Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai



 ! 
 Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai/parašas bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba turėti parašą. Taip pat gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
O ką vilktis, kai kojų negali atidengti verysad.gif Ilga suknele neisi, nes nemadinga paprasta viešniai. Kelnės plačios man tik 5 metus prideda...sad.gif( Žiauru.. Ką daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 11, 13:01)
O ką vilktis, kai kojų negali atidengti verysad.gif  Ilga suknele neisi, nes nemadinga paprasta viešniai. Kelnės plačios man tik 5 metus prideda...sad.gif( Žiauru.. Ką daryti? verysad.gif

o kodel ilga suknele sveciu bunant negalima? doh.gif cia jau tikra nesamone, drasiai rinkites suknele ar sijona kokio norite ilgio ir koks jums tinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos, tai va pakviete i vestuves balandzio pabaigoje, ir nezinau kaip cia dabar rengtis doh.gif Va paciai man irgi patinka ilgi sijonai, tiesiog grazu, ir galvojau kad jie visada madingi ypac sventiniam vakarui . Tiesiog atrodysi elegantiskai (F)
Atsakyti
O koks oras buna LT balandzio menesi?vaziuosim i vestuves balandi,busiu pamerge,tai nezinau svarkelio kaip ir reikia juk? g.gif
Atsakyti
QUOTE(danuciuksss @ 2013 02 18, 11:46)
O koks oras buna LT balandzio menesi?vaziuosim i vestuves balandi,busiu pamerge,tai nezinau svarkelio kaip ir reikia juk? g.gif

Praetais metais balandzio pabaigoj seses gimtadieni sventem pavesinei smile.gif tai buvom su megztukais. Manau kad svarkelio tikrai reikia, be to ji visada galima nuimt jei butu karsta wink.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, Geguzes menesi vyksim i vestuves, busim sveciais, kadangi nebuvau dar niekad vestuvese , todel idomu kokios sukneles tiktu tokiai progai, gal kas zinote kokiu nors internetiniu puslapiu is kur galima parsisiusti pigiu sukneliu tinkanciu tokiai progai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kauniete123 @ 2013 03 20, 21:43)
Sveikos paneles, Geguzes menesi vyksim i vestuves, busim sveciais, kadangi nebuvau dar niekad vestuvese , todel idomu kokios sukneles tiktu tokiai progai, gal kas zinote kokiu nors internetiniu puslapiu is kur galima parsisiusti pigiu sukneliu tinkanciu tokiai progai? smile.gif

http://www.asos.com
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 05 07, 18:15)
Man tai labai grazi..  4u.gif as pati eisiu vasara ir desiuos tamsia  rolleyes.gif man grazu ir viskas.. nieko negaliu padaryt biggrin.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif
Papildyta:
O man atrodo normalus jaunuju noras pareiksti savo nora, kas liecia apranga.. cia yra ju svente.. ir jie diriguoja paradui kaip sknt biggrin.gif galim ir pigiai kai nori prasisukt ir prasisukt taip, kad butum i tema



Na nelabai sutikciau su tokia nuomone - kad jaunieni diriguoja paradui smile.gif Jei jau mane kviecia i savo svente, tai nereiskia, kad as patampu ju marijonete, ir kad jie gali mane rengti bele kaip - kad tik jiems butu grazu. Na nebent jie visa ta apreda finansuoja g.gif Nes man pirktis nemiela ruba tik tam, kad kazkam itikciau, tikrai nesamone doh.gif Jei nepatinka, tiesiog gali manes nekviest i svecius, arba pasakyt visas salygas iskart - kad apranga turi buti tokia, ir ne kokia kitokia, ir t.t. ir pan.

