Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai


As tai labai uzpykciau, jei i mano vestuves ateitu su tokia suknele... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chimi: 05 rugpjūčio 2012 - 18:58
O gal tiesiog paklauskit nuotakos nuomonės ir nereiks sukti galvos. smile.gif
Atsakyti
o kaip jums toks variantas??? http://tarpmergaiciu...053/rez-dailute
Atsakyti
QUOTE(agniutte @ 2012 08 06, 14:44)


simpatiska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniutte @ 2012 08 06, 14:44)


Visai žavi suknutė smile.gif , kur kas geriau nei ta šviesi (balta) svečiui vestuvėms 4u.gif Kažkaip pati būčiau tikrai nepatenkinta, jei mano vestuvėse kokia mergina dalyvautų pasipuošusi balta suknia.. Nu ne.. doh.gif
Atsakyti
Ta suknele ne balta:) http://www.manodrabu...i-pilka-suknele ant zmogaus ji atrodo kiek geriau:)...
Atsakyti
mano svocia man atrode kiek sexy smile.gif labai patiko smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(c@ndy @ 2012 08 09, 19:45)
mano svocia man atrode kiek sexy smile.gif labai patiko smile.gif
user posted image

na man cia nieko sexy g.gif
Papildyta:
QUOTE(agniutte @ 2012 08 06, 13:44)

va sita tikrai grazi suknyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 08 10, 10:33)
na man cia nieko sexy  g.gif
Papildyta:

va sita tikrai grazi suknyte  thumbup.gif



Na ja ir vilksiuos:)
Atsakyti
sveikos,merginos!reikia jusu patarimo-spalio pradzioje sesuo eina i vestuves kaip svetys pas geriausia drauge ir iskilo didele problemele-kokia suknele,o gal kostiumeli detis<dress cod-kad butu kazkas raudona aprangoje>,Visa problema ta,kad ji nedidelio ugio ir labai apkuni-""apvali kaip balionelis"".Gal galetumet patarti-ka butu galima apsiredyt tokios figuros moterytei? g.gif
Atsakyti
Visu pirma butu gerai suliekneti, tiek del grozio tiek del sveikatos, jeigu tik iseina. Cia as gal grieztokai, bet juk tiesa... Antra "balioneliams" geriausiai atrodo grieztesni ir standesnes mediazgos rubai, kurie sukuria formas ir paslepia liuliuojancius riebaliukus ir rinkes, turbut dazniausiai pasiteisina rankoves ant peciu, gali buti ir kiek nuleistos, kad matytusi pats petys, svarbu kad tos rankoves butu. Svarbu pasirikti stilingus ir kokybiskus rubus, nes stambiom moterims labai lengva nubobeti, net jeigu yra jaunos. Nevilketi blizgiu medziagu, atlaso ir dazniausiai ruzava spalva netinka.
Atsakyti
QUOTE(c@ndy @ 2012 08 09, 20:45)
mano svocia man atrode kiek sexy smile.gif labai patiko smile.gif


doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti