Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

hmmmm..
man dabar iskilo vienas klausimas..
kaip geriau. kas galit patarti. ar sakyti kad pamerges nuomotusi panasaus atspalvio sukneles (pvz: raudona, bordo, ) bet skirtingo modelio.. ar tegu eina visos su skirtingos spalvos suknutemis.. kaip graziau.. kas yra buve vestuvese kur pamerges su vienodos spalvos suknelemis.. koks efektas.
nes as nenoriu kad butu per didele spalvu misraine.
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2005 10 20, 00:40)
hmmmm..
man dabar iskilo vienas klausimas..
kaip geriau. kas galit patarti. ar sakyti kad pamerges nuomotusi panasaus atspalvio sukneles (pvz: raudona, bordo, ) bet skirtingo modelio.. ar tegu eina visos su skirtingos spalvos suknutemis.. kaip graziau.. kas yra buve vestuvese kur pamerges su vienodos spalvos suknelemis.. koks efektas.
nes as nenoriu kad butu per didele spalvu misraine.


man graziau kaip pamerges eina su vienodos spalvos suknelem 4u.gif dar labaiu patinka jei ir modelis tas pats wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2005 10 19, 22:40)
hmmmm..
man dabar iskilo vienas klausimas..
kaip geriau. kas galit patarti. ar sakyti kad pamerges nuomotusi panasaus atspalvio sukneles (pvz: raudona, bordo, ) bet skirtingo modelio.. ar tegu eina visos su skirtingos spalvos suknutemis.. kaip graziau.. kas yra buve vestuvese kur pamerges su vienodos spalvos suknelemis.. koks efektas.
nes as nenoriu kad butu per didele spalvu misraine.



as buvau jau ne vienose, kur pamerges vienodom suknem (ir spalvos ir modeliai), tikrai graziau man!
beje, gali tada koordinuoti sukneliu splava su tokia kokia tau patinka ir kokios spalvos dominuos vestuvese! beje, tada nepamirsk ir vienodus kaklarasisiu pabroliam uzrsiti, beje, grazu kaip pabroliai ir su vienodos spalvos kostiumais!
nu bet cia mano nuomone! 4u.gif
Atsakyti
jei kalbant apie pabroliu kaklaraiscius. ar nebutu geriau, kad jie tada derintusi prie savo poros. nes juk atspalviai jei suknuciu bus nevienodi, tai ir pabrolis prie pamerges turetu buti siek tiek prisiderines (siais laikais gal nera sunku gauti norimos spalvos kaklaraisti).

gal kas turite pasiulymu del pamergiu sukneliu spalvos. nes as svarstau tarp keletos.
o vienodo modelio tai kazin ar pavyks. nes dauguma pamergiu yra is skirtingu miestu, o keletas dabar net uzsieni. tai su vienodumu siek tiek kebloka. tai sakau bent atspalvis kad butu panasus.
laukiu pasiulymu del spalvu
aciu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2005 10 20, 19:31)
jei kalbant apie pabroliu kaklaraiscius. ar nebutu geriau, kad jie tada derintusi prie savo poros. nes juk atspalviai jei suknuciu bus nevienodi, tai ir pabrolis prie pamerges turetu buti siek tiek prisiderines (siais laikais gal nera sunku gauti norimos spalvos kaklaraisti).

gal kas turite pasiulymu del pamergiu sukneliu spalvos. nes as svarstau tarp keletos.
o vienodo modelio tai kazin ar pavyks. nes dauguma pamergiu yra is skirtingu miestu, o keletas dabar net uzsieni. tai su vienodumu siek tiek kebloka. tai sakau bent atspalvis kad butu panasus.
laukiu pasiulymu del spalvu
aciu  g.gif  g.gif


Apie pamergių sukneles temų jau yra Pamergių apranga, Pamergių puokštelės ir suknelės, kas perka?

