Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

Manau sverbiausia yra pačiai gera jaustis.
Manau dar priklausio kur vyksta vestuves, ar jos prašmatnios, ar kuklios ir pan. Nematau ce nieko baisaus, kad apsiviksite kostiumeli.
Atsakyti
sveikos merginos, man ir rugpjuti nusimato but"eiliniu pijoku" biggrin.gif ax.gif vestuvese. ieskojau sukneles puosnios, bet ir kuklios puo paciu ir kad galeciau paskui dar i koki gimtadieni nueiti.Taigi nieko neradau.Graziu yra, bet atlasai, silkai ir pan, o tokios nenoriu.Tai radau juoda iki keliu, nuo klubu iki apacios ryskiom raugomom ant virsaus prisiutom aguonom suknele,bet ji linine.Ji prigludusi grazi suknute, priekyje ir nugaroje "v " formos iskirptes, mazas skeltukas nugaroje.Kaip manot ar galeciau eiti su tokia linine suknele. Bijau buti balta varna, o kadangi paskutines vestuves bumo mano pacios pries 6m, tai net neisivaizduoju kas kaip dabar rengias
Atsakyti
As liepos 24 einu i vestuves, turiu tokia ilga lb plona suknyte ir nusipirkau tokia juoda iki keliu lb aptempta per liemeni suknyte. Ji lb isryskina mano liekna figura ir db nzn kuria vilktis g.gif jei bus lb karsta tai jauciu vilksiuos ta ilga, o jei vesiau nei db tai gal ir ta trumpa suknyte blush2.gif
Atsakyti
Laba panelytes..
Visiems sveciams kurie eis i mano vestuves pasakiau jog nenoriu jokiu baltu ir juodu spalvu.Juk visdelto vasara ir ne kokios laidotuves kad vilktis juoda suknele..Man norisi jog vestuves butu ryskios juk gana vien to jog vyrai gus su juodais kostiumais o dar moterys g.gif doh.gif...esu tik uz spalvingus drabuzius vestuvems thumbup.gif
Atsakyti
Na ir as dabar uzturesiu nebloga galvos skausma doh.gif doh.gif doh.gif Rugseji mano pusbrolio vestuves, busiu eilinis svecias (man 15 metu) vis dar galvoju ar eiti man ? Prie tevu sedeti nelabai idomu...O jeigu ir eiciau ka rengtis ? Galvojau suknute iki keliu, bet kokia ? Gyvenu mieste kur retai rasi ruba kuris tau tiktu ir patiktu 100 procentu... Nezinau tiesiog, zinau laiko dar yra, bet esu visiskoj nezinioj ka daryti... Prasau padekit, gal turit foto, jei galit parodykit... Buciau labai dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
Paprastas patarimas, apsirenk suknyte su kuria tu pati gerai jaustumeisi, (išaukenčios nereikia) nepraleisk progos pasipuošti, bet suprask ir tai kad busi tik svečias. Tad į tavo suknele manau kiti tikrai mažai kreips dėmesi.
Atsakyti
QUOTE(Green eye @ 2010 07 18, 19:35)
Na ir as dabar uzturesiu nebloga galvos skausma  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Rugseji mano pusbrolio vestuves, busiu eilinis svecias (man 15 metu) vis dar galvoju ar eiti man ?  Prie tevu sedeti nelabai idomu...O jeigu ir eiciau ka rengtis ? Galvojau suknute iki keliu, bet kokia ? Gyvenu mieste kur retai rasi ruba kuris tau tiktu ir patiktu 100 procentu...  Nezinau tiesiog, zinau laiko dar yra, bet esu visiskoj nezinioj ka daryti... Prasau padekit, gal turit foto, jei galit parodykit... Buciau labai dekinga  bigsmile.gif


Eiti - jeigu yra tam noras ir bus bent jau panasaus amziaus zmoniu smile.gif O sukneliu gi siais laikais yra visokiu visokiausiu, ypac dabar, vasara, na netikiu, kad Alytuje nera nei vienos rubu parduotuves, ar tuo labiau, geros ir nebrangios siuvejos.
O jaunoms panelems manau labiausiai tinkamas variantas yra suknele iki keliu, kokios nors neutralios spalvos, paprasta, kad paskui ne karta dar galetum apsivilkti :]
Atsakyti
As einu i anglu vestuves si savaitgali. Neturejau laiko apsipirkinejimams, todel turiu du variantus: grazia klasikine juoda suknute (tik nezinau ar priimta pas juos vilketi juodus apdarus per vestuves g.gif ) ir labai grazia melyna suknele su gausiai dekoruota virsutine dalimi, vienas petys nuogas... tik as ja per daug pasitrumpinau, todel dabar beliko mini doh.gif. Taigi arba labai trumpa, bet super grazia arba patogia, niekuo neypatinga juoda. Nezinau, patarkite ka nors... verysad.gif
Atsakyti
Aš tai rinkčiausi paprastą juodą. Gal prie jos turite kokį spalvingą šalikėlį ar šiaip kokį gražų akcentą? Manau, kad atrodytų gražiai ir šventiškai. O jei ji dar ir patogesnė tai išvis puiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 07 29, 13:19)
Aš tai rinkčiausi paprastą juodą. Gal prie jos turite kokį spalvingą šalikėlį ar šiaip kokį gražų akcentą? Manau, kad atrodytų gražiai ir šventiškai. O jei ji dar ir patogesnė tai išvis puiku smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Prispyrė reikalas ir man pasipuošti.., bet jau kainos tų Jovani suknių.. blink.gif Gal kas matėt, kur suknučių internetinėse parduotuvėse padoria kaina parsisiųst? ax.gif
Atsakyti
Na vestuvių tai matyt labai sumažėjo smile.gif Bet gal kas patars. Einame į vestuves žiemą svečiais, gal kokį nors gražų jaunatvišką variantą su kelnėm matėte?
Atsakyti