Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Rykute @ 2011 03 30, 00:28)
Vestuves kaip bebutu yra svente, o  sventese galima ir pasipuosti, tad grazi kukli suknute visuomet tiks, arba jei nemegstate sukneliu galite dailias kelnes ir elegantiska bliuze rinktis  bigsmile.gif  O kur vyks vestuves ? Restoranas ar kaimo turizmas ??? Tai ir gali padeti apsispresti...


Na, tai jau nebeaktualu man (bent kol kas), nes šventė nukelta dėl tam tikrų priežasčių neapibrėžtam laikui. Na, tame ir visas keistumas, kad tai ne vestuvės, o tiesiog povestuvinis vakarėlis draugams su pirtele: taigi, lyg ir neįpareigojantis renginys, o kita vertus - maža ka, vis viena vestuvės. Su vakarine suknia - rizika, kad visi bus laisvai apsirengę, nusiteikę pirtelei, o su paprasta, kasdiene - bus nelabai smagu, jeigu visos bus su kokteilinėmis puošniomis suknutėmis. Taip kad tas "puoškitės, bet patogiai" - man nei kiek nepadeda rolleyes.gif
Na, eisiu tokiu klubiniu kostumėliu neįpareigojančiu (sulamdytas miniakas ir liemenė su kapiušonu), bet jeigu rasiu ten visas su pilna vestuvine amunicija - nusišausiu blink.gif


Papildyta:
Dar prisiminiau vienas vestuves, apie kurias man tik pasakojo: vestuvės vyko sodyboje, vakarėlis su šašlyku. Na, oficialiojoj dalyje žmonės buvo pasipuošę, o vakarėliui persirengė šortais ir šlepetėmis. Viskas OK, bet buvo svečių, kurie liko su savo puošniais rūbais ir nė nežinojo, kad žodis "sodyba" reiškia, kad reikia pasiimti, ką persirengti kasdieniško...

Taip kad... Labai jau geras dalykas nurodyti, kaip apsirengti.
Atsakyti
Matyt atsakymų nesulauskiu apie norima sukne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauravai: 31 kovo 2011 - 15:30
Sveikos, ieškau tokios suknutės arba kažko panašaus gal kur matėt?lauksiu smile.gif

http://www.google.lt.../...ch:1&itbs=1

http://www.google.lt...=1t:429,r:0,s:0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauravai: 31 kovo 2011 - 15:32
Būsiu vestuvėse paprastu svečiu tai nusižiūrėjau tokią suknutę http://www.rent-a-dr...ang=lt#category 57 numeris. ji man tokia kukli ir šventiška, bet dar nesimatau, tikiuosi tiks ax.gif

Kadangi vestuvės bus kavinėje ir tik vieną dieną manau, kad tiks. O dėl vestuvių sodyboje, tai jei ir man nepasakytų, kad pasiimt džinsus, jaučiu būčiau iš tų, kurie su šventiniais drabužiais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivako @ 2011 04 06, 10:09)
Būsiu vestuvėse paprastu svečiu tai nusižiūrėjau tokią suknutę http://www.rent-a-dr...ang=lt#category 57 numeris. ji man tokia kukli ir šventiška, bet dar nesimatau, tikiuosi tiks ax.gif

Kadangi vestuvės bus kavinėje ir tik vieną dieną manau, kad tiks. O dėl vestuvių sodyboje, tai jei ir man nepasakytų, kad pasiimt džinsus, jaučiu būčiau iš tų, kurie su šventiniais drabužiais blush2.gif

Paprasta,kukli suknute ,manau tiks ir patiks.
O kas liecia aprangos koda,tai butu geriausia,kad kvietime butu isdestyta viskas nuo-iki.

As pati einu i vestuves po beveik 3 savaiciu,isigijau juoda suknute,o tik po kurio laiko jaunoji sako;nenoreciau,kad sveciai butu juodomis suknemis doh.gif tai ka ji maste is pradzu ir tylejo,tai nezinau.Bet man dzin,rengsiuos kuo noriu ir jau turiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2011 03 12, 13:39)
P.S. gal Vilniuje galite parekomenduoti gerą siuvėją, kurį galėtų ne tik pasiūti rūbelį pagal atneštą modelį, bet ir patarti, pamodeliuoti pagal mano figūrą?smile.gif


www.ingamiltieniene.lt

Pas ją siuvausi savo vestuvinę, bet ji ir progines sukneles puikiai atieka. Ir patarti dėl tinka/netinka tikrai gali, bet galima ir kokią draugę į pirmą pasimatavimą atsivesti, ir pati matysit, kaip jaučiatės, kaip veidrodyje sau patinkate. Siuvimo kokybė - aukščiausia įmanoma, neveltui čia visos taip giria jos suknytes smile.gif
Atsakyti
Paskaičiau kelis puslapius atgal ir labai nustebau. Tai negi vakarui reikia pasiimti paprastesnius rūbus, jei šventė vyks sodyboje? Galima sakyti pirmą kartą dalyvausiu vestuvėse (neskaitant vaikystės). Aš įnirtingai ieškau suknelės ir planavau su ja būti visą vakarą, noriu pasipuošti, kaip ir pridera vestuvėms.
Atsakyti
QUOTE(victorya... @ 2011 04 12, 13:29)
Paskaičiau kelis puslapius atgal ir labai nustebau. Tai negi vakarui reikia pasiimti paprastesnius rūbus, jei šventė vyks sodyboje? Galima sakyti pirmą kartą dalyvausiu vestuvėse (neskaitant vaikystės). Aš įnirtingai ieškau suknelės ir planavau su ja būti visą vakarą, noriu pasipuošti, kaip ir pridera vestuvėms.


Visiškai tau pritariu,jeigu vestuvės sodyboje tai dar nereiškia kad reikia rengtis su paprastais rubais, jei yra keliamos gražios vestuvės tai visi turi būti pasipuošė kaip reikalas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauravai @ 2011 04 20, 21:07)
Visiškai tau pritariu,jeigu vestuvės sodyboje tai dar nereiškia kad reikia rengtis su paprastais rubais, jei yra keliamos gražios vestuvės tai visi turi būti pasipuošė kaip reikalas  biggrin.gif  thumbup.gif


sveikos as irgi pritariu, jei vestuves keliamos ir grazios tai manai jokio skirtumo kur as irgi puosciausi. musu vestuves irgi arteja geguzes men, sodyboj, ir as visai nenoreciau kad sveciai butu apsirenge su dzinsais. patys busim pasipuose turiu grazia suknele, pirmos vestuves mums musu paciu, norisi graziu foto. grazus rubai super duper
Atsakyti
Geriausia pasakyt sveciam kaip asirengti, tarkim vyrai su kostiumais, moterys su suknelem, kad isvengt tokiu variantu kaip dzinsai, maikes ar moterys su kelnem.
As i savas vestuves kai kvieciau pasakiau, jog vyrai juodais kostiumais, o visos moterys raudonom suknelem, kad nekiltu jokiu galvojimu ka apsirengt, (na gal tik mociute su raudonu kostiumeliu bus ) ax.gif
Atsakyti
...visia nežinau ką pirktis parėdų į vestuves...Pasimetus esu visiškai... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2011 03 19, 02:54)
user posted image
Normalu butu jei taip eiciau apsirengusi i vestuves? 100% poliesteris. Pamusalas 100% poliesterio. Dirzas 100% poliuretano.

Normalu, graži suknelė smile.gif .
Atsakyti