Apie pabrolių aprangą: Pabrolių apranga

Tose temose diskutuojama apie palydai priklausančio jaunimo aprangos spalvas, modelius ir t.t.
Atsakyti
sveikos
labai noreciau patarimo g.gif zenojasi brolis liepos men.tai jau as labai nerimauju.viskas vuks alytuj.gal kas nuomavosikur alytuj.nes man neteko nuomotis o noreciau atrodyt thumbup.gif ar net neverta ieskot alt??bukit geros padekit. nenoriu visko atidet paskutinei dienai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes mamikes.Eisu i vestuves ir busiu sveciu noreciau paklausti ar butinai jau ta ilga suknele,man tai jos kazkaip visai nesinosi,ir noriu atrodyti puosniai,ka patartumet,lauksiu jusu atsakymu
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2006 03 21, 16:45)
Sveikutes mamikes.Eisu i vestuves ir busiu sveciu noreciau paklausti ar butinai jau ta ilga suknele,man tai jos kazkaip visai nesinosi,ir noriu atrodyti puosniai,ka patartumet,lauksiu jusu atsakymu

Pernai buvau nuotaka, o šį rugsėjį jau eisiu svečiu. 4u.gif
Šiais laikais ne tik pamergės, bet kartais ir nuotakos renkasi trumpas sukneles, tai jau svečiu einant ilga suknelė tikrai nebūtina. Puošnumas ne nuo suknelės ilgio priklauso, tai gali įtakoti ir spalva, ir modelis, ir aksesuarai.

Na, jei vestuvės vyktų kur nors viduramžių pilyje ar pan, ir kvietime būtų nurodyta, kad reikia vakarinės aprangos, tada rinkčiausi ilgą suknelę. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2006 03 21, 17:45)
Sveikutes mamikes.Eisu i vestuves ir busiu sveciu noreciau paklausti ar butinai jau ta ilga suknele,man tai jos kazkaip visai nesinosi,ir noriu atrodyti puosniai,ka patartumet,lauksiu jusu atsakymu

Aš irgi dalyvausiu vestuvėse kaip svečias rugpjūčio mėnesį. Tik jos bus ne Lietuvoje. MB brolis tuokiasi. Aš jau dabar pradedu po truputį sukti galvą kaip rengtis, nes nelabai žinau tenykščių tradicijų, nesinori atrodyti kaip baltai varnai tongue.gif Draugas sakė, kad merginos ten vilki įvairiai-ir ilgom sukniom, ir trumpom, bet jis seniai vestuvėse dalyvavęs, tai nelabai žino, kaip yra dabar..na, bet už poros savaičių vykstu ten, tai tikrai išsiklausinėsiu nuotakos kas ir kaip smile.gif Manau, kad apranga priklauso nuo to, kokio pobūdžio vestuvės ir kur jos vyks.Tos, kuriose aš dalyvausiu, bus didelės, apie 200 žmonių doh.gif Ir vyks labai gražioje vietoje, restorane ant upės kranto, su parku aplink ir t.t. tai manau, kad ilgos suknios nesidėsiu g.gif Svajoju apie sulig keliais ilgio suknutę, su gražia iškirpte, ne ant petnešėlių, bet plonų šleikučių, ar kaip jas apibūdinti..žodžiu, tikiuosi tokią rasti.. blush2.gif biggrin.gif Dar dailios basutės prie jos, ir plonas šalis, užsimesti ant pečių, jei vėsu būtų bažnyčioj..kažkaip manau, kad ilgos suknelės būdingos arba pamergėms, arba vyresnio amžiaus moterims, arba jei vestuvės itin iškilmingos.. smile.gif O aš kadangi jaunutė studentė, tai demonstruosiu savo kojas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nors, kol neapklausinėjau būsimosios nuotakos, tol negaliu galutinai apsispręst ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cica:): 21 kovo 2006 - 20:06
QUOTE(Joalin @ 2005 07 19, 11:35)
As irgi eisiu i drauges vestuves. O suknele mano bus ta, su kuria atsokau savo isleistuves. Puosni, bet nuotaka tikrai nenublanks 4u.gif
Man nepatinka, kai i vestuves ateina su juodom arba baltom suknelem. Nu aisku isskyrus nuotaka wink.gif


Visiskai pritariu tavo nuomonei, as to is savo sveciu irgi tikiuosi ir uzsimenu. tongue.gif
Atsakyti
o as nieko blogo nematau vilketi juoda suknia einant sveciu i vestuves..man juoda spalva yra elegantiska, klasikine....ir tinka daugeliui progu!

