Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(rozine_svajone @ 2010 06 18, 20:53)
ideciau sukne su kokia pas mane buvo viena viesnia vestuvese, bet vdrug pamatys dar  doh.gif ir nebuvo balta....
* bent viena išdrystu - isdrystu, bet ne su balta... mano manymu vistiek per sviesi, bet Jusu atveju nors tiek gerai kad ne ilga suknele. o jaunosios bus ilga ar trumpa suknele? as rinkciausi melynus papuosalus  4u.gif


Ar [rozine_svajone] galėtum parodyti nuotraukytę? kad ir į AŽ pasiųsti? įdomu pasižiūrėti kaip atrodo g.gif

su kokia jaunoji suknele bus tikrai nežinau, nes nebendrauju kaip ir su ja smile.gif
Na bet jaunoji ir truputuka negražiai pasielgė. nes į vestuves pakvietė prieš mėnesį ir dar uždėjo aprangos kodą, nes jau buvau sugalvojusi kad norėsiu raudonos sukneles ar kažko panašaus verysad.gif, bet kai pamačiau kvietimą tai išsigandau smile.gif nes nebežinojau su kuo reikės derinti jos pasirinktą spalvą, tai kiek varčiau visokių nuotraukų ir panašiai tai žiūriu, kad balta, pieno spalvos suknelę labai lengvai derinasi su šia spalvyte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auks'iukė: 20 birželio 2010 - 18:16
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 20, 18:53)
Ar [rozine_svajone] galėtum parodyti nuotraukytę? kad ir į AŽ pasiųsti? įdomu pasižiūrėti kaip atrodo  g.gif

su kokia jaunoji suknele bus tikrai nežinau, nes nebendrauju kaip ir su ja  smile.gif
Na bet jaunoji ir truputuka negražiai pasielgė. nes į vestuves pakvietė prieš mėnesį ir dar uždėjo aprangos kodą, nes jau buvau sugalvojusi kad norėsiu raudonos sukneles ar kažko panašaus verysad.gif, bet kai pamačiau kvietimą tai išsigandau  smile.gif  nes nebežinojau su kuo reikės derinti jos pasirinktą spalvą, tai kiek varčiau visokių nuotraukų ir panašiai tai žiūriu, kad balta, pieno spalvos suknelę labai lengvai derinasi su šia spalvyte.

parasyk el.pasta atsiusiu 4u.gif o kas del kvietimo tai eiliniai sveciai kvieciami menesi pries vestuves, pirsliai - pulkas 3-4 menesiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 06 18, 15:50)
Pernai drauge pakviete i vestuves ir zinodama, kad mano graziausios ir mylimiausios suknles juodos man neleido detis sios spalvos (kitoms leido)  biggrin.gif  Spalvotu, kad man tiktu neradau, tad liko vienas variantas balta su gelem spalvotom, nuotakos atsiklausiau ir leidima gavus ejau su tokia suknele ir nesijauciau prastai, nes ji ne visai balta ir i vestuvine visai nepanasi  4u.gif
Aisku su visiskai balta ar kremine suknele jau neiciau  schmoll.gif 

user posted image

user posted image



nuostabi suknele wub.gif mes taip pat esam pakviesti i vestuves. is pradziu as iekojau kazko panasaus i sia suknele, bet po ilgu ieskojimu apsistojau prie Victoria's Secret vasarines suknutes wub.gif pirkausi tokia, su kuria galesiu vaikscioti ir po vestuviu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 06 21, 11:50)
parasyk el.pasta atsiusiu  4u.gif o kas del kvietimo tai eiliniai sveciai kvieciami menesi pries vestuves, pirsliai - pulkas 3-4 menesiai  mirksiukas.gif


Čia geriausiu atveju biggrin.gif
Prieš savaitę sužinojau, kad būsim su draugu kviečiami į pulką, o vestuvės liepos gale.. doh.gif
Dar kol kas nepakvietė, tik minėjo apie suknelės spalvą... Tai jau laukiu nerealių nurodymų, kuriuos per mėnesį reiks įvykdyt biggrin.gif
Papildyta:
O Auksiukės vietoje tikrai nesirengčiau tokios spalvos suknelės schmoll.gif
Suknelė graži, tačiau spalva netinkama tokiai progai, na ne Jūs šįkart jaunoji mirksiukas.gif
Nors ir neaišku, kaip nuotaka atrodys, tačiau spalva vistiek bus balta, pieno ar panašaus atspalvio.
Jeigu jaunoji, Jūsų manymu, negražiai pasielgė, tai dar nereiškia, kad ir Jūs turite taip elgtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 20, 19:53)
Ar [rozine_svajone] galėtum parodyti nuotraukytę? kad ir į AŽ pasiųsti? įdomu pasižiūrėti kaip atrodo  g.gif

su kokia jaunoji suknele bus tikrai nežinau, nes nebendrauju kaip ir su ja  smile.gif
Na bet jaunoji ir truputuka negražiai pasielgė. nes į vestuves pakvietė prieš mėnesį ir dar uždėjo aprangos kodą, nes jau buvau sugalvojusi kad norėsiu raudonos sukneles ar kažko panašaus verysad.gif, bet kai pamačiau kvietimą tai išsigandau  smile.gif  nes nebežinojau su kuo reikės derinti jos pasirinktą spalvą, tai kiek varčiau visokių nuotraukų ir panašiai tai žiūriu, kad balta, pieno spalvos suknelę labai lengvai derinasi su šia spalvyte.


