Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(victorya... @ 2011 04 12, 13:29)
Paskaičiau kelis puslapius atgal ir labai nustebau. Tai negi vakarui reikia pasiimti paprastesnius rūbus, jei šventė vyks sodyboje? Galima sakyti pirmą kartą dalyvausiu vestuvėse (neskaitant vaikystės). Aš įnirtingai ieškau suknelės ir planavau su ja būti visą vakarą, noriu pasipuošti, kaip ir pridera vestuvėms.


Vestuvių dieną reikia būti gražiems visiems, ot 4u.gif Paprastesnių rūbų reikia antrai dienai. Per draugės vestuvės aš pati nustebau, kad antrą dieną prie stalo visi susirinko su šortais ir maikutėmis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamuke68 @ 2011 05 06, 20:51)
...visia nežinau ką pirktis parėdų į vestuves...Pasimetus esu visiškai... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Suknelę ar kostiumėlį smile.gif
Svarbiausia, kad pati sau patiktumėt ir gerai jaustumėtės wink.gif
Atsakyti
...žinoma, geriausiai jausčiausi su kelnėmis, bet į vestuves labiau tiktų eiti su g.gif g.gif g.gif suknele, manau... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2011 05 07, 22:13)
...žinoma, geriausiai jausčiausi su kelnėmis, bet į vestuves labiau tiktų eiti su  g.gif  g.gif  g.gif suknele, manau... g.gif  g.gif  g.gif


Nebūtinai smile.gif kelnių kostiumėlis - irgi labai liuks.
Atsakyti
...nieko padoraus nerandu pirkti, o ir oras dar nežinia koks bus...Žodžiu - rūpinuosi...
Atsakyti
O jeigu tokia? Nebutu per puosni? Zinoma, nebutu juodu pedkelniu vasara
user posted image

P.S. Medziaga standi atlasine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 09 birželio 2011 - 15:18
Tikrai nebus per puošni, labai simpatiška suknutė. Aš kai išgirstu per puošnu tai įsivaizduoju tas vakarines ar kokteilines papūstas sukneles su kuriomis dar prieš keleta metų svečiai į vestuves eidavo.
Atsakyti
Na, si karta as pasimetus, nes vestuviu pradzia vidurdieni, tai nezinau, kaip tas atlasas... Bet tai negi diena eiti kazkuo paprastesniu, o vakare persirengt? Irgi kazkaip nei sis nei tas, juk vestuves visa diena... Vis pasitaikydavo vestuves, kur prasideda vakarop, o dabar ryte g.gif
Atsakyti
Na bet juk i vestuves eini, nesiaip pasivaikscioti po miesta, tai manau tikrai viskas tinka, kad ir diena.

Atsakyti
QUOTE(svete @ 2011 06 09, 16:17)
O jeigu tokia? Nebutu per puosni? Zinoma, nebutu juodu pedkelniu vasara
user posted image

P.S. Medziaga standi atlasine

Grazi, paprasta kokteiline suknele, tikrai nebus per puosni thumbup.gif
Atsakyti
o ka rengiasi antra diena? vestuves bus kaimo turizmo sodyboje su nakvyne. tad kilo klausimas ka daryt su antra diena... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidem @ 2011 06 28, 11:28)
o ka rengiasi antra diena? vestuves bus kaimo turizmo sodyboje su nakvyne. tad kilo klausimas ka daryt su antra diena...  g.gif


Cia reikia klaust jaunuju. Kai kurios nuotakos antrai dienai vos ne antra vestuvine suknele renkasi, o kai kurios - dzinsus ar paprasta suknute. Butu nesmagu apsirengti kokteiline suknele, kai visi su dzinsais ar atvirksciai, todel paklausti, ka jie ten planuoja tiesiog butina
Atsakyti
Žinau atveji kai antra diena svečiai buvo gan puošnūs o jaunieji su džinsais maikutem ir sporbatukais
Atsakyti