Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2006 07 19, 08:40)
1. Tik klausiu: o tai vestuvės neįtelpa į šaunaus baliuko rėmus? Nebešaunus ar nebalius  mirksiukas.gif
2. O kokių kalbų tikitės salone, juk jie iš to duoną valgo, tai kaip kitaip jos gali sakyti  g.gif  Bandau save įsivaizduoti pardavėjos vietoje, kuri prie nuotakos suknutės nori įpiršti dar kokias 4-7 suknutes....taigis ką aš daryčiau  g.gif , ogi pasakyčiau, kad tik kaimiečiai nesirenka vienodų suknučių mano salone. Pasakyčiau žinoma, ne taip tiesmukai, o gražiai įvyniojusi į vatą. "Jūs ponia, turite gerą skonį, o pamergytėms suknutes jau išsirinkote? Matot mes kaip tik gavom itin elegantiškų modeliukų, o jau jei imsit....nuolaidėlę būtinai padarysim, jūs turit tokią figurytę, kad nuo jūsų (mūsų suknelėmis) neatitrauks akių net žlibiai".  Labai tikėtina, kad užliūliuota nuotaka ims tai, ką jai siūlo, o dėl pamergių sunkučių į kitą saloną tikrai nelėks. Žodžiu biznis yra biznis, ir nieko bendro su kaimu  lotuliukas.gif
3. Niekada nebus taip, kad tiktų ir patiktų visoms. Faktas, tiesa su reta išimtim, jei visos pamergės identiškos dvynės  tongue.gif



Vat taip vat thumbup.gif
Atsakyti
Tema lyg ir apie SVEČIŲ aprangą...
Atsakyti
cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2005 07 27, 09:16)
blink.gif  blink.gif  siaubas kazkoks  blink.gif  nu bet kaip taip galima apsiregnti i vestuves  blink.gif nesuprantu as  schmoll.gif


o ko čia nesuprast? g.gif Jie ateina linksmintis, o ne madų demonstruoti...paprasčiausiai skiriasi šventės supratimas- lietuviai eina "pasirodyti", todėl labai svarbi apranga, kad atrodytum ne prasčiau nei šalia sėdintis kaimynas..o skandinavai eina švęsti. ax.gif
Atsakyti
Na ir man reiketu Jusu patarimu. As i vestuves eisiu spalio men. Man noretusi puosnios neilgos (iki keliu ar siek tiek zemiau) sunkneles ant petneseliu, su grazia iskirpte. Man svarbiausias kriterijus - kad gerai jausciausi, suknele netrukdytu sokti ir dukti lotuliukas.gif Gal kas zinot konkreciai nuomos salonu ar parduotuviu, kuriose lanketes. Gal kazka matet, gal devejot ir patiko... Geriausiai butu Kaune arba Kedainiuose arba kur nors aplinkui smile.gif lb dekoju uz Jusu nuomones ir patarimus.
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2006 08 05, 19:49)
Na ir man reiketu Jusu patarimu. As i vestuves eisiu spalio men. Man noretusi puosnios neilgos (iki keliu ar siek tiek zemiau) sunkneles ant petneseliu, su grazia iskirpte. ............




O tai vestuvės kur nors pietuose? Nebus šalta spalio mėn su tom petnešėlėm? mirksiukas.gif .....kartais Lituvoje spalio mėnesio pabaigoje ir sniego sulaukiam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2006 08 05, 19:24)
O tai vestuvės kur nors pietuose? Nebus šalta  spalio mėn su tom petnešėlėm?  mirksiukas.gif .....kartais Lituvoje spalio mėnesio pabaigoje ir sniego sulaukiam  tongue.gif


Bus spalio pradzioj smile.gif O siaip nemanau, kad susalsiu, neisiu gi vien su suknute smile.gif reiks prisiderinti svarkeli ar skraiste... O vakare vistiek sokiai ir t.t. geriau jau butu ka apsirengti, jei butu salta, negu nebutu, ko nusirengti biggrin.gif O, beje, pernai spalio men. buvo lb siltas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2006 08 05, 20:30)
Bus spalio pradzioj smile.gif O siaip nemanau, kad susalsiu, neisiu gi vien su suknute smile.gif reiks prisiderinti svarkeli ar skraiste... O vakare vistiek sokiai ir t.t. geriau jau butu ka apsirengti, jei butu salta, negu nebutu, ko nusirengti biggrin.gif O, beje, pernai spalio men. buvo lb siltas smile.gif


gal pabandyk MJ salona kaune
Atsakyti
QUOTE(persy @ 2006 08 07, 17:35)
gal pabandyk MJ salona kaune


Aha ziurejau sito salono internetini puslapi, ten tikrai grazios sukneles... Gal tu ten esi buvusi, kaip ten kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2006 08 07, 18:39)
Aha ziurejau sito salono internetini  puslapi, ten tikrai grazios sukneles... Gal tu ten esi buvusi, kaip ten kainos? g.gif


Kainos mazdaug nuo 150 iki 600 lt.
Atsakyti
QUOTE(burbulka @ 2006 08 08, 21:27)
Kainos mazdaug nuo 150 iki 600 lt.


Burbulka, dekoju uz info, reikes uzsukti paziureti wink.gif gal ka issirinksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2006 08 08, 23:02)
Burbulka, dekoju uz info, reikes uzsukti paziureti wink.gif gal ka issirinksiu  g.gif

Na aš tai gražesnių suknelių kaip salone R&(nepamenu kitos raidės) tikrai nemačiau..siūlyčiau ten nubėgti, ir patarimų ten daug gauni, ir jei negražiai atrodai pasako(tipo tinka ar ne)...savininkė pati ten būna, ir nuolaidėles šaunias padaro...
Taip, kad siūlyčiau...
Gero baliuko 4u.gif
P.S. jis yra Tvirtovės alėjoje, gražiai dekoruotas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violeta74: 09 rugpjūčio 2006 - 21:01