Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Esha @ 2013 03 26, 00:49)
Dress code nustatymas  vestuvese yra jaunuju susireiksminimas?  lotuliukas.gif  doh.gif


Is dalies taip mirksiukas.gif Kokia tikimybe, kad ta dress coda as jau turesiu spintoje? Jei taip, tuomet OK. Jei ne, vadinasi man reikes islaidauti sioje vietoje. Priklausomai nuo dress code - klausimas ar dar karta ta nauja rubeli as isvis uzsidesiu. Jei ne, tai isvis pravalas doh.gif
Sveciui issiruosti i vestuves kainuoja - ir deja ne tik vokelis! Tai ir ir apranga, ir vokelis, ir geles, ir kuras ir t.t. Todel gerai reikia pasverti, kurie sveciai gales sau tai leisti (deja taip, siais laikais viskas brangu, kad ir kaip bebutu gaila), o kuriems tai nesudarys dideliu keblumu.
Ir tarkim, as labai artima giminaite, kuria jus kvieciat, pasakot dress coda. Tokiu rubu neturiu, biudzetas taip pat ribotas. Vadinas arba as rengiuose pagal savo galimybes, arba atsisakau dalyvauti vestuvese g.gif Ar svecia "priverciat" nusimauti paskutines kelnes.
Tiesiog reikia pagalvoti, kad vienam 10 lt yra tiesiog arbatpinigiai, o kitam - tai yra labai didele suma. Ir nereikia vertinti vien tik pagal savo prizmes kampa.
Atsakyti
QUOTE(niolika @ 2013 03 26, 07:52)
Is dalies taip mirksiukas.gif  Kokia tikimybe, kad ta dress coda as jau turesiu spintoje? Jei taip, tuomet OK. Jei ne, vadinasi man reikes islaidauti sioje vietoje. Priklausomai nuo dress code - klausimas ar dar karta ta nauja rubeli as isvis uzsidesiu. Jei ne, tai isvis pravalas doh.gif
Sveciui issiruosti i vestuves kainuoja - ir deja ne tik vokelis! Tai ir ir apranga, ir vokelis, ir geles, ir kuras ir t.t. Todel gerai reikia pasverti, kurie sveciai gales sau tai leisti (deja taip, siais laikais viskas brangu, kad ir kaip bebutu gaila), o kuriems tai nesudarys dideliu keblumu.
Ir tarkim, as labai artima giminaite, kuria jus kvieciat, pasakot dress coda. Tokiu rubu neturiu, biudzetas taip pat ribotas. Vadinas arba as rengiuose pagal savo galimybes, arba atsisakau dalyvauti vestuvese g.gif  Ar svecia "priverciat" nusimauti paskutines kelnes.
Tiesiog reikia pagalvoti, kad vienam 10 lt yra tiesiog arbatpinigiai, o kitam - tai yra labai didele suma. Ir nereikia vertinti vien tik pagal savo prizmes kampa.

100 proc. pritariu, o dar buna geriau kai visas salygas susako likus maziau negu menesiui iki vestuviu. zmogui nelieka laiko ir pinigeliu kada pasitaupyti, o kiti gal jau buna kaz ka kita nusipirke doh.gif as asmeniskai tikrai labai gerai pagalvociau jeigu kas tokias salygas keltu ar isviso eiti i vestuves. suprantu, kad reikia gerbti jaunuosius ir tikrai su "plezine" suknele ar dzinsais i baliu neateiciau, bet rinklis suknele pagal jaunuju skoni schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(danuciuksss @ 2013 02 18, 10:46)
O koks oras buna LT balandzio menesi?vaziuosim i vestuves balandi,busiu pamerge,tai nezinau svarkelio kaip ir reikia juk? g.gif

Kažko šiltesnio papildomai užsidėti tikrai reikia smile.gif Jau vasarą tas oras nenuspėjamas būna- esu buvusi vestuvėse liepos mėnesį, kur buvau su suknele ir skraiste (pagal jaunųjų pageidavimą), diena buvo lietinga, vėjuota, taaaip sušalom, dalis pulko po vestuvių susirgo. Tai balandį švarkelį tikrai prigriebčiau smile.gif aišku, gali būti ir šiltas pavasaris, nenuspėsi
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 03 25, 23:49)
Dress code nustatymas  vestuvese yra jaunuju susireiksminimas?  lotuliukas.gif  doh.gif

Tam tikra prasme taip smile.gif
Jeigu nustatydami dress kodą pasako "coctail" arba "black tie", nieko blogo tame nematau, svčiui gal netgi lengviau orientuotis.

