Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Just a girl @ 2011 01 30, 21:50)
Kaubojey -labai graži ir miela suknelė smile.gif O Jūs taip paprastai ir ėjote, be jokių aksesuarų?



Ačiū, taip paprastai ir ėjau, buvau įsivėrusi dar juodus auskarus ir viskas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 01 30, 20:01)
del makiazo,nezinau,bet mus net paprastoj mokykloj per darbu pamokas mokino,kad akcentuoti galima tik viena dalyka,akis arba lupas smile.gif kad viskas skoninga butu


O, kaip smagu, mus per darbų pamokas mokino tik megzti ir gaminti, o apie makiažus - ne žodžio smile.gif

Būsimoji -

Taip, aš irgi tos pačios nuomonės, kad kaklaraščio spalva turi būti kuo artimesnė suknelei, na bet man gražu derinys juoda-raudona.. Kostiumas skaitykim kad juodas, to mėlynumo beveik nesimato. O juoda-balta-raudona..net nežinau..


kaubojey-

Smagu, man ir patinka paprastumas smile.gif Juolab gražus ir skoningas smile.gif Nors man tokia suknelė netiktų- aš stambesnė smile.gif


Va, įdedu nuorodą: tai nėra mano suknelė, bet modelis ir spalvytė ir ilgis labai panašūs, it švarkelis yra. Pas mane nėra tik tokio apatinio pasijonio, ir spalva tiesiog raudona, be raštų, o po krutinę gražus raudonas nelabai didelis kaspinas.

http://skelbimai.dra...ecefbc227a31e78

Ir dar klausimas - ar tiktų juodos pedkelnės, nes kūno spalvos nenoriu dėtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just a girl: 30 sausio 2011 - 20:18
pastaruoju metu tendencija mados detis prie betkokios spalvos juodas storas pedkelnes...silta ir grazu smile.gif
bet vien tik Juoda-Raudona butu labai nyku...todel vyrui balti marskiniai pagyvintu vaizda
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 01 30, 21:56)
pastaruoju metu tendencija mados detis prie betkokios spalvos juodas storas pedkelnes...silta ir grazu smile.gif



Oj, ne, kaip galima prie proginės lengvos suknelės - storas pėdkelnes?
Atsakyti
60denu nesakyciau,kad labai storos.
beto ziema
dabar taip pamasciau apie sukneles ziemai ilgom rankovem.
user posted image
119lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 30 sausio 2011 - 22:28
QUOTE(Just a girl @ 2011 01 30, 22:04)
Oj, ne, kaip galima prie proginės lengvos suknelės - storas pėdkelnes?



Na 60 dar pusė velnio, taip sakant.

Ne taip seniai pirkau 180 d. pėdkelnes, tokių tikrai nesidėčiau smile.gif

O paprasčiausia, kai vėstuvės vasarą smile.gif Nors pati rudenį tekėjau, taupumo sumetimais smile.gif

Nuotraukoje lb. graži suknytė. Deja tokios man netinka - labai aptempia ten, kur nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just a girl: 30 sausio 2011 - 22:30
na taip reik tureti figura... sad.gif

mane tai traukia toks kuklesnis paprastesnis stilius...

va sita foto,ten grazu, i svecius vestuvese eiti pats tas.
Atsakyti
Kažkodėl nematau nuotraukos, ape kurią klabate paskutiniame poste..
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
o ka patartumet man ir vyrui rengtis antra vestuviu diena,vestuves daro dvi dienas,pirmai dienai jau ka tai sumastysim,o ka daryt su antra/ g.gif
Atsakyti
O kada vėstuvės? Žiemą? vasarą? pavasarį? Esate asistentai ar paprasti svečiai? Kur vyksta vėstuvės antrą dieną-restorane, namie, kaimo sodyboje? Ar daug svečių?
Nuo viso to daug kas priklauso.
Kai buvo mano vėstuvės, ir manęs klausė, kaip apsirengti, aš sakiau-taip, kad jums būtų patogu. Bevei visos draugės užsidėjo gražias sukneles, viena atėjo su kelnėmis, kita su juoda suknele, vienas draugas-be kostiumo, bet kas čia tokio? Aš per savo vėstuves į tokias smulkmenas net nekreipiau dėmesio, man buvo smagu, kad šalia žmonės, kurie gali pasidžiaugti kartu su manimi, ir visiškai nesvarbu, kaip apsirengę. Aš nesupykčiau, jei pas mane visi su džinsais ateitų smile.gif Na bet Lietuvoj vis dar mėgstama iš vėstuvių daryti "pakazuchą".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just a girl: 01 vasario 2011 - 06:54
biggrin.gif
QUOTE(Just a girl @ 2011 02 01, 07:52)
O kada vėstuvės? Žiemą? vasarą? pavasarį? Esate asistentai ar paprasti svečiai? Kur vyksta vėstuvės antrą dieną-restorane, namie, kaimo sodyboje? Ar daug svečių?
Nuo viso to daug kas priklauso.
Kai buvo mano vėstuvės, ir manęs klausė, kaip apsirengti, aš sakiau-taip, kad jums būtų patogu. Bevei visos draugės užsidėjo gražias sukneles, viena atėjo su kelnėmis, kita su juoda suknele, vienas draugas-be kostiumo, bet kas čia tokio? Aš per savo vėstuves į tokias smulkmenas net nekreipiau dėmesio, man buvo smagu, kad šalia žmonės, kurie gali pasidžiaugti kartu su manimi, ir visiškai nesvarbu, kaip apsirengę. Aš nesupykčiau, jei pas mane visi su džinsais ateitų smile.gif Na bet Lietuvoj vis dar mėgstama iš vėstuvių daryti "pakazuchą".



vestuves bus sodyboje,pirma diena viskas aisku,vyrui kostiumas man suknele,bet su antra diena,tai net neisivaizduoju ka rengtis,vestuves bus birzelio menesi rolleyes.gif zmoniu apie 50... gal kas ka patars nes isvis pasimetus... kazkokia nesamone butu antra diena su tais paciais rubais but
Atsakyti