Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(rozine_svajone @ 2010 06 23, 14:38)
spalva man ji kokia bebutu pieno baltumo, ivory ar kad ir kas tai butu vestuvese sveciui - ne  schmoll.gif



na gal ir tiesa..ir mano vestuvėse kada nors taip bus.. tik tikrai žinau, kad svečiams neduosiu jokių kodu, kas ką norės tą ir galės rengtis, nes pati savo kailiu pajutau, kaip reikia sukti galvą dėl aprangos ir mąstyti kas su kuo dera, nors ir visiems tai atrodo visiškai nesudėtinga. gaila, kad taip nutiko su manimi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auks'iukė: 23 birželio 2010 - 21:20
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 23, 20:19)
na gal ir tiesa..ir mano vestuvėse kada nors taip bus.. tik tikrai žinau, kad svečiams neduosiu jokių kodu, kas ką norės tą ir galės rengtis, nes pati savo kailiu pajutau, kaip reikia sukti galvą dėl aprangos ir mąstyti kas su kuo dera, nors ir visiems tai atrodo visiškai nesudėtinga. gaila, kad taip nutiko su manimi  verysad.gif


O manes mano liudininke paklause ar gali buti su ilga balta suknele?... rolleyes.gif tai atsiprasau,va taip ir neduok jokiu kodu biggrin.gif tikiuosi tau taip nenutiks viena grazia diena smile.gif
Atsakyti
Na ce tai jau jo doh.gif gerai kad dar laiku atsiklause. Kiek tai tavo liudininkei metu jei nepaslaptis? gal zmogus vestuvese pirma karta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2010 06 24, 00:53)
O manes mano liudininke paklause ar gali buti su ilga balta suknele?...  rolleyes.gif  tai atsiprasau,va taip ir neduok jokiu kodu  biggrin.gif  tikiuosi tau taip nenutiks viena grazia diena  smile.gif


Nu jo, kox netaktas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2010 06 24, 00:53)
O manes mano liudininke paklause ar gali buti su ilga balta suknele?...  rolleyes.gif  tai atsiprasau,va taip ir neduok jokiu kodu  biggrin.gif  tikiuosi tau taip nenutiks viena grazia diena  smile.gif



na jau balta ilga spalva ir dar liudininke tai atsiprasau, bet jau labai nesupratinga mergina doh.gif net sveciui nemandagu eiti su ilga bata suknele. schmoll.gif cia jau zmogaus isprusimo lygi man parodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auks'iukė: 24 birželio 2010 - 18:43
Aš esu buvus vestuvėse keletą kartų,tai abu kartus kažkodėl rengiausi juodai g.gif
Vieną kartą net su kelnėmis (nedidelės,kuklios vestuvytės buvo).
O kitą kartą su "little black dress" smile.gif
Dabar turbūt taip nedaryčiau,pasiieškočiau kažko įdomesnio,nuotaikingesnio ax.gif
Atsakyti
Na manp paskutines trejos vestuves buvo tokios: vienose reikejo siutis suknele, visas medziagas gavau, tik komplikuotas lb siuvimas buvo blush2.gif per kitas vestuves buvau su tamsiai ruda suknyte iki keliu, o per paskutines vestuves buvau sujuoda suknyte iki keliu ir lb gerai jauciausi su jom visom thumbup.gif
Atsakyti
O kaip jums atrodo, ilga suknele sveciui normalu?
Atsakyti
QUOTE(m.astule @ 2010 06 29, 20:20)
O kaip jums atrodo, ilga suknele sveciui normalu?



Manau ilga suknele bet kur yra normalu jei ji tik tinka bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip tik šį savaitgalį eisiu į vestuves kaip svečias..na ten taip įdomiai...būsiu toks svečias, kad ateisiu į bažnyčią pasveikinti draugės ir tada visur kaurtu važinėsimės su vestuvininkais.. tongue.gif
Žodžiu ta proga įsigijau juodą su žaliu suknelę, ji tokia dvisluoksnė, gofruota, šifoninė, ant viršaus juoda medžiaga, iš apačios išlenda žalios spalvos sluoksnis, ties vienu keliu trumpesnė ir nuilgėjanti į nugaros pusę iki žemės...jau kaip papasakojau tai atrodo, kad labai prabangi ji čia.. doh.gif lotuliukas.gif šiaip daugiau niekuo neapkrauta, jokiais blizgalais ar swarovskiais, tik veina krūtinės detalė siuvinėts stambiais matiniais karoliais...tai ir papuošalus pasirinkau visiškai kuklius, juodus, kad nebūtų jokių išsišokimų...manau, kad gerai su ja jausiuosi... g.gif na žodžiu, po renginio galėsiu mestelti keletą foto bendro vaizdelio.. 4u.gif
tikiuosi neišsišoksiu iš viso bendro konteksto, bet kita vertus, šiaip vestuvės dažniausiai juk ir yra ta šventė, kur gali sau leisti pasipuošti labiau nei į kokį jubiliejų nail.gif
Atsakyti
Mes ir liepa turim vestuves, tai išsinuomavau labai gražią vasarinę, gėlėtą suknelę, šiaip iš nuomos man nepatinka, bet radau tikrai neblogą, dar beje bus niekieno nedėvėta, tai aš kaip ir su nauja eisiu. Šiaip manau vestuvės vis tik yra tokia šventė, kur galima kažkiek ir pasipuošti, juk kukliau rengiamės per gimtadienius, krikštynas, o vestuvėse galima ir puošniau 4u.gif
Atsakyti
o paprastu sveciu einant ar butinai reikia rengtis suknele? unsure.gif Kostiumelis netinka? Neesu buvus senai vestuvese, tikrai nezinau kaip siuo metu buna
Atsakyti