Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

Aš avėsiu šiuos
user posted image
Tokios pats spalvos delninukė.

Esu suknelės paieškose (bateliai tikrai tiks prie bet kokios spalvos suknelės)
Labai norėčiau mėtų spalvos suknelės. Tik nežinau ar pavyks rasti.
Šukuosena bus ši.
Lankelį derinsiu prie suknelės spalvos
user posted image

Ir makiažo norėsiu tokio pat, labai natūralaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 28 birželio 2013 - 12:54
Sveikutės 4u.gif Eisime su vyru į artimų draugų vestuves, būsime svečiai. Išsirinkau tokią suknelę, kaip manote ar tinka tokia suknelė vestuvėms?

user posted image
Atsakyti
Labai graži suknelė, tik aš visiškai vengiu baltos splavos atspalvių.
O kur radote ją? smile.gif
Atsakyti
Suknelę užsisakiau internetu, gyvai dar nemačiau, bet rašo, kad suknelė labiau kreminės spalvos... Tik, dabar galvoju, ar neužpykdysiu nuotakos su tokia šviesia suknele.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PienėKaralienė @ 2013 06 29, 15:24)
Suknelę užsisakiau internetu, gyvai dar nemačiau, bet rašo, kad suknelė labiau kreminės spalvos... Tik, dabar galvoju, ar neužpykdysiu nuotakos su tokia šviesia suknele....  doh.gif

O iš kur ją pirkote? :?)
Aš intensyviose paieškose, nieko nerandu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kaip manote ar butu labai negrazu jei sveciu (t.y. moteru) paprasyciau kad per vestuves nebutu visiskai juodos spalvos suknuciu? blush2.gif man tai noretusi kad butu kuo daugiau spalvu ir kuo maziau juodos. Nes ir paciu vestvuviu spalvos yra pasteline rozine, zalia ir balta. Per vestuves bus paskutine pavasario diena, ir pereis i vasaros pirma diena. Tai ir tema noreciau susieti kazka su tuo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2013 06 30, 15:17)
Sveikos,
Kaip manote ar butu labai negrazu jei sveciu (t.y. moteru) paprasyciau kad per vestuves nebutu visiskai juodos spalvos suknuciu?  blush2.gif  man tai noretusi kad butu kuo daugiau spalvu ir kuo maziau juodos. Nes ir paciu vestvuviu spalvos yra pasteline rozine, zalia ir balta. Per vestuves bus paskutine pavasario diena, ir pereis i vasaros pirma diena. Tai ir tema noreciau susieti kazka su tuo. smile.gif

Mums buvo pasakyta tik ne juoda ir tik ne raudona.
Pridūrė, kad dekore dominuos švviesiai rausva, bet ši spalva aprangoje nėra būtina.
Bet jei rasiu šios spalvos suknelę, pirksiu tokią.


Na manęs tokie reikalavimai ne tik kad neįžeidė, bet net padėjo apsispręsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2013 06 30, 15:17)
Sveikos,
Kaip manote ar butu labai negrazu jei sveciu (t.y. moteru) paprasyciau kad per vestuves nebutu visiskai juodos spalvos suknuciu?  blush2.gif  man tai noretusi kad butu kuo daugiau spalvu ir kuo maziau juodos. Nes ir paciu vestvuviu spalvos yra pasteline rozine, zalia ir balta. Per vestuves bus paskutine pavasario diena, ir pereis i vasaros pirma diena. Tai ir tema noreciau susieti kazka su tuo. smile.gif

Manau visai suprantamas prašymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2013 06 30, 15:17)
Sveikos,
Kaip manote ar butu labai negrazu jei sveciu (t.y. moteru) paprasyciau kad per vestuves nebutu visiskai juodos spalvos suknuciu?  blush2.gif  man tai noretusi kad butu kuo daugiau spalvu ir kuo maziau juodos. Nes ir paciu vestvuviu spalvos yra pasteline rozine, zalia ir balta. Per vestuves bus paskutine pavasario diena, ir pereis i vasaros pirma diena. Tai ir tema noreciau susieti kazka su tuo. smile.gif

mes jokiu pageidavimu nepareiskeme smile.gif juodai buvo apsirengusios tik 2 moterys - anyta (juodai balta, gal sunelio buvo labai gaila :-)
ir viena draugo-sventes vedanciojo mergina, kuri atliko padejejos pareigas smile.gif
as pries vestuves net nemasciau apie sveciu drabuzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 06 29, 15:43)
O iš kur ją pirkote? :?)
Aš intensyviose paieškose, nieko nerandu  schmoll.gif


www.vintazine.lt smile.gif Neblogų ten suknelių yra, tik savito stiliaus...

Tai vis laukiu nesulaukiu smile.gif Galvoju derint kūno spalvos batelius... O kokios spalvos švarkelį rinktis ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PienėKaralienė: 01 liepos 2013 - 12:09
QUOTE(PienėKaralienė @ 2013 06 29, 15:55)
Sveikutės  4u.gif Eisime su vyru į artimų draugų vestuves, būsime svečiai. Išsirinkau tokią suknelę, kaip manote ar tinka tokia suknelė vestuvėms?

user posted image

Asmeniškai man tai labai graži ir miela suknyte wub.gif
Atsakyti
Šiandien gavau smile.gif Atrodo ... wub.gif Pergyvenau, kad netilpsiu bet viskas thumbup.gif
Atsakyti