Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

kadangi turetu buti silta, tai tiesiog suknele vasarine, vistiek jei jau sodyboje bus, tai nieko iskilmingo.
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2011 02 01, 11:49)
biggrin.gif
vestuves bus sodyboje,pirma diena viskas aisku,vyrui kostiumas man suknele,bet su antra diena,tai net neisivaizduoju ka rengtis,vestuves bus birzelio menesi rolleyes.gif  zmoniu apie 50... gal kas ka patars nes isvis pasimetus... kazkokia nesamone butu antra diena su tais paciais rubais but

Na tai negi neturi jokios vasariškos suknelės, kurią galėtum apsirengti antrą vestuvių dieną rolleyes.gif ? Antra diena, jau nebe pirma, nereikia jokių ypatingų puošmenų, o vyrams irgi kostiumų nereikia antrą dieną, paprasti marškinukai ir kelnės.
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2011 02 01, 11:49)
biggrin.gif
vestuves bus sodyboje,pirma diena viskas aisku,vyrui kostiumas man suknele,bet su antra diena,tai net neisivaizduoju ka rengtis,vestuves bus birzelio menesi rolleyes.gif  zmoniu apie 50... gal kas ka patars nes isvis pasimetus... kazkokia nesamone butu antra diena su tais paciais rubais but


Esu buvusi vestuvese, kur antra diena visi buvo dzinsuoti ar net su sortais. Tiesiog sveciai paklause jaunuju, o jie pasake, ka patys rengsis ir kaip "galetu" sveciai.
Tad patariu pasiteirauti paciu jaunuju, ka jie numate, kokia ta antra diena bus.
Atsakyti
Pritariu, geriausia paklausti pačių jaunųjų, nes kiekvienose vėstuvėse gali būti skirtingai.
Be to, kada jau kada, o vasarą parinkti drabužius-lengviausia smile.gif Nelygus žiemai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just a girl: 02 vasario 2011 - 07:15
man irgi atrodo, kad geriausia pasiklausti jaunavedžių..
bet dar daug kas priklauso ir nuo šventimo vietos, pvz jei vestuvės kur nors dvare, tai jau norėtūsi, kad svečiai būtų su kostiumais, suknelėm, o pvz darant kur nors kaimo sodyboj, tai mano nuomone ir be kostiumų tokioj aplinkoj būtų galima dalyvauti svečiam smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

pirmą kartą dalyvausiu vestuvėse, todėl nežinau vestuvių aprangos etiketo. gal galite kas patarti?

vestuvės vyks gegužės mėn. pradžioje, tad ketinu siūtis suknelę trumpom rankovėm, iki kelių, tiesiog paprastą elegantišką ir švarkelį (jeigu bus šilta galėčiau būti tik su suknele, jei šalčiau - su švarkeliu). Galvoju apie tamsesnės spalvos ansamblį ir ryškesnius aksesuarus, kurį dėvėčiau vestuvių dieną - ar toks variantas galimas?

o šventės vakare ir kitą dieną - norėčiau rinktis ką patogesnio, džinsiukai+bliuskutė/paprasti marškinukai, arba klasikinės juodos kelnės + bliuskutė.
ar būtų ok?

gal yra kokios taisyklės, kurių nevalia laužyti?

ačiū už patarimus 4u.gif

P.S. gal Vilniuje galite parekomenduoti gerą siuvėją, kurį galėtų ne tik pasiūti rūbelį pagal atneštą modelį, bet ir patarti, pamodeliuoti pagal mano figūrą?smile.gif
Atsakyti
Manau tavo pasirinkimas geras, gi į svečius eini.
O del antros dienos rinkčiausi antra varianta. nors žinau vestuves kur antra diena jaunoji buvo su džinsais marškinėliais ir kroksais.
Atsakyti
user posted image
Normalu butu jei taip eiciau apsirengusi i vestuves? 100% poliesteris. Pamusalas 100% poliesterio. Dirzas 100% poliuretano.
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2011 03 12, 10:39)
pirmą kartą dalyvausiu vestuvėse, todėl nežinau vestuvių aprangos etiketo. gal galite kas patarti?

Vestuvių etiketas priklausys nuo jaunųjų. Jeigu Petriukas su Onute darė balių su frakais ir pirštinaitėm, nereiškia, kad Jonuko su Kazyte vestuvėse vyraus toks pats formalumas. Prieš kažką rimčiau sprendžiant, siūlyčiau aprangos kodo atsiklausti jaunųjų, kad nesijaustumėt nepatogiai per daug paprastai apsirengusi ar per daug išsipuošusi.
Atsakyti
Sveikos, Ieškau vestuvėms tokios suknutės.Gal ka esate panašaus užtikusios ?

http://www.google.lt.../...ch:1&itbs=1
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauravai: 29 kovo 2011 - 22:10
QUOTE(Sorceress @ 2011 03 19, 07:36)
Vestuvių etiketas priklausys nuo jaunųjų. Jeigu Petriukas su Onute darė balių su frakais ir pirštinaitėm, nereiškia, kad Jonuko su Kazyte vestuvėse vyraus toks pats formalumas. Prieš kažką rimčiau sprendžiant, siūlyčiau aprangos kodo atsiklausti jaunųjų, kad nesijaustumėt nepatogiai per daug paprastai apsirengusi ar per daug išsipuošusi.


Uoj, kad ir tuos kodus gerai nusako kartais... Pvz: renkitės, kad jaustumėtės patogiai, bet sykiu - gražūs sau. doh.gif Na tai... aš sau vienaip graži su džinsiukais tusofkėj, bet su tais pačiais džinsiukais visai nejaukiai jaučiuosi tarp suknelėmis pasipuošusių mergačių... Oi nepakenktų konkretumas tokiomis progomis...
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2011 03 30, 00:05)
Uoj, kad ir tuos kodus gerai nusako kartais... Pvz: renkitės, kad jaustumėtės patogiai, bet sykiu - gražūs sau.  doh.gif Na tai... aš sau vienaip graži su džinsiukais tusofkėj, bet su tais pačiais džinsiukais visai nejaukiai jaučiuosi tarp suknelėmis pasipuošusių mergačių... Oi nepakenktų konkretumas tokiomis progomis...


Vestuves kaip bebutu yra svente, o sventese galima ir pasipuosti, tad grazi kukli suknute visuomet tiks, arba jei nemegstate sukneliu galite dailias kelnes ir elegantiska bliuze rinktis bigsmile.gif O kur vyks vestuves ? Restoranas ar kaimo turizmas ??? Tai ir gali padeti apsispresti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 29 kovo 2011 - 23:29