Visai kas kita kai paprašo apsirengti pvz pasteliniais spalvų tonais, na tai dar ne blogiausia, nes turi šiokią tokią pasirinkimo laisvę, na nebent neduok D, pastelinės spalvos žmogui netinka ir jis atrodys "be veido" smile.gif

Bet kai jau paprašo kaip tiksliai apsirengti.. Man tai absurdas.. Kai pasako "mano šventė, aš noriu, kad visos merginos būtų apsirengę rūžavai, o vyrai pilkai arba mėlynai". Kažkodėl niekas per kitas šventes - jubiliejus ar pan.(nors ir pvz iškilmingai švenčiamas) niekas neliepia visus apsirengti pvz žalia spalva biggrin.gif Jei tavo šventė, nereiškia, kad visus ateinančius svečius gali aprėdyti kaip lėles, arba tiksliau marionetes, na arba jei tokie norai, tai prašom aprengti už savus pinigus, bet ir tai nereiškia, kad svečias žibės iš pasitenkinimo vilkėdamas, kas jam visiškai ne prie širdies. Pulkui tokie paliepimai ar bandymai suvienodint, tai dar dar, suprantama, bet visiems svečiams pasakyti dress code biggrin.gif Dauguma gali paskaičiuoti, kad paprasčiausiai nenorės pirkti viso aprangos derinuko, kuris jiems nepatinka, daug kainuoja+dar kitos išlaidos, ir nemaža tikimybė, kad žmogus į šventę neateis.

Man iki šiol labiausiai patikę vestuvės, kur jaunieji leisdavo apsirengti ką nori, kai kurie prieš tai pasiteiraudavo, ką nusižiūrėję rengtis, kai kurie net neklausdavo, ir žinote ką - faktiškai visi ateina gražūs, pasitempę, pasipuošę rūbais, kurie jiems patinka/tinka, nėra vaikščiojančių kaip fabrikinių dublikatų ir visi laimingi. Na bent jau taip mano aplinkoje, kiek ėjau per pastaruosius tris metus į ketverias vestuves. Savo vestuvėse šiemet ir nesiruošiu sakyti jokių dress code.
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 03 26, 13:24)

drinks_cheers.gif Manes net kai kurie sveciai klause ar bus kokiu reikalavimu aprangai, kai iteikinejom kvietimus. Tai iskart pasakiau, kad nieko panasaus nera - kas Jums grazu ir patogu, ta ir rengites. Po vestuviu galesiu parasyti - ar buvo kas nors visai ne i takta apsirenges ar ne. Bet nemanau, kad tokiu bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 07 birželio 2013 - 10:09
Na tai tik parodo, kad visi mes esame skirtingi. As niekad i vestuves neiciau su jau kazkada deveta suknia ax.gif Vusada perku nauja drabuzi. O zinant sventes aprangos koda, man dar butu idomiau.
Pati savo vestuvese nenurodinesiu kam kaip rengtis smile.gif Bet jei kas nurodytu man- man patiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 03 27, 14:37)
Na tai tik parodo, kad visi mes esame skirtingi. As niekad i vestuves neiciau su jau kazkada deveta suknia  ax.gif  Vusada perku nauja drabuzi. O zinant sventes aprangos koda, man dar butu idomiau.
Pati savo vestuvese nenurodinesiu kam kaip rengtis smile.gif Bet jei kas nurodytu man- man patiktu smile.gif

Tikrai visi skirtingi drinks_cheers.gif aš ir visad perku naują, bet man tinkantį, priimtiną pagal savo stilių.
Šiaip manau dažniau pasitaiko kažkokio specifinio aksesuaro ar kažkokios spalvos detalės pageidavimas smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norejau pasiteirauti,pirma karta einu I vestuves,busiu tik svecias...suknele issirinkau ir nusipirkau biggrin.gif neisivaizduoju ar ji tinka vestuvems,nes yra juoda-silkine ,o per sona isiuvineti gan didoki kristaliukai kazkokie,atrodo graziai ,bet ar juoda suknele nieko tokio?? blush2.gif dress kodo jokio nebuvo,tik kazka jaunoji pradejo bambeti,kad nenori kad wisi tamsus butu, nori pasteliniu spalvu..likus iki vestuviu virs menesio doh.gif doh.gif kaip manote vestuves geguzes gale,ar reiktu svarkelio?
bus baznycia,fotosesijos ir vakare balius sodyboje, tai ar po 24h butu negrazu jei persirenkciau kazka laisviau,nes wisa diena su suknele ir aukstakulniais nebepajudesiu 4u.gif na gal is bedos tik batus persimauciau lotuliukas.gif
ir dar kvailas klausimelis: ar reikia detis pedkelnes? turbut plikom kojom nelabai estetiska...ir geguzy turbut siluma netryks,nes kolkas orai nieko gero blush2.gif ax.gif
aciu toms kurios nepatinges atsakyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wanillia: 15 balandžio 2013 - 01:48
QUOTE(Wanillia @ 2013 04 15, 02:43)
Sveikos  4u.gif
Norejau pasiteirauti,pirma karta einu I vestuves,busiu tik svecias...suknele issirinkau ir nusipirkau biggrin.gif neisivaizduoju ar ji tinka vestuvems,nes yra juoda-silkine ,o per sona isiuvineti gan didoki kristaliukai kazkokie,atrodo graziai ,bet ar juoda suknele nieko tokio?? blush2.gif dress kodo jokio nebuvo,tik kazka jaunoji pradejo bambeti,kad nenori kad wisi tamsus butu, nori pasteliniu spalvu..likus iki vestuviu virs menesio doh.gif  doh.gif kaip manote vestuves geguzes gale,ar reiktu svarkelio?
bus baznycia,fotosesijos ir vakare balius sodyboje, tai ar po 24h butu negrazu jei persirenkciau kazka laisviau,nes wisa diena su suknele ir aukstakulniais nebepajudesiu 4u.gif na gal is bedos tik batus persimauciau lotuliukas.gif
ir dar kvailas klausimelis: ar reikia detis pedkelnes? turbut plikom kojom nelabai estetiska...ir geguzy turbut siluma netryks,nes kolkas orai nieko gero blush2.gif  ax.gif
aciu toms kurios nepatinges atsakyti 4u.gif