Nuotakos,

Nereikia jau cia taip susireiksmint! Visos tekejo, teka ir tekes, bet tai nereiskia, kad pasaulis turi pradeti suktis kitokiu ritmu. Jei jus kvieciate svecius i savo svente tik tam, kad ju apredai deretu prie jusu pasirinkots serveteliu spalvos, tai tada man gaila jusu sveciu! As kvieciu savo artimuosius ir draugus i savo svente, nes noriu, kad jie kartu su manimi pasidziaugtu nauju gyvenimo etapu, smagiai kartu visiems laika praleisti. Todel nekuriu jokiu taisykliu kaip kas turi buti apsirenges, atrodyti ir t.t. Kam kaip patogu ir grazu! Svarbu, kad jie jaustusi sventeje patogiai ir grazus sau, nes tada ir nuotaika bus gera. Nes zmogus ispraustas i ne savo ruba, tikrai nesijaus gerai, ir tai bus "parasyta jam ant kaktos".
4u.gif

p.s. pernai buvau vienose vestuvese, kur vienas svecias, tiksliau du (panele ir vaikas (bet jie ne pora) ) buvo apsirenge baltai! biggrin.gif Panele su balta ilga suknele (tokia man labiau plezine biggrin.gif), o vaikinas - sviesiu kostiumu! Ir ja, jaunieji tikrai nedare tragedijos is to. Su jaunaja veliau pasnekejom, kad tiesiog zmones taip pasirinko ir tiek, bet kad butu asaru pakalne, tai tikrai ne!
Atsakyti
QUOTE(niolika @ 2013 03 25, 11:25)
Nuotakos,

Nereikia jau cia taip susireiksmint! Visos tekejo, teka ir tekes, bet tai nereiskia, kad pasaulis turi pradeti suktis kitokiu ritmu. Jei jus kvieciate svecius i savo svente tik tam, kad ju apredai deretu prie jusu pasirinkots serveteliu spalvos, tai tada man gaila jusu sveciu! As kvieciu savo artimuosius ir draugus i savo svente, nes noriu, kad jie kartu su manimi pasidziaugtu nauju gyvenimo etapu, smagiai kartu visiems laika praleisti. Todel nekuriu jokiu taisykliu kaip kas turi buti apsirenges, atrodyti ir t.t. Kam kaip patogu ir grazu! Svarbu, kad jie jaustusi sventeje patogiai ir grazus sau, nes tada ir nuotaika bus gera. Nes zmogus ispraustas i ne savo ruba, tikrai nesijaus gerai, ir tai bus "parasyta jam ant kaktos".

drinks_cheers.gif

Ruošiuosi svočiaut ir skaitinėju įvairias temas, tai nuo kai kurių pasisakymų, minčių tiesiog šiurpstu...... labai gerai pastebėta, na toks susireikšminimas jaunųjų doh.gif

Gerai, kad mano jaunieji nera kategoriški šiuo klausimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 03 25, 13:12)
drinks_cheers.gif

Ruošiuosi svočiaut  ir skaitinėju įvairias temas, tai nuo kai kurių pasisakymų, minčių tiesiog šiurpstu......  labai gerai pastebėta, na toks susireikšminimas jaunųjų  doh.gif

Gerai, kad mano jaunieji nera kategoriški šiuo klausimu  ax.gif


Butent. Jauniesiems tai yra pati svarbiausia svente, bet turi suprasti, kad sveciams tai yra eilinis balius ir tiek. Gi i vestuves einame ne karta per savo gyvenimo svecio teisemis, tai jei eitume kaip i "ta vienintele svente", tai kazi kas besigautu is tos vieninteles.
Jaunuju reikalas yra atrodyti paciais paciausiais ta diena, buti geros nuotaikos ir pan., o jau sveciai kaip atrodys - tai jau ju reikalas. Jei jau yra baime, kad sveciai gali prastai atrodyti, tai gal ir to baliaus nereikia? g.gif Pasidarai sau kuklia ceremonija keliu zmoniu bury ir ramu. Nei galvos skausmo kaip kas atrodys, ar kas ka padarys.
Atsakyti
Dress code nustatymas vestuvese yra jaunuju susireiksminimas? lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti