Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

QUOTE(Wunderbar @ 2010 05 30, 21:15)
Bus. Bent jau mano nuomone wink.gif Jau buvo kalbeta, viena panele pasakojo, kad atejo i vestuves panele su sviesia graikisko stiliaus suknele. Man irgi labai nepatiktu, ir reaguociau kaip i izeidima. Visdelto, ilga balta suknele tadien priklauso nuotakai ir jokiu isimciu smile.gif
Jusu vietoje pasieskociau kitokios sukneles, tikrai yra nebrangiu, galima perziureti ir sukneles, kurios buvo karta devetos, jas kartais atiduoda pusvelciui.
Nebent ta suknele yra ne balta ir ne kremine, kokia nors sviesi, svelniai ruzava, svelniai gelsva ar melsva.

mano vestuvese buvo doh.gif doh.gif baisu ir prisimint. sveciu reakcija kokia buvo, jau nekalbant mano reakcija kai atvaziavom i sodyba ir se tau kad nori ziuriu.......... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 02 01, 00:58)
drinks_cheers.gif as dvejose vestuvese su juodomis suknutemis buvau - tokiomis iki keliu  ax.gif manau, kad ypac kai nezinai kaip rengtis arba jei patinka tokia klasiska spalvyte tai saunus sprendimas juoda suknyte...  thumbup.gif juoda spalva ne tik "ant pagrabo"  mirksiukas.gif

mano vestuvėse irgi dauguma panašiai mastė, bet bėda ta, kad tarpusavyje nieks nesitarė, tai rezutate beveik visi svečiai buvo juodai apsirengę lotuliukas.gif tik du žmonės buvo kitos spalvos suknelėm ir pora juodai-baltų ar pan. Visur kitur-aklinai JUODA. nu tikrai kaip "ant pagrabo" susiruošė doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif vel man reikia jusu patarimo mirksiukas.gif
kaip manote, prie tokios sukneles (tik ji pieno spalvos, ir apvedimai pieno spalvytes) http://www.serendipi...9-white.jpg.jpg tai jei butu salta ka galeciau prie jos apsirengti?
aciukas toms kas patars mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Auks'iukė,2010 06 17, 20:37]Sveikutes  4u.gif  vel man reikia jusu patarimo  mirksiukas.gif
kaip manote, prie tokios sukneles (tik ji pieno spalvos, ir apvedimai pieno spalvytes) http://www.serendipi...9-white.jpg.jpg tai jei butu salta ka galeciau prie jos apsirengti?
aciukas toms kas patars  mirksiukas.gif  4u.gif


as asmeniskai tokios neisdrisciau i vestuves rengtis blush2.gif o apsirengt tai gal koki balta ar net tamsesnes spalvos gal bolero g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 18 birželio 2010 - 13:40
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 06 18, 15:40)
as asmeniskai tokios neisdrisciau i vestuves rengtis  blush2.gif o apsirengt tai gal koki balta ar net tamsesnes spalvos gal bolero  g.gif


kodel neisdristumet? blush2.gif nes as tai isdrisciau, bet tikrai ne su balta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 18, 14:49)
kodel neisdristumet? blush2.gif nes as tai isdrisciau, bet tikrai ne su balta smile.gif

todel ir neisdrisciau, kad ji pieno baltumo spalvos smile.gif
Atsakyti
Pernai drauge pakviete i vestuves ir zinodama, kad mano graziausios ir mylimiausios suknles juodos man neleido detis sios spalvos (kitoms leido) biggrin.gif Spalvotu, kad man tiktu neradau, tad liko vienas variantas balta su gelem spalvotom, nuotakos atsiklausiau ir leidima gavus ejau su tokia suknele ir nesijauciau prastai, nes ji ne visai balta ir i vestuvine visai nepanasi 4u.gif
Aisku su visiskai balta ar kremine suknele jau neiciau schmoll.gif

user posted image

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 06 18, 15:50)
Pernai drauge pakviete i vestuves ir zinodama, kad mano graziausios ir mylimiausios suknles juodos man neleido detis sios spalvos (kitoms leido)  biggrin.gif  Spalvotu, kad man tiktu neradau, tad liko vienas variantas balta su gelem spalvotom, nuotakos atsiklausiau ir leidima gavus ejau su tokia suknele ir nesijauciau prastai, nes ji ne visai balta ir i vestuvine visai nepanasi  4u.gif
Aisku su visiskai balta ar kremine suknele jau neiciau  schmoll.gif 

