Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Renalta @ 2013 07 17, 10:04)
suknute tikrai grazi  4u.gif  jeigu megstate issiskirti ir traukti kitu demesi tai puikiai tiks  thumbup.gif



Ačiū, šiaip megstu paprastenius variantus, tiesiog šį kartą ieškojau ir nieko paprastesnio ir kad butu gražu nesuradau, tikiuosi nebusiu balta varna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(regi27 @ 2013 07 17, 09:14)
Ačiū, šiaip megstu paprastenius variantus, tiesiog šį kartą ieškojau ir nieko paprastesnio ir kad butu gražu nesuradau, tikiuosi nebusiu balta varna lotuliukas.gif

del sventos ramybes siulyciau suzinoti kokios puosnumo ir kokios spalvos jaunosios suknele, jeigu labai kukli tada gali buti nelabai smagu doh.gif
Atsakyti
Labai graži ... tačiau jei nors kiek nejaukiai jaučiates, pasikeiskit. Aš su savaja nejaukiai jauciausi..pasikeičiau spalvą ir akmuo nuo irdies nukrito.
Ačiū mergaitės už patarimus!
Atsakyti
QUOTE(Celine28 @ 2013 07 17, 13:46)
Labai graži ... tačiau jei nors kiek nejaukiai jaučiates, pasikeiskit. Aš su savaja nejaukiai jauciausi..pasikeičiau spalvą ir akmuo nuo irdies nukrito.
Ačiū mergaitės už patarimus!

Nu pasikeist nelabai pavyktu, per brangiai kainuotų, siųstasi iš užsienietiškos svetainės. Išsiaiškinti ką dėvės jaunoji irgi nelabai gaunasi, manau reiks įsigyti ka nors kito. Ačiū už patarimus smile.gif
Atsakyti
tiesiog reikėjo ieškot trumpos, nes vien ilgis puošnumo prideda smile.gif
Atsakyti
O gal kas atsilieps kas nuomavosi suknelę?
Na niekaip nerandu nusipirkti sau gražios suknelės. Radau vieną, bet ji ilga ir bijau, kad per puošniai atrodysiu.
O nuomos punkte išsimatuočiau ir apsispręsčiau.

Tik va bėda, kad vestuvės ne Lietuvoje ir suknelę tirėčiau savaitę. Jaučiu neduos nuomos punktas man taip ilgai suknelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 07 13, 20:20)
Na jei nuotaika nebūtų laiminga, jei ją dėvėtimėte, tai manau tikrai būtų negražu, jei vistiek apsivilktumėte...
Aš net nesidairau į tokius šviesius atspalvius. Nes ir nuotakų suknelės šiandien madingos įvairiausių atspalvių.
Tebūnie tą dieną nuotaka viena būna pati šviesiausia


Buvau vestuvėse, kur viena moteris iš svečiu buvo su ilga balta suknele. Na atrodė tai tikrai labai ne kaip. Nuotakos vietoje nebūčiau buvusi patenkinta.
Šiuo atveju diskutuojama suknelė man irgi neatrodo tinkama į vestuves. Nemalonu būtų, jei kas iš tolo palaikytų nuotaka.
Atsakyti
Norejau paklausti nuomoniu, ar su tokio tipo suknele galima butu dalyvauti vestuvese, vykstanciose vasaros metu, kaip sveciui. vestuves miestelio baznycioje, po to svente Seduvos malune.

user posted image
Atsakyti
Nerodo jūsų suknelės
Atsakyti
Nerandu nieko sad.gif

O ši kaip paprastam svečiui, per puošni?
Arba ši?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 22 liepos 2013 - 20:17
Esha, abi sukneles tokio pacio puosnumo; labai puosnios. Bet ar per puosnios priklausys nuo vestuviu stiliaus, nurodyto aprangos kodo, nuo to kaip patys jaunieji bus apsirenge ir aplinkos, kurioje svesite. Ar zinote atsakymus i siuos klausimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 23 liepos 2013 - 09:12
user posted image
Atsakyti