cia manau kam kokia spalva patinka priklauso nuo skonio!
Atsakyti
Nukilino mano temą moderatorė, tai bandysiu šitą atgaivinti:
Supermamų klubas _ Vestuvės _ juoda Koko Chanel suknelė - į vestuves
Paskelbė: Duti Vakar, 13:05
taigis, esu pakviesta eiliniu pijoku (ta prasme ne jokie piršliai, liudininkai, pamergiai ir pabrolės, etc...) į vestuves.
Vargstu su išmąstymu kuo gi apsirengti (amžinas hamleto klausimas "būti ar nebūti, rengtis ar nusirengti").
Vis drąsiau mąstau apie juodą klasikinę suknutę, nes nekenčiu korsetų ir furšetų
A, dar viena priežastis - mano figūra ne manekenės, o juoda suknutė mano manymu tokiems reikalams labiausiai tinka .
Aišku, ant juodos suknelės deduosi drąsius ryškius aksesuarus ir ... įtariu, kad iš bobučių galiu susilaukti pabadymo pirštukais , bet mane labiau neramina ar šiais laikais jaunimas turi šitą stereotipą (tipo juoda spalva gedulas, geltona gėlė neapykanta ir t.t.).
Nesiūlykit klausti jaunųjų, nes jaunosios beveik nepažįstu, o jaunikis dabar lengvam šoke, pasak jo jam dzin ką svečiai apsirengę ar nusirengę.

Būtų ačiū už konkrečius pavyzdžius ar konkrečią patirtį, o ne "man juoda vestuvėse fu "


Paskelbė: meduke Vakar, 13:35
buvau pas drauge vestuvese vyriausia pamerge su juoda suknia ir bordiniu saliu.net nepagalvojau kad su juoda butu nepadoru eiti.labai gerai jauciausi ir is aplinkiniu tikrai nesusilaukiau pasaipiu zvilgsniu.taip kad manau neturi cia reiksmes jei tik pats gerai jauties su tuo rubu.

Paskelbė: Duti Vakar, 13:46
aga, puikumėlis, jau matau kad į vienus vartus, t.y. "prieš prieš prieš" nebebus

Paskelbė: Hestija Vakar, 13:49
Nematau problemos Ką nori, tą ir rengiesi- svarbu tau gražu ir patogu. Ir, beje, nei karto gyvenime nesu girdėjusi tokios nesąmonės, kad į vestuves negalima eiti apsirengus juodai. Juk tai klasikinė spalva, kuri tinka visur.
Tad, kaip liaudis sako, neieškok šiknoj...

Paskelbė: Duti Vakar, 13:55

QUOTE(Hestija @ 2006 05 29, 13:49)
Nematau problemos Ką nori, tą ir rengiesi- svarbu tau gražu ir patogu. Ir, beje, nei karto gyvenime nesu girdėjusi tokios nesąmonės, kad į vestuves negalima eiti apsirengus juodai. Juk tai klasikinė spalva, kuri tinka visur.
Tad, kaip liaudis sako, neieškok šiknoj...

aga, nesu girdėjus... kai rausiau forumą buvau radus temą "svečių apranga" ar kažkas pan, tai ten su pagrūmojimais buvo - šiukštu į vestuves rengtis juodai ar baltai !

Paskelbė: (mirtise) Vakar, 15:36
Aš irgi eisiu į vestuves pijoku .Tai pasisiuvau kostiumėlį šampano sp. su išsiuvinėtom rudom ir gelsvom gėlytėm.Po to paskaitinėjau jaunųjų norus tik ne juoda ir ne balta ir t.t. Tai paklausiau busimos nuotakos ką ji mano.Sako,eik kaip nori
Tik norėjau dar pasakyti,kad paskaičius jaunųjų reikalavimus pamergėms ir svečiams ,labai jau įnoringos tos jaunosios.

Paskelbė: Duti Vakar, 15:41

QUOTE((mirtise) @ 2006 05 29, 15:36)
Aš irgi eisiu į vestuves pijoku .Tai pasisiuvau kostiumėlį šampano sp. su išsiuvinėtom rudom ir gelsvom gėlytėm.Po to paskaitinėjau jaunųjų norus tik ne juoda ir ne balta ir t.t. Tai paklausiau busimos nuotakos ką ji mano.Sako,eik kaip nori
Tik norėjau dar pasakyti,kad paskaičius jaunųjų reikalavimus pamergėms ir svečiams ,labai jau įnoringos tos jaunosios.


ugu, suprantu aš tas įnoringas jaunąsias vienok (gi tikisi kad čia vienintelis toks jų balius per gyvenimą), bet kita vertus ne jom vienom reikia patogiai ir gerai jaustis baliuj
man pačiai juoda spalva yra pati prabangiausia ir elegantiškiausia, tik va kad jaunoji tą suprastų


Paskelbė: Bella Vakar, 16:44
Apie svečių aprangą tema jau yra. Prašau nedubliuoti.
Šią temą uždarau.


Atsakyti