakineju visada i mazesne puse (vis dar isivaizduoju, kad esu plona) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai apskritai keista butu, jei sveciai ateitu su kokiom nors ilgom pustom sukniom.. Nes kazkaip pamerges pas mane bus trumpom jaunatviskom suknelem, tai svecias tikrai ne is tos operos smile.gif Jiems gal labiau tiktu paprastos trumpos kokteilines suknutes ar grazus puosnus kostiumeliai. tik jokiu blizguciu blizgalu biggrin.gif
Atsakyti
Manau, teisingai buvo pasakyta, kad su ilga suknele tiktų eiti, jei vestuvės vyktų restorane. O jei "kaimo sodyboj" tada reikėtų rinktis kiek paprastesnę. Aš šiemet ruošiuosi į vestuves, dalyvausiu kaip svečias. Bandysiu eiti į nuomas, bet bijau, kad mūsų nuomos labai dvelkia "gariūnais" unsure.gif Dar dauguma suknelių to vadinamo puošniojo stiliaus likę... schmoll.gif Aš jau maždaug įsivaizduoju kokios suknelės norėčiau, bet labai bijau, kad tokios LT salonuose turbūt nelabai galima rasti... unsure.gif
Atsakyti
Nereikia sakyti, kad jei vestuves sodyboje, tai sukneles turi buti paprastesnes... Visokiu yra sodybu ir visokio lygio vestuviu. Sodyboje gali buti keliamos ir labai prabangios vestuves, ir pavyzdziui tokios, kuriose pageidaujama visiems muveti dzinsus.
Bet kuriuo atveju geriausia pasikonsultuoti su jaunaisiais smile.gif
Atsakyti
as esu maciusi kaip visas pulkas, tuo tarpu ir jaunieji aisku buvo apsirengia kaubojiskais rubais, tai manau tokiu atveju nei balines, nei kokteilines suknutes nelabai tiktu!

beja kodel jus visos taip nusiteikusios pries pustas sukneles???? g.gif nes, mano nuomone, tos zuvytes formos turi detis idealios figuros panele..... rolleyes.gif blink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edikute @ 2008 04 04, 11:25)

beja kodel jus visos taip nusiteikusios pries pustas sukneles???? g.gif nes, mano nuomone, tos zuvytes formos turi detis idealios figuros panele.....  rolleyes.gif  blink.gif  ax.gif

Na, tos pustos-tortines, kurias nuomoja salonai, tai tikrai schmoll.gif
bet kataloguose pasidairius, tai yra ir ne "zuvytems" sukneliu neblogu. Va, man si visai nieko. Gal kiek paprastoka. Bet dabar visas grozis ir slypi tame paprastume.
http://s7d2.scene7.com/is/image/SpiegelBra...6;417x521$
Atsakyti