user posted image

user posted image

tai cia labai grazi suknele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 17, 20:37)
Sveikutes  4u.gif  vel man reikia jusu patarimo  mirksiukas.gif
kaip manote, prie tokios sukneles (tik ji pieno spalvos, ir apvedimai pieno spalvytes) http://www.serendipi...9-white.jpg.jpg tai jei butu salta ka galeciau prie jos apsirengti?
aciukas toms kas patars  mirksiukas.gif  4u.gif


aš tokios į vestuves tikrai nesidėčiau....na nebent nuotakai ji nekliudytu, bet kažkaip abejoju.
QUOTE(Rykute @ 2010 06 18, 15:50)
Pernai drauge pakviete i vestuves ir zinodama, kad mano graziausios ir mylimiausios suknles juodos man neleido detis sios spalvos (kitoms leido)  biggrin.gif  Spalvotu, kad man tiktu neradau, tad liko vienas variantas balta su gelem spalvotom, nuotakos atsiklausiau ir leidima gavus ejau su tokia suknele ir nesijauciau prastai, nes ji ne visai balta ir i vestuvine visai nepanasi  4u.gif
Aisku su visiskai balta ar kremine suknele jau neiciau  schmoll.gif 




labai gražiai atrodėte ir manau šis variantas spalvų atžvilgiu tikrai puikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 18, 14:49)
kodel neisdristumet? blush2.gif nes as tai isdrisciau, bet tikrai ne su balta smile.gif


bent viena išdrystu lotuliukas.gif na ji atrodo visai šiaip kitaip nei kad šis modeliukas ji gan šviesi yra, bet tikrai ne balta, ir labai lengvos šilkines medžiagos [nes čia standi kieta medžiaga], tai ir vaizdas visai kitoks, ir skeltukas atsiranda ir papuošimai suknelės kitokie nei kad šio modeliuko. bet aš eisiu ne vien plikai su ja, nes turiu kažką dėtis melsvo-mėlyno, nors visi sako kad nepaisyčiau to kodo, bet va nenoriu ižeisti jaunosios noru.. ax.gif tik dabar mąstau ar tikrai ieškoti gėlės kokios ar visgi pasirinkti papuošalus mėlynus. bet smagiausia tai kad šiais metais ant bangos yra mėlyna spalva o papuošalų nieko mėlyno gražaus nėra biggrin.gif oi truputuka meluoju, nes jei randi ką gražaus tai kainos ooo doh.gif o dėl vieno vakaro nesinori tiek leisti pinigėlių, nes kaip ir nenešioju tokių spalvų kaip mėlyna.
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 18, 19:40)
bent viena išdrystu  lotuliukas.gif  na ji atrodo visai šiaip kitaip nei kad šis modeliukas ji gan šviesi yra, bet tikrai ne balta, ir labai lengvos šilkines medžiagos [nes čia standi kieta medžiaga], tai ir vaizdas visai kitoks, ir skeltukas atsiranda ir papuošimai suknelės kitokie nei kad šio modeliuko. bet aš eisiu ne vien plikai su ja, nes turiu kažką dėtis melsvo-mėlyno, nors visi sako kad nepaisyčiau to kodo, bet va nenoriu ižeisti jaunosios noru.. ax.gif tik dabar mąstau ar tikrai ieškoti gėlės kokios ar visgi pasirinkti papuošalus mėlynus. bet smagiausia tai kad šiais metais ant bangos yra mėlyna spalva o papuošalų nieko mėlyno gražaus nėra  biggrin.gif oi truputuka meluoju, nes jei randi ką gražaus tai kainos ooo  doh.gif  o dėl vieno vakaro nesinori tiek leisti pinigėlių, nes kaip ir nenešioju tokių spalvų kaip mėlyna.

ideciau sukne su kokia pas mane buvo viena viesnia vestuvese, bet vdrug pamatys dar doh.gif ir nebuvo balta....
* bent viena išdrystu - isdrystu, bet ne su balta... mano manymu vistiek per sviesi, bet Jusu atveju nors tiek gerai kad ne ilga suknele. o jaunosios bus ilga ar trumpa suknele? as rinkciausi melynus papuosalus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 18 birželio 2010 - 19:55
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 17, 20:37)
Sveikutes  4u.gif  vel man reikia jusu patarimo  mirksiukas.gif
kaip manote, prie tokios sukneles (tik ji pieno spalvos, ir apvedimai pieno spalvytes) http://www.serendipi...9-white.jpg.jpg tai jei butu salta ka galeciau prie jos apsirengti?
aciukas toms kas patars  mirksiukas.gif  4u.gif

suknele nuostabi, bet, kaip ir dauguma, sake per daug konkuruotumet su jaunaja smile.gif na manau tiesiog nelabai mandagu i vestuves vilktis balta (ir visu jos atspalviu)ruba
Atsakyti