nematau jaunosios elgesyje nieko negrazaus, ne taip kaip jusiskiame wink.gif Vis delto vestuves - jos, nes jusu. Ir pakvietimas pries menesi - na visai normalus laikas, dazniausiai taip paprastus svecius ir kviecia, juk ne pries savaite pranese wink.gif
O del aprangos kodo, mes taip pat sveciams nustatem aprangos koda - kokteiline apranga, kol kas niekas dar musu niekuo neapkaltino.
Raudona ir melyna spalvos tikrai dera, tarp kitko. Norite raudonos sukneles - kodel nenusipirkus tokios, o prie jos nepriderinus melynu bateliu ir melynos delninukes? Arba kokios nors melynos sages? Ar skraistes?O gal melyni karoliai tiktu? Kazkoks keistas pasiteisinimas - jaunoji sugalvojo dress coda, tai dabar jai atkersysiu ir eisiu su balta suknele...
Na nezinau, gal kazkam ir normalu eiti su balta suknele i kitu vestuves, man tai visiskai nepriimtina.



O, tik dabar pamaciau, kad su ta pacia forumiete jau kazkada kalbejau apie balta suknele per vestuves biggrin.gif Ir tada jau zinojot, kad melyna spalva turi vyrauti aprangoje, nors buvo geguzes pab, jau menuo praejo, o jus sakot likus menesiui iki vestuviu tik suzinojot, kad reikes kazka melyno derint biggrin.gif tarsi kazkoks pasiteisinimas..Mat labai knieti baltai per vestuves pabuti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wunderbar: 21 birželio 2010 - 17:16

hmm g.gif na aš nelabai sutikčiau kad į vestuves reikia paprastus svečius kviesti prieš mėnesį, nes i balių kviečiama vos ne prieš mėnesį. pavyzdžiui kai tekinom draugo sesutę tai svečius prieš du mėnesius kvietėm, kiti mano pažystami taip pat svečius kvietė prieš du-tris mėnesius. na bet dabar susimąsčiau, čia jau kiekvieno pasirinkimas ir jo mąstymas kada reikia kviestis į vestuves, bet aš visvien prieš mėnesį nekviesčiau smile.gif

taip ir galvojau, kad kažkas leptels ir pagalvos, kad čia vos ne kerštas jaunąjai. tikrai nea, nes aš ne tokia, kad kerštaučiau, nes šiaip ir nėra dėl kažko kerštauti, pykti ant jos cool.gif ..
o šiaip aš ir taip pergyvenau(-u) dėl suknelės, o jūs visos sakot, kad man nedera tokią spalvą rinktis verysad.gif verysad.gif aš tikrai ne specialiai ir nenoriu būti antra jaunoji.. ir taip mąsčiau visokius variantus ką reikia daryti.. aš tik prašiau jūsų patarimo... blink.gif o visos pasmerkėt mane smile.gif

aš suprantu, kad būtų uždėję kaip jūs [Wunderbar] aprangos kodą, bet čia yra kita sitaucija, nes man mėlyna spalva negražiai atrodo ir nepatinka, va visa problema smile.gif ir buvo taip, kad apėjus visas parduotuves radau tik plačias sukneles, kaip sakau nėštukėm, užtat ir pasirinkau siūtis tokią suknelę ir tokią spalvytę, nes po to sakiau sunešiosiu į kitas šventes, ir vien dėl vestuvių nenorėjau sugadinti viso modelio, siūdama ją mėlyna ar melsva..
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 21, 22:29)