Juoda suknele i vestuves, mano manymu, tinka. Ir net labai. Dalyvau vienose vestuvese, kur visas pulkas buvo juodomis klasikinemis iki keliu suknelemis, liux viskas atrode. O svecias juolabiau turi laisve spalvose wink.gif

Del persirengimo po 24val, taip pat nedaryciau bedos g.gif jei nepatogu, kodel gi ne... g.gif Sedet isispraudus i ne patogius rubus, batus persuktu veidu - kazin ar geresnis vaizdelis bus biggrin.gif ax.gif As tai esu UZ laisve kiekvienam pagal savo nuomone, skone, poziuri ir pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wanillia @ 2013 04 15, 01:43)
Sveikos  4u.gif
Norejau pasiteirauti,pirma karta einu I vestuves,busiu tik svecias...suknele issirinkau ir nusipirkau biggrin.gif neisivaizduoju ar ji tinka vestuvems,nes yra juoda-silkine ,o per sona isiuvineti gan didoki kristaliukai kazkokie,atrodo graziai ,bet ar juoda suknele nieko tokio?? blush2.gif dress kodo jokio nebuvo,tik kazka jaunoji pradejo bambeti,kad nenori kad wisi tamsus butu, nori pasteliniu spalvu..likus iki vestuviu virs menesio doh.gif  doh.gif kaip manote vestuves geguzes gale,ar reiktu svarkelio?
bus baznycia,fotosesijos ir vakare balius sodyboje, tai ar po 24h butu negrazu jei persirenkciau kazka laisviau,nes wisa diena su suknele ir aukstakulniais nebepajudesiu 4u.gif na gal is bedos tik batus persimauciau lotuliukas.gif
ir dar kvailas klausimelis: ar reikia detis pedkelnes? turbut plikom kojom nelabai estetiska...ir geguzy turbut siluma netryks,nes kolkas orai nieko gero blush2.gif  ax.gif
aciu toms kurios nepatinges atsakyti 4u.gif

Dėl tų juodų suknelių, tai kažkaip keistai, nuomonė dvejopa. Man atrodo, kad tai nieko tokio, juoda - klasika, aš ir buvau nusipirkus juoda dailią kokteilinę suknelę vestuvėms, kuriose dalyvavau kaip svečias. Parodžiau porai draugių, tai jos iškart net nematę suknelės, nesąmonė tik ne juoda, gi vestuvės, tipo pirk kitą, o man tai atrodė tikrai nieko blogo ir suknelė graži. Paskambinau jaunajai ir nupasakojau situaciją, kad va gražią juodą suknelę radau, bet jei ji prieštarauja nusipirksiu kitą, mano jaunoji visai neprieštaravo. Buvau aš ir jos krikšto mama su juodomis suknelėmis, gavau daug komplimentų smile.gif
Jūs ir pasikalbėkit su jaunąja, bet jūsiškė turbūt prieštaraus. Aš būtinai priderinčiau dar ir švarkelį, orai gegužę permainingi. Pagal etiketą reiktų pėdkelnių, tik žiūrėkite, derinkite su bateliais, kad nebūtų basučių atviru priekiu ir pėdkelnių galo, nes atrodo neestetiškai.
Ką reiškia kažką laisvesnio persirengti? smile.gif Galima šokti ir su ta pačia kokteiline suknute, pesiavus patogesnius batelius, na arba galiausiai visai ne batelių blush2.gif
Atsakyti
As kaip tik is po vestuviu,buvau pamerge,tai svarkelis buvo butinas,batus persiaviau veliau,nes pasivargo kojos biggrin.gif
Atsakyti
O aš norėčiau pasiklausti smile.gif

Dalyviausiu vestuvėse kai psvečias su savo antrąja puse smile.gif Teka mano viena geriausių draugių. Pas ja pulko nebus.

Tad norėčiau paklausti ar dar madoj derintis papraščiausiai poroj, tarkim mano suknelė bus vos vos rausva, tokia pastelinė. Ar derinti kažką MB aprangoje prie savęs ir kaip? 4u.gif
Atsakyti