Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Miškauogė @ 2013 06 06, 08:37)
O aš norėčiau pasiklausti smile.gif

Dalyviausiu vestuvėse kai psvečias su savo antrąja puse smile.gif Teka mano viena geriausių draugių. Pas ja pulko nebus.

Tad norėčiau paklausti ar dar madoj derintis papraščiausiai poroj, tarkim mano suknelė bus vos vos rausva, tokia pastelinė. Ar derinti kažką MB aprangoje prie savęs ir kaip?  4u.gif

na mes su MB savo aprangas visada deriname vienas prie kito smile.gif man prastai atrodo, kai abu nesusiderine, o jeigu dar ir skirtingi stiliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 06 10, 11:44)
na mes su MB savo aprangas visada deriname vienas prie kito  smile.gif man prastai atrodo, kai abu nesusiderine, o jeigu dar ir skirtingi stiliai  doh.gif

Aš kaip tik apie spalvų derinius buvau užklausus kitoje temoje "stiliaus konsultantas". Tai man griežtai atsakė, kad jokiu būdu nederinti spalviškai prie savęs vyro. biggrin.gif Nors man tai gražiau atrodo. Tai ir aš neapsisprendžiu, ką daryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 06 11, 07:59)
Aš kaip tik apie spalvų derinius buvau užklausus kitoje temoje "stiliaus konsultantas". Tai man griežtai atsakė, kad jokiu būdu nederinti spalviškai prie savęs vyro. biggrin.gif  Nors man tai gražiau atrodo. Tai ir aš neapsisprendžiu, ką daryti. g.gif

gal cia dabar kokia mada, bet as visada vyro kaklaraisti prie sukneles derinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 06 11, 11:16)
gal cia dabar kokia mada, bet as visada vyro kaklaraisti prie sukneles derinu  g.gif



O aš nusprendžiau paderinti bet truputi kitaip smile.gif Mano suknelė tokia vos vos rausva, švelniai labai, apastelinė, na vos vos su atspalviu, ir juodas direželis prie jos. MB su juodu kostiumu bus ir gavau jam pirkti marskinius lygiai tokios pacios spalvos kaip suknelė, tokie irgi vos vos su atspalviu smile.gif

Ir jam smagiau kad ne balti marškiniai nes pabodę smile.gif ir truputėlį kitoks derinimas gavosi smile.gif Žinjokit pažiūrėjau, nu klas atrodo ax.gif džiaugiuosi kad radau truputėlį kaip kitaip paderinti smile.gif
Atsakyti
derinti. ir neklausineti visokiu stiliaus kosultantu, sedi visokios..pacios nezino ka raso.
fotografas bus? fotografuosites? reiskia butina susiderinti. nes ant foto atrodys tragiskai. nebutinai vienodai rengtis, bet spalvos turi tikti viena prie kitos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 19 birželio 2013 - 18:00
QUOTE(Kaštanka @ 2013 06 19, 18:59)
derinti. ir neklausineti visokiu stiliaus kosultantu, sedi visokios..pacios nezino ka raso.
fotografas bus? fotografuosites? reiskia butina susiderinti. nes ant foto atrodys tragiskai. nebutinai vienodai rengtis, bet spalvos turi tikti viena prie kitos

Tai ir man atrodo, kad reikia derinti..Juk ir visokiuose aukštuomenės suėjimuose stilistai derina..O čia iš tikrųjų net baisu klausti ko, nes gali taip nugrybauti lotuliukas.gif
Atsakyti
Pries pora menesiu ziurejau laida apie Mada per Russijos kanala. Ten buvo kalbama apie poros progine apranga. Pasakysiu tik rezume: kad jei vyro marskiniai, ar kostiumas ar tiesiog nosine, svarko kiseneje, bus priderinta prie moters sukneles tai ne tik sveikintina, jie atrodys tikra pora 4u.gif
Atsakyti
O dar norejau isgirsti jusu nuomone ar barchatine suknele bigsmile.gif (truputi virs keliu, apacia labiau aptempta, virsus-kaklas laiveliu, nugara apnoginta truputi, rankoves per viduri perkirptos, laisvos, iki alkuniu mazdaug.. na tikiuos isivaizduojate, tiesa spalva lb grazi fuchsia, rozine+ violetine maisytata, tamsesnis atspalvis) tinka vestuvems? g.gif
Siaip ieskaus kitos sukneles, labiau vasariskos...bet vis dar ne viena ne krito i akis. Visos tokios eilines progines sukneles, o norisi kazkokios, kuri butu ne kaip "visos", kad butu elegantiska.

O del barchatines, ji man atrodo ne tinkanti i vasaros svente gamtoje. rolleyes.gif O kaip jus manote, butu idomu isgirsti jusu pamastymus, nes visos drauges kalba skirtingai, kas sako tinka, kas ne! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2013 06 21, 00:31)
O dar norejau isgirsti jusu nuomone ar barchatine suknele  bigsmile.gif  (truputi virs keliu, apacia labiau aptempta, virsus-kaklas laiveliu, nugara apnoginta truputi, rankoves per viduri perkirptos, laisvos, iki alkuniu mazdaug.. na tikiuos isivaizduojate, tiesa spalva lb grazi fuchsia, rozine+ violetine maisytata, tamsesnis atspalvis) tinka vestuvems?  g.gif
Siaip ieskaus kitos sukneles, labiau vasariskos...bet vis dar ne  viena ne krito i akis. Visos tokios eilines progines sukneles, o norisi kazkokios, kuri butu ne kaip "visos", kad butu elegantiska.

O del barchatines, ji man atrodo ne tinkanti i vasaros svente gamtoje.  rolleyes.gif O kaip jus manote, butu idomu isgirsti jusu pamastymus, nes visos drauges kalba skirtingai, kas sako tinka, kas ne!  4u.gif

mano nuomone jeigu pasitaikys vesi diena tai puokiai tiks bet per karsti g.gif
Atsakyti
Valio! Į vestuves pakvviesti ir mes smile.gif
Aišku man pirma mintis : ką reikės rengtis?
Pasiskaičiau temą ir tvirtai žinau, kad nenoriu to ryškaus derinimo (marškinėlių, kaklaraiščio derinimo prie suknelės), man nelabai blush2.gif Bet va susidernti vistiek labai noriu. Tad bus man dabar galvos skausmas kaip čia igudrauti, kad būtume sudernti, bet ne taip akivaizdžiai
Atsakyti
Merginos, na pasidalinkite iš kur perkate sukneles smile.gif
Atsakyti
o koks apavas tinka prie kokteilinės suknelės?
Atsakyti