Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

o as i vestuves eisiu su juoda suknele, man ji labai grazi, tokia kaip ir permatoma, kaip ir ne, jei i poras eiiau tai tikrai kad neiciau juoda, o i svecius tai kodel gi ne, juoda juk visada madinga blush2.gif bent jau man taip atrodo
Atsakyti
QUOTE(nuotaka @ 2006 08 10, 10:49)
o as i vestuves eisiu su juoda suknele, man ji labai grazi, tokia kaip ir permatoma, kaip ir ne, jei i poras eiiau tai tikrai kad neiciau juoda, o i svecius tai kodel gi ne, juoda juk visada madinga  blush2.gif  bent jau man taip atrodo



Einu ryt į vestuves svečiu. Išsinuomavau ilgą suknelę, viršus baltas, sijonas žalsvas, o taip pasirinkau todėl, kad pamergės bus su tamsokom suknelėm, todėl nesinori su jom panašėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka @ 2006 08 10, 09:49)
o as i vestuves eisiu su juoda suknele, man ji labai grazi, tokia kaip ir permatoma, kaip ir ne, jei i poras eiiau tai tikrai kad neiciau juoda, o i svecius tai kodel gi ne, juoda juk visada madinga  blush2.gif  bent jau man taip atrodo


Na, musu tai jaunoji prase nesirengti juodom suknelem wink.gif
Atsakyti
as tai nematau nieko baisaus, jei svecias apsirengtu juoda spalva g.gif aisku labai priklauso nuo modelio sukneles, bet juoda kaip tik thumbup.gif , mes, kai tuokemes, perspejom svecius, kad baltai niekas neapsirengtu ax.gif nes mano nuomone tik as tokia teise turejau tongue.gif
taigi klassika cool.gif :
user posted image

user posted imageuser posted image


Atsakyti
su tokia tai ir as eiciau ax.gif
user posted image
Atsakyti
mes irgi eisim i vestuves si rudeni, ir as nusipirkau juoda suknute ir nieko cia blogo nematau eiti juoda sukne i vestuves.

man ji visai neasocijuojas su gedulo ar dar kuo..juk vyrai irgi eina juodais kostiumais, tai ka ir jiems rreik ruzavu ar zaliu blink.gif unsure.gif

manau rubo stilius turi atitikti proga, o ne spalva!
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2006 08 30, 14:43)
su tokia tai ir as eiciau ax.gif
user posted image


Na, as ir nesakiau, kad tai kazkas blogo, tiesiog, jei buvo toks pageidavimas, man nesunku jo laikytis smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Per savo vestuves svečiams jokių ypatingų reikalavimų neturėjau.. dauguma atėjo apsirengę tamsiai (tamsiai žalia, tamsiai violetinė, tamsiai bordo, juoda), buvo žiema (gal dėl to taip). Paskui pati dalyvavau draugės vestuvėse, kurios vyko kovo mėn. Ieškojau tinkamo rūbo kelis mėnesius, nuomos punktuose net nesižvalgiau, nes man ten visos tokios balinės, prikvarkliotos ir sendina kokiais 10 metų (arba kabareto dainininkės įvaizdį sukuria)... ieškojau kažko jaunatviško, ne perdaug puošnaus, truputį seksualaus smile.gif ax.gif Nieko neradau, kas būtų nejuoda.. Į Vilnių 2 kart važiavau, visas parduotuves išmaliau - nieko. Galų gale aptikau kai ką..bet juodo verysad.gif Atrodė neblogai, nes buvo nelabai ilga, tokia maža juoda suknelė su gražiom detalėm, priderinau perlus, raudonus nagelius, subtilų makiažą ir pati sau visai patikau.
Et, sunki moterų dalia..va vyrai įšoka į kostiumą ir baigias galvos sukimai..
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 05, 22:25)
Et, sunki moterų dalia..va vyrai įšoka į kostiumą ir baigias galvos sukimai..


Na, tu tikrai teisi, vyrams niekuo nereikia rupintis smile.gif o kur tu ta suknyte pirkai? Ziuresiu kaip man seksis ieskoti, nenoriu as irgi jokiu baliniu, pustu, tortiniu sukneliu... kaip tu sakei, noretusi jaunatviskos, siek tiek seksualios...
Atsakyti
Dabar labai madingi teminiai vakareliai,temines vestuves.Manau,kad tai labai palengvina sprendima renkantis apranga.Zinoma,as nekalbu apie keistas temas,kurios net nesupranti doh.gif Kai mano drauge tekejo,ji rinkos tema-obuolys.O mano vestuviu tema bus lauko geles.Visi sveciai suzaveti,svarsto kokia gele pasirinkti...Tai ir linksma,ir privercia einant i vestuves galvele pasukti.O ne istraukti koki sena rubeli ir pasakyti:ai,tiks...Jaunieji labai stengiasi padaryti svente visiems,tad ir sveciai galetu pasistengti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 05 sausio 2007 - 15:01
Jaunieji labai stengiasi padaryti svente visiems,tad ir sveciai galetu pasistengti ax.gif
[/quote]

drinks_cheers.gif Nors mes nieko is savo sveciu kaip ir nereikalausim, rengiasi tegul kaip nori, o liudininkus tai paderinsim truputi. Tik prasysim, kad is anksto pasiruostu kokiu palinkejimu ar tostu (jei tik isvis nores pasisakyti),nes man baisiai atrodo, kai kokie muzikantai ar vedejas vercia svecius kalbeti, o tie tik nuu...aaa...taigi... doh.gif Sorry, cia gal ne i tema...
Atsakyti
drinks_cheers.gif Nors mes nieko is savo sveciu kaip ir nereikalausim, rengiasi tegul kaip nori, o liudininkus tai paderinsim truputi. Tik prasysim, kad is anksto pasiruostu kokiu palinkejimu ar tostu (jei tik isvis nores pasisakyti),nes man baisiai atrodo, kai kokie muzikantai ar vedejas vercia svecius kalbeti, o tie tik nuu...aaa...taigi... doh.gif Sorry, cia gal ne i tema...
[/quote]
Dabar daugelis muzikantu nebevercia.Tik graziai pasiulo:gal kas noretu pasisakyti.
O sveteliai patys nusprendzia,reiki jiems sakytis ar ne thumbup.gif
Atsakyti