Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

kadangi mano MB kasdien i darba eina su kostiumu tai i vestuves butu keista jeigu jis eitu kitaip g.gif
man vyras su kostiumu jau pasipuoses, o visa kita tai ne , juo labiau vestuvems blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 05 01, 18:54)
turiu klausimeli - ar vyrui butinas kostiumas einant i vestuves? Pirma kart dalyvausim draugu vestuvese, galvoju ar verta specialiai pirkt kostiuma? g.gif  Gal užtektu vyruka taip kaip nors gražiai stilingai aprengt?  bigsmile.gif


Bent jau kostiumines kelnes ir marskinukai manau butini.. kaklaraistis maybe g.gif ziurint kur vyks.. jei sodyboje manau uztektu ir kelniu kostiuminiu ir marskiniu, o jei restorane kokiam,tai jau ir svarko manau reiktu ir kaklaraiscio
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 05 02, 18:15)
Bent jau kostiumines kelnes ir marskinukai manau butini.. kaklaraistis maybe  g.gif ziurint kur vyks.. jei sodyboje manau uztektu ir kelniu kostiuminiu ir marskiniu, o jei restorane kokiam,tai jau ir svarko manau reiktu ir kaklaraiscio


bet jei berniokas pvz su dredais ir tatuiruotėmis ir tų kostiuminių kelnių niekada nenešioja, tai gal nereikia taip griežtai smile.gif

o merginoms irgi yra būtina sijonas / suknelė? Mano Sesuo žada į mano vestuves dėtis kombinezoną ir aš jau įsivaizduoju, kaip puikiai Ji atrodys smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 05 02, 16:43)
bet jei berniokas pvz su dredais ir tatuiruotėmis ir tų kostiuminių kelnių niekada nenešioja, tai gal nereikia taip griežtai smile.gif

o merginoms irgi yra būtina sijonas / suknelė? Mano Sesuo žada į mano vestuves dėtis  kombinezoną ir aš jau įsivaizduoju, kaip puikiai Ji atrodys smile.gif wub.gif

Pritariu mirksiukas.gif tu kombinezonų tokių gražių ir elegantiškų yra, kad manau galima labai puikiai su juo atrodyt. Juolab jei jaunu žmonių vestuvės, tai tokių didelių suvaržymų nera cool.gif
Amber123 - šventė vyks sodyboje, ačiū už nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėjaaa: 02 gegužės 2012 - 17:59
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 05 02, 18:43)
bet jei berniokas pvz su dredais ir tatuiruotėmis ir tų kostiuminių kelnių niekada nenešioja, tai gal nereikia taip griežtai smile.gif


na manau cia kiekvieno kulturos reikalas.. jei su dredais, tai nereiskia, kad i vestuves su sortais ar dzinais gali eit.. smile.gif as manau tai butu nepagarba jauniesiems ir sau.. kiekvieno supratimas skirtingas.. as taip aukleta, kad yra vieta rengtis puosnius, tvarkingus rubus ir vieta, kur gali rengtis kaip kas nori.. vestuves man ta vieta, kur zmogus turi atrodyt tvarkingai.. manau nenumirtu ir tas berniokas su dredais, jei 1d pabutu su kostiuminem kelnem ir marskinukais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 03 gegužės 2012 - 19:59
QUOTE(amber123 @ 2012 05 03, 20:57)
na manau cia kiekvieno kulturos reikalas.. jei su dredais, tai nereiskia, kad i vestuves su sortais ar dzinais gali eit.. smile.gif  as manau tai butu nepagarba jauniesiems ir sau.. kiekvieno supratimas skirtingas.. as taip aukleta, kad yra vieta rengtis puosnius, tvarkingus rubus ir vieta, kur gali rengtis kaip kas nori.. vestuves man ta vieta, kur zmogus turi atrodyt tvarkingai.. manau nenumirtu ir tas berniokas su dredais, jei 1d pabutu su kostiuminem kelnem ir marskinukais smile.gif


Nu kodėl į kraštutinumus einam? nėra juk tik arba kostiuminės kelnės arba šortai? tai, kad su šortais pliažiniais eiti, tai niekas ir nesako.
Va, manęs asmeniškai tikrai neįžeistų, jei atvyktų apsirengęs su tokiom nekostiuminėm kelnėm ir tokiais marškinukais smile.gif p.s. gal mes apie panašius rūbus šnekam, tik skirtingai juos vadinam biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
o dar kalbant apie šortus...dabar ateina mada kostiumai su šortais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 05 03, 21:40)
p.s. gal mes apie panašius rūbus šnekam, tik skirtingai juos vadinam biggrin.gif
user posted image


Turbut ir bus sitas varijantas biggrin.gif 4u.gif as ir turejau pan kelnes galvoje.. nebutinai jau tas 100% kostiumines.. tiesiog ne dzinsus kokius ar sportines schmoll.gif sitokio stiliaus tikrai manau tiktu drinks_cheers.gif o kalbant apie madas, tai zinokit as ju nesivaikai... nes kartais noredami zmones but madingi atrodo paprasciausia juokingi.. zInot kaip buna: is didelio rasto iseina is krasto... biggrin.gif pvz tie sortais su svarku tai man schmoll.gif biggrin.gif sorriukas.. skonnio reikalas zinoma drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man asmeniskai labai patinka kai gaunu pakvietima su nurodytu dress code vadinamu 4u.gif Tuomet nereikia galvoti tiks ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 07 11, 17:11)
As isivaizduociau kokia linine suknele, ilga ar trumpesne... bent jau man perskaicius Jusu aprasyma, pagalvojau, kad as eiciau su linine suknele, kazka tokio isivaizduoju...


Bet parasyta, kad ne balta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 05 07, 09:00)
Man asmeniskai labai patinka kai gaunu pakvietima su nurodytu dress code vadinamu  4u.gif  Tuomet nereikia galvoti tiks ar ne  biggrin.gif


Nu žiūrint koks dreskodas, ir dar, žinoma, ar yra spintoj kažkas panašaus, ar kišenėj atliekamų pinigų.
Buvau dvejose vestuvese su dreskodais:
Vienose tema buvo šachmatai. Tai svečiai tikrai pasistengė smile.gif kaklaraiščius siuvos šachmatinės medžiagos ir pan. Nu bet gan lengva tema.
Antrose reikėjo apsirengti pastelinės spalvos drabužiais. ir ką. Pusė panelių atėjo su nuomos punkto spalvų ir modelių suknelėm: tokiom žalsvom, melsom.. viena atėjo su juoda suknele, kita - su balta, dar kelios su ryškiai ryškiai raudonom.

Nu man asmeniškai nelabai prie širdies, kai įspraudžia į rėmus g.gif
Atsakyti
[user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
o dar kalbant apie šortus...dabar ateina mada kostiumai su šortais biggrin.gif
user posted image
[/quote]
na jeigi kas panasiai ateitu apsirenges tai nekoks man vaizdelis butu
taip apsirenge vyrai man i vyrus nepanasus schmoll.gif
na gal puse bedos jeigu koks paauglys apsirengtu g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Birželio 23d esu pakviesta į vestuves. Mastau dėtis tokią suknelę
user posted image
Bet gal vasarai kažko šviesesnio,vasariškesnio reiktu g.gif
Ką manot?
Atsakyti