Jus suzinojote visu nuotaku siame forume nuomone, tad tikekites ir jusu jaunosios tokios pat nuomones biggrin.gif
Kaip suprantu jau siuvates tokia suknele ir ta nuomone jums nesvarbi ax.gif
Nepykite, bet ejimas i vestuves (svente) turi suteikti laimes ir linksmumo ir negalvoti kur cia pamatyti problema ax.gif Jei jus zeidzia kvietimas pries menesi ir nurodymas aprangos, tiesiog atsisakykite eiti i svente ir isvengsite savo nepasitenkinimo.... mirksiukas.gif Dabar atrodo, kad jus kas ten vercia eiti ir dar neleidzia rengits baltai lotuliukas.gif

p.s. melyna superine splava wub.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 21, 22:29)
hmm  g.gif  na aš nelabai sutikčiau kad į vestuves reikia paprastus svečius kviesti prieš mėnesį, nes i balių kviečiama vos ne prieš mėnesį.  pavyzdžiui kai tekinom draugo sesutę tai svečius prieš du mėnesius kvietėm, kiti mano pažystami taip pat svečius kvietė prieš du-tris mėnesius. na bet dabar susimąsčiau, čia jau kiekvieno pasirinkimas ir jo mąstymas kada reikia kviestis į vestuves, bet aš visvien prieš mėnesį nekviesčiau 

as tai manau labai normalu menuo pasiruost sveciui i vrestuves. juk buna kiti vestuves neplanuoja metus, o per 2-3 menesius susiorganziuoja. jei jau pulkas su pirsliais spes pasiruost, tai Jus tuo labiau 4u.gif beje, nusiunciau nuotrauka. kaip ji jums?
Atsakyti
man yra teke matyti pora vestuviniu foto. Vienoj ebuvo pamerge balta suknyte, tai net sutrikau: "ka dvi jaunosios?"
o kitoje svecias buvo balta suknele, bet kadangi mergina idialiu kuno formu ir suknele tokia pasirinko, su giliom iskirptm skeltukais ir atvira nugara, tai man daugiau kele sypsni, nes jau jos tai su nuotaka tikrai nebuvo minties supainioti biggrin.gif
o pastarosios merginos atveju, manau kad jei koki svarkeli ar kita detale pritaikys spalvota tai gal visai ir nieko, nes vistiek manau kad jaunoji bus ilga suknele.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 06 22, 16:25)
man yra teke matyti pora vestuviniu foto. Vienoj ebuvo pamerge balta suknyte, tai net sutrikau: "ka dvi jaunosios?"
o kitoje svecias buvo balta suknele, bet kadangi mergina idialiu kuno formu ir suknele tokia pasirinko, su giliom iskirptm skeltukais ir atvira nugara, tai man daugiau kele sypsni, nes jau jos tai su nuotaka tikrai nebuvo minties supainioti  biggrin.gif
o pastarosios merginos atveju, manau kad jei koki svarkeli ar kita detale pritaikys spalvota tai gal visai ir nieko, nes vistiek manau kad jaunoji bus ilga suknele.



O del ilgos jaunosios sukneles dar reiketu pasiteirauti, nes dabar labai daznai jaunosios renkasi trumpas sukneles ir net tema cia sukurta apie tai ir tikrai populiari ji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 06 21, 23:01)
Jus suzinojote visu nuotaku siame forume nuomone, tad tikekites ir jusu jaunosios tokios pat nuomones  biggrin.gif 
Kaip suprantu jau siuvates tokia suknele ir ta nuomone jums nesvarbi  ax.gif 
Nepykite, bet ejimas i vestuves (svente) turi suteikti laimes ir linksmumo ir negalvoti kur cia pamatyti problema  ax.gif  Jei jus zeidzia kvietimas pries menesi ir nurodymas aprangos, tiesiog atsisakykite eiti i svente ir isvengsite savo nepasitenkinimo....  mirksiukas.gif  Dabar atrodo, kad jus kas ten vercia eiti ir dar neleidzia rengits baltai  lotuliukas.gif 


Na šiaip tai gaunasi vos ne kai išpūstas burbulas doh.gif biggrin.gif nes nei aš įsižeidusi nei kažko panašaus. gal iš šono jums taip atrodo, bet aš viduje tokių jausmų net neturių jaunąjai ar pan. o man nuomonė buvo įdomi, jei būtų neįdomi net nebūčiau teiravusis.

ačiū už nuotrauką [rozine_svajone] ką galiu pasakyti.. spalvytė man nelabai kliuvo, tik kliuvo suknelės ilgis, nes ji taip pat ilga kaip ir jaunosios, va čia yra negražu.

Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 22, 21:55)
Na šiaip tai gaunasi vos ne kai išpūstas burbulas  doh.gif  biggrin.gif nes nei aš įsižeidusi nei kažko panašaus. gal iš šono jums taip atrodo, bet aš viduje tokių jausmų net neturių jaunąjai ar pan. o man nuomonė buvo įdomi, jei būtų neįdomi net nebūčiau teiravusis.

ačiū už nuotrauką [rozine_svajone] ką galiu pasakyti.. spalvytė man nelabai kliuvo, tik kliuvo suknelės ilgis, nes ji taip pat ilga kaip ir jaunosios, va čia yra negražu.

spalva man ji kokia bebutu pieno baltumo, ivory ar kad ir kas tai butu vestuvese sveciui - ne schmoll.gif
Atsakyti