Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

As manau, kad geriau kukliau (na normali paprasta suknele, ilga ar trumpa - tai jau tavo pasirinkimas), BET jokiu tortu doh.gif
Pvz. mano suknele (nuotakos) bus aptempta, be lanku, taigi, jei kokia svete su pusta pasirodytu - butu ne i tema blink.gif
Nors priklauso nuo paciu vestuviu ir jaunuju..
Manau kad tau kaip sveciui nepatogu bus sokti su kazkuo per daaaug puosniu, be rankoviu - jei tokiu rubu nenesioji, jausies lyg krenta nuolat ir tampysi i virsu tongue.gif ) Ziurek, kad nevarzytu tavo judesiu ir svarbiausia - neskis gera nuotaika!!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pritariu Opalei... bei manau rengtis reikia kas tinka ir patinka pačiai, bet geriau kuliau nei peršokt jaunuosius ar pulką..
Neseniai buvau vestuvėse, tai svečiai ir ilgom ir trumpom, ir kostiumėliais, net kelnėm...nors manau kad vakarinė suknelė gražiau tokia proga..
Sėkmės paieškose... 4u.gif
Atsakyti
Na as ir rinkaciausi kokia kuklia, bet elegantiska vakarine suknele, tiktu net manau little black dress , ar koks kostiumelis tokiam stiliui, bet pritariu mergaitem jokiu pustu tortu schmoll.gif Na zinoma ir i fugura reikia atsizvelgti, ka ji tau leidzia, ar kazka trumesnio ar labiau paslepiancio rolleyes.gif
Atsakyti
Ir dar patarciau atsizvelgti i tai, kur vyks vestuves, t.y. pati svente, pvz. kaimo sodyboje ar prabangiam restorane. Bet kokiu atveju as nesirengciau pusta suknele su lankais, jokiu labai ryskiu neoniniu spalvu, jokiu blizguciu, zodziu nieko barbisko. Mano nuomone visada geriau maziau nei daugiau.
Atsakyti
sveikos,einu i vestuves sveciu,ju bus begalo daug,bet va as nusipirkau suknele ir po laiko pagalvojau ar ne per sviesi,ar galiu eiti su ja. ar nuotaka nesupyks.laukiu jusu komentaru,galvoju gal koki rysku sali uzsideti g.gif

nuotraukeles nemoku ikelti,(suknele tokia lyg kremine),gal kas galit padet ikelt nuotraukyte?
Atsakyti
nu galima ir as prisidesiu prie jusu pokalbio ...na man panasi situacija eisiu i draugu vestuves ir tai bus pirmosios mano vestuves i kurias eisiu,tad as ieskojau vakariniu sukneliu ir nusprendziau siutis ir noriu jusu patarimo,ar galima butu eiti su tokio tipo suknele :

http://shop.nordstro...6...380968&P=18

na bukit geros patarkit ar galima siutis tokia suknele vestuvems ? na nebent manau kaip nors padaryt,kad gal rankoves butu 3/4 ...

Atsakyti
QUOTE(doctor @ 2007 07 17, 03:20)
nu galima ir as prisidesiu prie jusu pokalbio ...na man panasi situacija eisiu i draugu vestuves ir tai bus pirmosios mano vestuves i kurias eisiu,tad as ieskojau vakariniu sukneliu ir nusprendziau siutis ir noriu jusu patarimo,ar galima butu eiti su tokio tipo suknele :
na bukit geros patarkit ar galima siutis tokia suknele vestuvems  ? na nebent manau kaip nors padaryt,kad gal rankoves butu 3/4 ...


man atrodo kad galima... rolleyes.gif jei ji tavo skonio tai viskas thumbup.gif , as neciau tik todel kad ji man per marga,jausicua truputi kaip papuga,jei like zmones butu apsirenge subtilesnemis ramesnemis spalvomis... o as jei buciau svecias eiciau su tokiomis..nu man jos... wub.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
na tai as siaip noriu kazkas panasaus modelio ,bet dar jau pradedu abejoti ar nebusi per ryski,na siaip esu sviesi ir juoda man tikrai netiktu...beto as dar pakankamai jauna ,tai nenoriu,kad atrodyciau 10m.,vyresne ,noriu ,kad ir suknele skleistu jaunatviskuma biggrin.gif ...
Atsakyti
mirksiukas.gif user posted image
as asmeniskai is savo sukneliu vestuvese esu dalyvavus su siomis suknelemis...visose buvau sveciu...taciau vestuves buvo labai skirtingos, su pirmaja dalyvavau vestuvese kurios vyko restorane, su antra vyresniu zmoniu vestuvese kuriems tai antroji santuoka, su trecia nedalyvavau vestuvese bet galeciau visai,(galvojau su ja pasirodyti antraja savo vestuviu diena, bet dauguma draugu jau ja mate mirksiukas.gif doh.gif tai nenoriu...o su ketvirta dalyvavau vestuvese kurios vyko sodyboje... 4u.gif
Papildyta:
oj.. doh.gif stai cia jos
http://public.fotki....isita/suknytes/
Atsakyti
na vestuves ,kuriose dalyvausiu bus kaip ir kavinej-restorane,ir sakyciau jaunos poros ,na bent as taip manau smile.gif taciau,bus ivairaus amziaus publika ,tai pamaniau kad gal trumpa suknyte ir nelabai tiktu,nors tiesa sakant as l.megstu jau trumpas biggrin.gif bet beto jau ir rugsejis bus,tai noretus kazkaip ir kazka ilgesnem rankovem manau ... wink.gif

man asmeniskai graziausia 4suknele smile.gif
Atsakyti
doctor,tavo parodyta suknele man pati graziausia.O be to,dabar madingas geletas audinys.Taciau kas taip ja sugebetu pasiuti? g.gif
Atsakyti
[quote=remisita,2007 07 17, 01:59]
man sita  thumbup.gif

http://www.jovanipro...ages/new498.jpg[/img]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joa: 17 liepos 2007 - 21:57